Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl magasra teszem a lécet? fórum

Túl magasra teszem a lécet? (beszélgetős fórum)

1 2
36. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 17:27
Ahogy írták is,a pasik soha nem játszmáznak sajnos(de ha mégis,azt ajánlatos kerülni),és bambák is,csak későn esik le,ha leesik egyáltalán a szitu.Nem baj,kétkörös tompa reflexre igazított kérdéshalmazzal azért jobb esély nyílhat.Az is gond,hogy amikor minden csaj válogat,mert van miből,akkor az erkölcsi norma szab határt,amikor elkelt a pasik java,már nem sok esély marad egy igazit kifogni.Az újrakezdővel meg azért cinkes,mert van egy(több)negatív referenciája amihez méreget,nincs már meg a feltétlen bizalom.Én azt gondolom,hogy nem kell dilemmázni az illik-nem illik,mit fog gondolni a világ kérdéseken,mert ez az ego gátlása és sorompója,és nincs olyan hogy magas a mérce,aki iszik fog is,aki szeret táncolni fog is.
35. katt2 (válaszként erre: 34. - 346490ec7b)
2021. jan. 8. 17:11

Akkor a pasik nagy része tökéletlen. Köztük én is, pedig nagy csajozógép voltam...


De itt arról volt szó, hogy a nők nem igazán adják az ívet. Vagy nem elég érthetően...

34. 346490ec7b (válaszként erre: 28. - Katt2)
2021. jan. 8. 16:44
naaa, azért ha egy nő odalép egy pasihoz és adja az ívet, a nem töketlen leveszi a lényeget és lép.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Scherlock)
2021. jan. 8. 15:47
Miért is?
2021. jan. 8. 15:04

Ómájgád!


Azt hiszem, mindenki jobban jár, ha szingli maradsz.

31. soyle74 (válaszként erre: 29. - Katt2)
2021. jan. 8. 15:04

Ja vagy úgy, akkor már valószínű nem dolgozik ott a "kiscsaj". :) :/

De amúgy ez jó, amit a 28-as hsz-edben írtál, ezekre az egyértelmű kérdésekre nem is igen válaszolhat mást egy pasi, mint igent. :)

Feltéve persze, ha nincs barátnője vagy felesége, bár sokaknál az sem kizáró tényező, ha foglaltak. :) :/

30. katt2 (válaszként erre: 27. - Unom)
2021. jan. 8. 15:03

Szégyen és gyalázat, de nem hiszem, hogy észrevettem volna a lényeget. Pedig én a dekoltázsáról álmodoztam, ő meg tulajdonképpen megadta az utat a vágyaimhoz. Meg a sajátjához.

Tulajdonképpen, mindkét fél ugyanazt akarta, de mégsem jött össze. Rossz Hold kelt fel...

29. katt2 (válaszként erre: 26. - Soyle74)
2021. jan. 8. 14:59
Ez vagy 20 éve volt. Szerintem mindketten sokat veszítettünk a varázsunkból. Meg ezek egyszeri alkalmak. Olyan, mint a magaslabda. Ha nem csapod le, akkor elgurul.
28. katt2 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 14:56

Biztos nem értették meg. Pedig nagyon egyszerű. Egyszerűen megkérdezed a pasitól, hogy:


- Volna kedved meghívni egy kávéra?


A pasi, miután nem szokott ehhez hozzá, köpni, nyelni nem tud. Majd azt veszed észre, hogy mintha sokszor venne levegőt gyors egymásutánban. Mielőtt elájulna a túl sok oxigéntől megint mondsz valamit:


- Arra gondoltam, hogy megismerkedhetnénk...


Erre már a teremtés koronája csak összeszedi magát és ha te egy csinos nő vagy, akkor - bár komoly nehézségek árán-, de kinyögi, hogy:


-Igen...


Még mondana valamit, de ahhoz már nincs ereje és különben is, ha pasiból van, akkor már tervezgeti a jövőben eltöltendő pásztorórát veled.


A többi már csak kettőtökön múlik.


A csajok többsége azt hiszi, hogy a pasik aztán mindent megtesznek, észrevesznek, csak nyomulnak, meg az egyéb marhaságok. Hát, nagyon nem így van.

A másik, hogy egy pasi nagyon is szereti a szókimondást, bármiről is legyen szó. Erre mondják, hogy add önmagad?


Szóval mindkét félnek volna mit formálni a másik nemhez való hozzáállásán. Nem olyan bonyolult dolog ez, bár a spontán helyzetekben nagyon gyorsan lehet nyerni. Meg veszteni is.

27. unom (válaszként erre: 25. - Katt2)
2021. jan. 8. 14:49
És ha úgy kérdezi: addig megiszik velem egy kávét?
26. soyle74 (válaszként erre: 25. - Katt2)
2021. jan. 8. 14:47

Na akkor te kb. úgy jártál, mint én a buszon azzal a gyűrűs csajjal. :) :/

Bár te még elvileg visszamehetsz oda, már ha a kiscsaj még ott dolgozik, de én már nemigen futok össze újra a buszon azzal a csajjal. :/

25. katt2 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2021. jan. 8. 14:42

Egy normális pasi tényleg nem veszi észre. Teljesen más világ vagyunk.

Egyidőben jártam egy céghez munkáért, egyeztetni, stb. A recepción volt egy kis csaj, hát valami gyönyörű volt. Mindig bámultam, kedves mosoly, aztán semmi. Mondják, hogy a nő választ. Hát én nem láttam, hogy engem választott volna. Pár hét múlva megint megyek, kis csaj, széles mosoly, mondja, hogy kicsit várnom kell, mert a főnök még nincs. Jó.

- Addig megkínálhatom egy kávéval?

-Nem köszönöm. És gyönyörködtem továbbra is a dekoltázsában.

-Nincs valami kívánsága?

- Nem köszönöm, nincs. ( és tovább bámultam... )

- Valami különleges kívánsága sincs?

- Nincs, köszönöm.

Megjött a főnök, megbeszélés, amikor mentem a lifttel lefelé, akkor tudatosult bennem, hogy mi is történt... hát, ennek annyi.


Szóval ez nálunk így megy, vagyis sehogy sem.

24. soyle74 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 14:40
Hát az tuti, hogy ha legalább átlagos kinézetű vagy, akkor a pasik 100-asával fognak rád írni egy társkeresőn, főleg a Badoo-n és társain. Na persze legalább a 90%-uk használhatatlan lesz a számodra, de a maradék kb. 10%-ban hátha ráakadsz majd egy "göngyszemre". :)
23. simple (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 14:32
Nem lehet, hanem biztos.
2021. jan. 8. 14:21

Egyébként pont ma mondta egy barátnőm, hogy ezért kellene társkeresőznöm, mert akkor a pasik írnának nekem. És nem nekem kellene törni magam


De nekem a netes társkeresőzés elég húspiac jellegű.

2021. jan. 8. 14:17
Egy az egybe biztos nem hívnék el senkit. Már ez a kezdeményezés is kellemetlen. Aztán lehet, hogy tényleg nem értették miért keresem őket?
20. 346490ec7b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 10:16

"kezdeményeztem" pasiknál



hívd el telibe, mit sunnyogsz. szia, valamikor nem ülünk be egy kávéra ide oda? aztán hagyd békén, majd nyomul ha akar. olyanoknál zsinórba ne játszd el, akik ismerik egymást.

19. soyle74 (válaszként erre: 18. - Lávli*)
2021. jan. 8. 09:17
Hát egy próbát talán minden helyzet megér, ki tudja, mi lesz belőle. Lehet semmi valóban, de lehet, hogy valami. :)
18. Lávli* (válaszként erre: 16. - Soyle74)
2021. jan. 8. 09:07

Egy beszélgetésből nem lehet leszűrni, hogy kinek milyen a gondolkodása, kivéve, ha rögtön észlelhetően kilóg a hatalmas kapanyél a szájából.

A könnyen szerelmesedő meg három beszélgetés után tényleg gyűrűt vesz, aztán jön a sírás rívás 😀

De azt is értem, hogy vannak, akik minden alkalmat megragadnak, lesz ami lesz alapon.

Úgyis mindig utólag okos az ember :))

17. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 08:45
Soha nem trükköztem egy pasi miatt sem.
16. soyle74 (válaszként erre: 15. - Lávli*)
2021. jan. 8. 08:40

Nem figyeltem miből volt a gyűrű. :)

De értelek persze, bár egy beszélgetéstől még nem lett volna semmi, legfeljebb ha látjuk, hogy nem egyforma kb. a gondolkozásunk, akkor nem találkoztunk volna többet utána.

15. Lávli* (válaszként erre: 14. - Soyle74)
2021. jan. 8. 08:26

Próbálom elképzelni a szitut "női oldalról".

Régen a zsebkendőt ejtették le véletlenül a hölgyek, de az a szemérmesség akkoriban elfogadott, sőt, kívánalmas volt. 😀

Manapság meg "véletlenül" odaszorítják a combjukat a mit sem sejtő gyanútlan férfi utashoz. Nem gyűrűt gurítanak. Főleg, ha az a gyűrű nem függönykarika vagy sárgaréz 😀

Ez a léc túl alacsony szerintem. Nekem nem kéne ilyen nő.

14. soyle74 (válaszként erre: 13. - Lávli*)
2021. jan. 8. 08:17

Igen, akik szerint számomra ez a viselkedés természetes, pedig én csak példaként hoztam fel, hogy ilyen is van, de képtelenek megérteni, hogy én is elítélem ezt a fajta durva viselkedést.

Szerintem akár még jól is elsülhet egy ilyen spontán ismerkedés, ha még egyszer előfordulna, akkor már tuti másképp reagálnám le. :)

13. Lávli* (válaszként erre: 12. - Soyle74)
2021. jan. 8. 08:12
A szájbarúgni valókra gondolsz? Hát sose lehet tudni. Erősen zsákbamacska az ilyen hipp-hopp szerelem :))
12. soyle74 (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2021. jan. 8. 08:06
Csaknem lett volna olyan a csaj, mint a másik fórumokban azok a bizonyos hölgyek. :))
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Soyle74)
2021. jan. 8. 07:40

Mint a szappanoperákban 😀

Aztán az eljegyzés után meg kiderül, hogy mégse ilyen lovat akartál. .. 😯 .. hogy a csaj ilyen olyan amolyan .. 😯

2021. jan. 8. 05:41
Amúgy nekem pár éve volt egyszer egy olyan esetem, hogy éppen egy buszon utaztam, amikor egy csaj megszólított engem, hogy valahová elgurult a gyűrűje, segítenék neki megkeresni? Meglett, és odaadtam neki, megköszönte, és utaztunk tovább, de csak utólag esett le nekem, hogy lehet, hogy ilyen módon szeretett volna ismerkedni velem. Azt kellett volna neki mondanom, hogy: "Itt van, megvan, de akkor én most ezzel a gyűrűvel el is jegyeznélek téged, ha szabad." :)
9. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 05:06
Szerintem nincs abban semmi rossz, ha próbálsz kezdeményezni a pasiknál, csak valahogy kicsit konkrétabban tedd, hogy leessen nekünk a tantusz, hogy esetleg többet is szeretnél. :) Pl. kérdezz tőlünk olyan dolgokat, ami kicsit személyesebb téma, vagy méregess végig minket, és mosolyogj közben, ha tetszünk neked. :)
8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 8. 00:41

ismerkedni nem így szoktak és ezt légyszi,ne vedd támadásnak mert nem annak szánom.

miért nem adod tudtára ha tetszik,kezdeményezz úgy,h észrevegyék,ha már megteszed ,tedd úgy ,hogy értsék is mit szeretnél.BÁR én kivárnám a helyedben,míg a masik fél teszi,én már csak ilyen "maradi " vagyok,ebben legalábbis.

A másik eset,ha észreveszi,illetve leesik a masik félnek ,hogy mit szeretnél,mert túl átlátszó,szerinted az szimpatikus? inkább riasztó lehet,úgy veheti ,érezheti akár,hogy nyomulsz rá....nem jól csinálod.

és ne erőlködj,mert minél jobban erőlteted,annál jobban nem fog menni,a görcsösséget hanyagolni kell,ezt már másnak is tanácsoltam,neked is ezt tudom.

megtalál majd,akinek kell,illetve megtaláljátok egymást,ha az élet is úgy akarja!

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 22:13

Nem. Ha polcot akarsz felfuratni, akkor kezdeményezz! Magadhoz képest ne legyen túl magasan, ha nem akarsz mindig hívni egy pasit ahhoz, hogy segítsen elérni.


Ne aggódj! Ha eddig nem vettek észre ezután sem fognak!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook