Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlbonyolítás ON? :D fórum

Túlbonyolítás ON? :D (beszélgetős fórum)


20. laradora (válaszként erre: 19. - Birebora)
2019. febr. 8. 22:40
Kedves tőled :)
19. birebora (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2019. febr. 8. 19:29
Nekem is neki kellene futni még egyszer, de nem teszem:)
18. birebora (válaszként erre: 1. - Laradora)
2019. febr. 8. 19:27
Igen.
2019. febr. 8. 19:18
Ebbű baj lesz!
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Laradora)
2019. febr. 5. 11:48
Hát a számod megadtad, a többi majd elválik.
15. laradora (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2019. febr. 5. 11:44
Igen, könnyen lehet. :D Csak kíváncsi voltam kívülről ez a szitu milyennek tűnik.
14. Scherlock (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. febr. 5. 11:37

Hát először a nő ugrott be..., mondom he? Leszbikusak?

Aztán nekiugrottam még 1x. :D


Szóval a gyerek....


A fórumindítónak: túlagyalod.

13. laradora (válaszként erre: 7. - 04424e865e)
2019. febr. 5. 11:34
Nem tudom, hogyan tudnám neki elküldeni sms-ben, amikor nincs meg a száma. :D Egyébként van abban valami, amit írtál. Kicsit nekem is ilyen tinikori őrültködésnek tűnik az egész...mégis fura érzéseket váltott ki belőlem, amiket eddig nem nagyon éreztem, mármint ilyen helyzetben sem voltam eddig.
12. laradora (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. febr. 5. 11:33
Pontosan így van! Automatikusan cselekedtem, és megadtam, mert úgy voltam vele, biztos csak vészhelyzet esetére kérte el. De aztán beugrott, hogy a mostohaanyukája száma is megvan neki, szóval őt ugyanúgy fel tudja hívni, bármi van.
11. laradora (válaszként erre: 5. - Epervirág)
2019. febr. 5. 11:31
Nem az édesanyja, hanem az édesapjának az új felesége. Egyébként megvan neki a száma, mert a nő nem idős, 50-es évei közepén jár. Szóval őt is fel tudná hívni. Ezért sem értettem.
10. laradora (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2019. febr. 5. 11:29
Köszi :) Még nem jelentkezett.
9. laradora (válaszként erre: 3. - R.Eszter)
2019. febr. 5. 11:29
Köszi a válaszod, Eszter. :)
8. laradora (válaszként erre: 2. - Kicsilany998)
2019. febr. 5. 11:27
Köszönöm a válaszod. :) Még nem keresett.
2019. febr. 5. 10:49

Kicsit nekem ahhoz hasonlít, mikor két a szerelmi élete elején járó tizenéves nem tud mit kezdeni az érzéseivel. Mikor örülnek, ha válthatnak egymással pár szót, de közben csesztetik is egymást, nehogy valamelyik azt képzelje, a másik fél akar tőle valamit.

Ha már nem nyomtad a telefonod te is a kezébe, hogy akkor ő is adja meg a számát, akkor elküldeném neki sms-ben, aztán meglátod mi lesz.

2019. febr. 5. 10:37

Na akkor ki a fiú és ki a lány?

"Külföldi férje van aki kint is dolgozik és van egy 32 éves fia előző feleségétől aki néha átjön"


Az albérlőtársad nő, de az ő mostani, külföldön dolgozó férjének van egy fia az előző feleségétől?

Tehát az albérlőtársad mostohafia elkérte a számodat. Megadtad?

5. epervirág (válaszként erre: 1. - Laradora)
2019. febr. 5. 10:18
Szia! Kicsit zavaros amit írtál! Mert írod ott van vonzalom,de egyben ídegesited is? Lehet az èdesanyja miatt kèrte el a szàmod, hogy esetleg fel tudjon hívni,hogy mondjuk,hogy van az èdesanyja föleg,hogy csak 2-3 hèt múlva jön vissza.
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Laradora)
2019. febr. 5. 09:00
Ha valóban ismerkedés céljából kérte el a számod, akkor lazíts, és várd, hogy jelentkezzen. Hiszen megtette az első lépést, tehát nem egy tejbetök, akit noszogatni kell. Ha a számod el merte kérni, jelentkezni is fog.
2019. febr. 5. 08:06
Rövig leszek: ez nagyon bíztató.
2019. febr. 5. 06:27

Türelem. Ha elkérte, valószínűleg hívni fog. Azt még nem tudni, hogy csak ürügy lesz a "mi a helyzet a háznál?" és egy kis beszélgetést is kezdeményezni fog.


De szerintem, ha csak érdeklődni szeretne akkor azt megtehetné úgy is, hogy az ismerősödet hívja :)

2019. febr. 4. 22:36

Sziasztok! Nem tudom ki mennyire tud nő létére túlbonyolítani valamit, de nekem lehet hogy ezt a helyzetet sikerült :D


Szóval egy 24 éves lány vagyok és nemrég átköltöztem egy másik városba közös albiba a család egy közeli ismerőséhez akivel jó barátok vagyunk. Külföldi férje van aki kint is dolgozik és van egy 32 éves fia előző feleségétől aki néha átjön hétvégente segíteni a lakás dolgai körül az ismerősömnek.

Sokat nem beszéltünk meg kicsit mintha olyan feszültség lenne köztünk, de olyan értelemben hogy érezhetően ott a vonzalom (ez is lehet csak az én részemről, de azt csak lehet érezni, ha ott van a levegőben, nem?!) csak valamiért nem tudunk egy hangot megütni soha. Lényeg ,hogy ettől függetlenül rendesek vagyunk egymással csak néha nekem az a benyomásom, hogy idegesítem őt, mert nem ismer és “beskatulyázott” valamilyennek, és engem is idegesít néha hogy ezt látom rajta. Meg néha már attól felhúzom magam, ha megszólal, máskor meg szinte pillangók vannak a gyomromban ha csak megemlítik a nevét...


Pont ezért nem gondoltam volna, de tegnap mikor itt volt egyszer csak a semmiből mikor elmentem a szoba mellett ahol épp volt kijött és a kezembe adta a telefonját, hogy adjam meg a számom, mert holnap reggel utazik haza, de 2-3 hét múlva jön vissza. Ezt nem tudtam mire vélni, mi értelme hogy csak az én számomat kéri el és nem adja meg sajátját, holott nyilván én kérhetnék tőle segítséget ha bármi van mivel minden hétvégén pont ezért jön el hozzánk…

Szerintetek csak túlbonyolítom? Azóta nem keresett még.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook