Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl sűrű a termékeny méhnyaknyák!? fórum

Túl sűrű a termékeny méhnyaknyák!? (tudásbázis kérdés)


12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Rózsaszín elefánt)
2019. jún. 8. 18:53
Azért mielőtt bármit elkezdesz szedni nézesd meg szerintem, ez vizsgálattal látszik.
11. rózsaszín elefánt (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2019. jún. 8. 16:36
Látom, hogy az.
2019. jún. 8. 15:19
Orvost kérdezted amúgy róla? Megnézett már ilyenkor, ő látni fogja ha nem ok. Miből gondolod hogy ez van neked? Hogy több vagy sűrűbb mint bárki másnak?
9. rózsaszín elefánt (válaszként erre: 8. - Klaudia20)
2019. jún. 8. 11:34
Nagyon szépen köszönöm az érdemi hozzászólást, ez remek ötlet!! Köszönöm!
8. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Rózsaszín elefánt)
2019. jún. 8. 06:37

Ha erre gondolsz, akkor kitudod küszöbölni nyálkaoldóval. Amit betegségkor szoktak inni az emberek. A férfiaknál gyakoribb probléma a sűrű ondó, és akkor velük is ezt itatják. A tesben lévő nyákok hígabbak lesznek.


Egy próbát mindképp megér. Drukkolok 🍀

2019. jún. 7. 22:38
Meg van, ez az: [link]
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Rózsaszín elefánt)
2019. jún. 7. 22:33
Akkor érdemes lenne elkezdeni a kivizsgálásokat, mert már kellett volna sikerülnie. 😞Bárcsak ennyi oka lenne csak, de valószínűleg lehet valami komolyabb. Egyenként arra pl van egy vizsgálat hogy a spermiumokat nem öli-e meg a nyákod. Sokaknak olyan erős az immun válasz az idegen DNS-re hogy még a méhbe jutás előtt elpusztulnak. De úgy tudom nem az van hogy sűrű nem jut át hanem a nyál valami ősszetevöje megöli. Aktus után pár orán belül kell kenetet venni hozza és vizsgálják van-e benne élő spermium. Mindjárt rakeresek mert már elfeljtettem a nevét. Én is terveztem megcsinaltatni egy időben.
5. rózsaszín elefánt (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2019. jún. 7. 20:14

Nem kétlem, hogy te nem hallottál róla, mert ritka és/vagy ritkán derül ki. Ezért is bízom benne, hogy esetleg jelentkezik olyan, aki viszont hallott már róla, vagy ne adj'Isten érintett.


Több mint 5 éve védekezés nélkül szexelünk, és egy éve tervezzük tudatosan a babát, előtte úgy voltunk vele, hogy nem baj végül is ha becsúszik. Nem csúszott.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Rózsaszín elefánt)
2019. jún. 7. 18:20
Biztos hogy elöfordulhat ilyen de a 10 éves meddöségi körökben forgó "pályafutásom" alatt egy olyat nem hallottam akinek csak ezen mult volna, pedig millio sztorit esetet kisértem végig és rengeteg dolgot tudnék felsorolni ami nagy eséllyel okozhatja ha sikertelenül probálkoztok bizonyos ideje. dokit kérdeztél már erröl? miota probálkoztok?
3. rózsaszín elefánt (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2019. jún. 7. 15:49
Köszönöm a hozzászólást. sajnos tud gondot okozni, bár elsőre hihetetlen, de tényleg létezik olyan, hogy túl sűrű az állaga, már annyira, hogy a sűrűség miatt nem jutnak át rajta a spermiumok.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Rózsaszín elefánt)
2019. jún. 7. 15:46
Peteérés egyik gyakori tünete a tojásherje állagú nyúlós nyàk de sokszor akár kocsonyás. Ha ez gondot okozna a szervezet nem termelné. Annyi millió gyakori ok van sikertelenségre de ez biztos nem tud fő ok lenni. Jól ki van találva a női szervezet. Drukkolok hogy hamar sikerüljön a babó.
2019. jún. 7. 13:53

Sziasztok


babára vágyunk a férjemmel és olvastam, hogy lehet probléma ha valakinek túl sűrű a méhnyaknyákja (mert mechanikailag elzárja az utat a spermák elől). találkozott már valaki ilyennel? Mert elképzelhető, hogy nálam ez a probléma, ugyan is nekem nagyon sűrű, nem is nyák, inkább kocsonyás az állaga (ki se folyik a hüvelyembe). Vajon lehet ezt étkezéssel, vagy bármilyen más módon befolyásolni, hogy kicsit hígabb legyen? Minden ezzel kapcsolatos véleményt, tapasztalatot, tudást megköszönök!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook