Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újfajta Önéletrajz fórum

Újfajta Önéletrajz (beszélgetős fórum)


2010. jún. 17. 11:01

Sziasztok! Pár ezer önéletrajz már átment a kezem között...

Szóval ez a kitűnik a többi közül, az annyi legyen, hogy jól legyen összerakva, ne úgy mint az összes többi...Találkoztam már pár ilyen célzatúval és kicsit visszataszító volt. Pl. fénykép helyén shrek volt...vagy össze vissza csicsás volt.

Motivációs levelet nem nézik igazán, ha csak nem szar az önéletrajz, és abból több infó derül ki.

Ha gondoljátok, küldjétek el nekem és átnézem, de csak jövő héten érek rá ezzel foglalkozni.

2010. jún. 17. 10:41
Én is épp munkát keresek, nekem is el tudnád küldeni a mintákat? Köszike!!
2010. jún. 17. 10:17

Tényleg hogy jobb egy önéletrajz amire úgy kitűnik a tömegből?

Éppen álláskeresésben vagyok, esetleg nekem is tudnál küldeni mintát??Van egy csomó mintám hátha ami neked van az jobb lenne...

2010. jún. 17. 07:18

Van irodalmi, azaz a magyar, amikor leírod, ki vagy, hol születtél, hol laksz, mi a végzettséged, ált.isk. után hol tanultál... Van a másik (ez az előnyösebb, jobban átlátható), az amerikai típusú, amit LilluusS említett. Alapadatok, rövid,tömör leírás a sulikról, és elöl a legutóbbi munkahely, és beosztás. Mellé egy kísérő, vagy motivációs levél. Azért jobb az utóbbi, mert sok önéletrajz közül kell választani, sokszor látatlanban. (Tapasztalat, nekem is kellett döntenem egy párszor)


Ha dobsz egy emil-címet, küldök Neked mintát!

2010. jún. 17. 06:58
Amerikai típusúra gondolsz? Mit nem értesz?
2010. jún. 17. 05:37
Mit szeretnél tudni?
2010. jún. 17. 01:18
tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook