Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újdonságok az ágyban... fórum

Újdonságok az ágyban... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. dec. 12. 01:38

Hú, "gyerekek", de régen irtunk ide... Bocsi, most rövid i-zek, nem otthonról netezek, és itt nincs hosszú i. :)


Valakinél valami újdonság azóta? Hm? Nálunk van. Hát, a popsi-szexet egyelőre hagyjuk, most inkább más van teritéken. Az orális. Elmenni a végsőkig. Bár nekem nem tetszik, de annyira édes, annyira hálás, mikor végigcsinálom. Annyira jó neki. Úgyhogy próbálom az undit leküzdeni, és csak arra figyelni, hogy neki ez mennyire jó. Akkor nekem sem liftezik (annyira) a gyomrom. :)

145. herengtimea (válaszként erre: 144. - Zsuzsa88)
2008. máj. 27. 12:41

akkor orulj neki,hogy egyetértetek

na meg kényszerbol csinálni valamit nem olyan,mint amikor az ember kívánja

2008. máj. 27. 10:32

Na ismét jelentkezem. Tegnap ismét megpróbálkoztunk a popsi-szexszel. Mondtam, hogy nem adom fel :) Jó volt neki, tetszett is, de azt mondta, hogy egyik luk is, másik luk is majdnem ugyanaz. :) Szerintem ő miattam nem akarja erőltetni. Mert tegnap is úgy indult, mint a múltkor. Csak most mondtam, hogy nem érdekel, még egyszer. Most annyival volt jobb, hogy itthon voltunk, nálam, és nekem van síkosítóm, neki otthon meg nincs... De megaszontam :)


Szóval ment a dolog. De szerencsére Ő nem ragaszkodik annyira a popsi-szexhez. De jó, én sem :)

143. Rika1
2008. máj. 26. 08:27
Újdonság..attól függ ki mikor kezdi el az újítást. Nagyon izgató a bilincs és a kikötözés, egyszerre a szem eltakarásával.Ez oda-vissza megtehető..ilyenkor tied a másik fél azt teszel vele amit csak akarsz. Nekem még a nyakörv is bejön ilyenkor, kellemesen megszorítva.:))..aztán a különféle szerep játék..izgalmas ruházattal, csizmával...sztriptiz tejszínhabbal:))
142. herengtimea (válaszként erre: 137. - Zsuzsa88)
2008. máj. 26. 07:57

az,hogy aktus elott konnyíts a wc-az nem fugg ossze avval,hogy nem jott ossze,max.téged zavarhat a tudatodban

ahhoz,hogy be tudjon hatolni neked kell kelloképen ellazulni,akarnod kell a dolgot és a kenoanyag

nem mindenki használ gélt,van aki eztis természetes uton oldja meg ha már kelloképpen fel vagy izgulva amonnan lehet atvinni kenoanyagot,nagyon lassan,fokozatosan kell behatolni

141. Zsuzsa88 (válaszként erre: 140. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 25. 19:51
?! Melyik 2 aktus között?
140. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 134. - Zsuzsa88)
2008. máj. 25. 14:57
Nem telt el a 2 aktus kozott tulsagosan keves ido?
139. inci-finci (válaszként erre: 138. - Inci-finci)
2008. máj. 25. 14:41
szem. üzi
138. inci-finci (válaszként erre: 137. - Zsuzsa88)
2008. máj. 25. 14:32
ZSU EZ HÜLYESÉG, dupla záróízom van, és elötte kikell tágitani , lazítsd el magad,ez nem olyan hogy hanyat fekszel és minden oké, ezért írtam a vibrit stb, v újjal is izgathatja a párod a posidat és utánna könyebben becsusszan, felejcs el a wc, nincs összefügésben...ne ad fellllll....ne legyél semmi jónak az elrontója , próbálkozz az idő megadja a választ...
137. Zsuzsa88 (válaszként erre: 136. - Inci-finci)
2008. máj. 25. 14:20
Mindenképp óvszerrel csináljuk, én vagyok az, aki nem engedi, h anélkül "bekukkantson" a popsiba. Lehet, h azért nem ment jól a dolog, mert előtte nem tudtam könnyíteni magamon a wc-n... Próbáltam, erőlködtem, de nem ment. Lehet, h ezért fájt?
136. inci-finci (válaszként erre: 134. - Zsuzsa88)
2008. máj. 25. 13:30
Ja ilyen esetben , higéniai szemponból használj óvszert.Még valami, az izgalom fokozására használhatól még vibrátort , vibrótojást, gésagolyót, stb.....
135. inci-finci (válaszként erre: 134. - Zsuzsa88)
2008. máj. 25. 13:17
Ja ne add fel, lehet hogy nemhasználtál elég sikositot, vagy éppen nem megfelelő pózban voltál,nem voltál eléggé kitágulva, erre használjatok egy vibrit , vagy mást , és utánna jöhet a lényeg. Próbálkozz pláne ha még élvezed is, miért ne ??Soha ne feled , hogy nincs két egyforma ....aktus...
2008. máj. 25. 12:48

Szerintem is térjünk vissza a témára...


Szal másodjára is kipróbáltuk a popsi-szexet. Amikor először próbáltuk ki, nem volt semmi gond, nem fájt, sőt, nem hittem volna, még kellemes is volt. De most legutóbb, mikor ismét megpróbálkoztunk vele, iszonyatosan fájt. Hirtelen becsusszant, én meg csak elkezdtem hápogni, hogy vedd ki - vedd ki - vedd ki!!! Úgyhogy most nem jött össze... :((( De először tényleg minden ok volt. És neki is tetszett. Nem tudom, most mi lehetett a gond. :(

133. inci-finci (válaszként erre: 132. - Herengtimea)
2008. máj. 25. 11:57
IGAZAD VAN ...
132. herengtimea (válaszként erre: 126. - Winni85)
2008. máj. 25. 11:21

jo elismerem kicsit túl nyers voltam

semmi kozom a dolgaidhoz ha neked így jo akkor így jo

csak ez a téma engem nagyon felduhített,de ha akarod bocsánatot kérek és ne foglalkozzunk evvel a témával,mert itt ez úgysem lesz megoldva,csak te tudsz magadon segíteni

térjunk vissza a tárgyra szerintem

131. inci-finci (válaszként erre: 128. - Zsuzsa88)
2008. máj. 24. 20:49
Zs88 Igazad van a 111-ben megírtam a véleményem, de itt nár minden szerepel,kezdenek eldurvulni a dolgok , miért nem azt táglozzátok mit csináltatok utoljára a párotokkal, vagy a harmadikkal , a negyedikkel mindenki szíve joga hogy kivel????????Azt is figyelembe kéne venni , hogy egy párkapcsolaban az egyik fél miért lép félre, mindennek meg van az oka...
2008. máj. 24. 17:38
Winni, neked meg csak annyit, hogy 1 picit te is érzékenyebb vagy a kelleténél. Egyrészt igaza van Timinek (bár 1 kicsit mostmár túlzásba viszi), mert az embernek kell, hogy maradjon 1 csöppnyi önbecsülése, de ha tényleg úgy látod, hogy a férjed megbánta bűnét, akkor minden rendben. Egy gyenge pillanat miatt nem kellene eldobni egy amúgy működő házasságot. Ez egy folt lesz a közös életetekben, de ezzel együtt kell élni, túl kell lépni rajta. Szerintem, ha elválnátok, jobban szenvednél, mint ezzel a tudattal, hogy más is volt neki. Légy önző, azt nézd, Neked mi a jó.
2008. máj. 24. 17:34
A másik meg, hogy őszinte legyek, Timi, kicsit tényleg nyersen fogalmazol. Ha ő vele akar maradni, vele marad. Attól, hogy arra buzdítod, váljon el, még nem fog elválni, mert szereti, és max rád fog haragudni.
2008. máj. 24. 17:33
Különben meg újdonságok miatt nyitottam a fórumot, és ha megnézitek az elejét, jobbnál jobb 5leteket írtak/írtatok, tehát mindenkit érdekel/érint a téma. Nem kellene vérremenő veszekedést folytatni itt...
127. Zsuzsa88 (válaszként erre: 126. - Winni85)
2008. máj. 24. 17:31
Én abszolút meg tudlak érteni. Bár nem voltam olyan helyzetben, mint te, de 1 utolsó kis rib*nc rászállt az én páromra is, és attól függetlenül, hogy semmi sem változna a helyzeten, én is szívesen megszorongatnám a nyakát. A párom mondta neki szépen, hogy van barátnője, nem fogja megcsalni stbstbstb, de úgy látszik mindig van 1 rib*nc, aki nem ért a szép szóból, és nem érdekli, hogy az épp kiszemelt pasinak van -e komoly kapcsolata, vagy nincs. Az azért fájt, mikor az én PiciSzivem bevallotta, hogy tényleg szép volt az a csaj, de örülök, hogy nem ment el vele. Nő vagyok, de én is azt mondom, hogy az a csaj tényleg szép, sőt. Bomba alakja van, kis alacsony, és ugyebár aki alacsony és bomba alakja van, az tuti befutó, szép az arca is, a mosolya is. Tehát én is beismerem, hogy szép lány, még ha fáj is, de azért arra nincs mentség, hogy mennyire pofátlan. A múltkor együtt mentünk szórakozni a párommal, és a csaj meg odajött hozzánk, odariszálta a pi**áját Neki, de mivel rögtön észrevettem, már nyúltam volna utána, mikor Ő elkapta a kezem, és mondta, hogy ne most kapjam el, mert épp mellettünk állt egy kidobó. Kicsit kellemetlen lett volna, ha kidobnak bennünket... Mondtam magamba, hogy csak még1x lássam meg a közelünkben, tényleg elkapom, de aztán már messzire elkerült bennünket. Sztem elég randán nézhettem rá, miközben épp el akartam kapni a nyakát, és megijedt... XD
126. Winni85
2008. máj. 24. 12:43

sziasztok

hát jól félreértettek, mind1


herengtimea!

sztem bántóan fogalmazol, ráadásul nincs okod rá, mert nem rosszindulatot akartam kelteni az előző hozzászólásommal.lényegtelen

és nem az egész világra haragszom, csak a nőre, mert ismert engem és tudta, hgoy itthon vagyok a picivel.

és remélem nem vagy boszorkány

2008. máj. 24. 09:21
Nem haragszik szerintem , csak eddig meg nem volt korulveve ennyi OSZINTE emberrel, akik ujbol hangsulyozom nem rosszindulatbol irtak!
2008. máj. 24. 09:19
:|
123. herengtimea (válaszként erre: 122. - Winni85)
2008. máj. 24. 07:11

hát én úgy veszem észre,hogy te haragszol az egész világra

mivan otthon sarokba vagy szorítva?

lehet otthon nincs szavad és itt adod ki a duhodet?

de nem tunhetsz valami boldognak a kornyezetedben sem

nincs rosszabb egy megkeseredett asszonynál,ha otthon is ilyen vagy akkor várhatod,hogy hamarosan megint meg fog csaĺni a párod

122. Winni85
2008. máj. 23. 21:57

köszönöm amúgy mindenkinek a kedves és nem túl kedves, őszinte hozzászólásokat!


Tanárnéni!

igen, másképp látja az ember, ha épp benne van a dolgokban!

Most azért hozzáteszem, hogy nincsenek fura dolgai, csak ezek a videók!de inkább ez, mint a csajok:D

121. Winni85 (válaszként erre: 109. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 23. 21:53

HÁt azért érdekes a történet, mert a csaj is kapcsolatban él, sőt munkatársak voltunk, amíg el nem jöttem táppénzre mielőtt megszületett a fiunk!

szóval ezért a nagy bosszú bennem!

ja és a párom már elkaptam! megszólalni sem mert!!! :D már csak a csaj hiányzik a listáról

2008. máj. 23. 17:54
hát remélem semmi újdonságot nem találok az ágyban, valami csinibini cicamicababa képében :-)
119. inci-finci (válaszként erre: 117. - Zsuzsa88)
2008. máj. 23. 16:20
Bocsi de nem publikus..............
2008. máj. 23. 14:23

na mi legyen inci finci

errol jut eszembe a lányom mikor kisebb volt képes volt ezt a mesét 15-szor egymás után megnézni

2008. máj. 23. 14:20
Szerintem itt dumáljátok ki :) Mi is kíváncsiak vagyunk a sztorikra :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook