Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Úgy sikerült lefogynom 50 kg-ot, hogy a kedvenc ételeimet... fórum

Úgy sikerült lefogynom 50 kg-ot, hogy a kedvenc ételeimet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. syria (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 07:58

Ügyesen csináltad. 👍

A házastársad a túlvilágról is segít. Ha a temető kb. 2 km-re van, az alkalmanként 4 kilométernyi séta; ami szerintem többet ér, mint néhány torna.

20. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 06:45
Gratulálok! Nem semmi akaraterő kellett hozzá! 👌👌
2023. febr. 22. 06:03
Gratulálok! Ügyes vagy!
2023. febr. 21. 22:30

És gratula, jól csináltad!


A veszteségedért meg részvétem. :(

2023. febr. 21. 22:30
Most nézem, mások is írták már. Hát, lehet, utólag is valamit csinálni, egy utánakérdezést megér.
16. bellabi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 22:28

Tudom Rajtad, már nem segít, de hátha van, akin igen. Aki sokat fogy és megtartja meghatározott ideig, és ezt orvos, pl háziorvos dokumentálja, jogosult TB-s műtétre bőrkorrekcióra.


Pontos részleteket nem tudok, nem engem érintett, de egy ismerősöm a nagy fogyása után teljesen "újraszabták". Aki nagy fogyás elején van, érdemes utánanéznie.

15. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 17:11

Ügyes vagy!


De ugye nem 1 év alatt fogytad az 50 kg-t?


Ahogy lentebb is írták, van eset mikor a tb támogatja a bőrfelesleg eltávolítását. Korábban tuti volt erre az esetre tb-s hasplasztika. Nem tudom milyen kritériumoknak kell megfelelni, de egészségügyi kockázatot is rejthet az egymásra lógó bőr és ezen az alapon van (volt) rá támogatás.

2023. febr. 21. 16:51
Gratulálok a fogyásodhoz, de azért napi 1200-1500 kalória neked biztosan nem elég ha egészségesen is akartál fogyózni, ilyen súlyfelesleg mellett. És valószínűleg más mozgás nem is lett volna jó. Próbálj meg egészségesen is étkezni a kalória nem minden 😉
13. Amaunet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 16:47

Gratulálok a fogyásodhoz!


Úgy hallottam, hogy bizonyos súly leadását követően a TB támogatja a bőrfelesleg eltávolítását.

Keresd meg a háziorvosodat, hogy milyen lehetőséged van erre.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2023. febr. 21. 16:20
Szép lassan, évek alatt. Kb. 25 év alatt a normál súlyról a betegesen túlsúlyos kategóriába kerültem. Lelki bajaimra időnként a rövidital volt a megoldás. Sok abban is a kalória, persze a sok finom édesség is az étrendemben volt, ha bármilyen rossz dolgot éltem át, megvigasztalt az étel. Erősen túlsúlyosan is elfogadott a házastársam, még hozott is haza gyakran finomságokat cukrászdákból. Ő elhunyt egy éve, én gondoltam, most másképp dolgozom fel a gyászt, nem étellel és nem alkohollal. Sokat főztem, alig vettem kész ételt és alkoholt már egy cseppet sem ittam. Gyakran látogattam a temetőt, ez kb. 2 km tőlünk, gyalog mentem mindig. Rossz időben itthon tornáztam ingyen videókra.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2023. febr. 21. 16:11
Sajnos az van, több helyen is. Műtétre nincs pénzem, vettem hasformáló body fűzőt. Ez valahogy összetart, ha csinosabb ruhát veszek fel, megfelelőnek tűnik. Nem került annyiba, mint egy műtét. Minden felsőm ujja hosszú vagy könyékig érő. Még a fürdőruhára nincs ötletem. A bőrápolásra is tudatosan figyelek, ha kell, azonnal bőrgyógyász.
10. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2023. febr. 21. 15:39
Na ezt nem bírom én sem megérteni. Jó, ha betegség van mögötte, akkor nem nagyon lehet mi tenni. De én voltam olyan helyzetben, hogy dokinő felírt gyógyszert (pszichés okok), és kezdtem hízni. Azonnal visszamentem, hogy ezt próbáljuk lecserélni, mert ha én elhízok, akkor tuti, hogy depis leszek, nem is kicsit. Lecserélte, azóta figyelek, ha 2 kiló feljön, már visszafogás van.
9. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2023. febr. 21. 14:56
Tényleg érdekel ez téged?
2023. febr. 21. 14:53
Bárhogy csináltad, ügyes voltál, szép teljesítmény!
7. Alnisa (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2023. febr. 21. 14:47
Evéssel.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 14:24
👍👍👍
5. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 14:00
💖🍀👏
2023. febr. 21. 13:09
Lehet fiatal és hosszabb idő alatt fogyott, így a bőre nem lóg annyira. De még mindig jobb a logó bőr, mint ha pl levágják a lábat a cukorbetegség miatt vagy szívrohamot, agyvérzést kapsz....
3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 13:08
És hogy sikerült 50 kg felesleget felszedned?
2023. febr. 21. 13:04
...és a felesleges bőr mennyi lehet? Hogyan tovább? Hogy szabadulsz meg a lebernyegektől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook