Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újabb Gólyakérdés :) fórum

Újabb Gólyakérdés :) (beszélgetős fórum)


2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - B94b39b09f)
2011. dec. 25. 19:32
akár az is lehet:) azért mindenképp nézesd meg hamar magad, mert ha mégsem, akkor is jobb, ha lát doki:)
2011. dec. 25. 19:09

Sziasztok, gondoltam megosztom Veletek, mert már picit nehéz ezen agyalnom egyedül. :)


Szóval októberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta kétszer jött meg, teljesen rendesen. Az utóbbi november 18-án, azóta nem. Kétszer voltunk együtt a párommal védekezés nélkül (picit későbbre tervezzük, de most sem lennénk megijedve :), ha jól emlékszem 2,5 hete, valamint egy hete ment 'élesben' a dolog. :)

Ennek ellenére simán azt hinném, hogy csak a hormonok rázódnak helyre, viszont olyan fura dolgokat észlelek. Már harmadszor történik meg az, hogy a melleim annyira fájnak, hogy mozogni is alig tudok (2-3 napig), aztán alábbhagy a fájdalom, de állandóan fáj. A hasam is olyan, mintha fájdogálna, de nem igazán vérzéses fájdalom. Bármikor elsírom magam, tele vagyok érzelmekkel, hirtelen tör rám iszonyú álmosság, és nem győzök rágcsálni, minden ízt egymás után.

A hasam alaphelyzetben lapos, de mostanában nagyon nagy, be sem bírom gombolni a nadrágomat. A köldököm környéke is fájdogál, húzódik. Ezek a tünetek viszont nem 1-2 hét után jelentkeznének, hanem később. Viszont novemberben is volt 1-2 védekezésmentes légyott, csak azóta volt már vérzésem is. Egyszerűen nem megy ki a fejemből a gondolat, hogy babát várok. Tesztet is csinálok, eddig hármat, mind negatív lett.

Tudom, hogy már unjátok, hogy minden nap indul ilyen fórum, és hogy igazán nem tudtok rá mit mondani, de le kellett írnom. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook