Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl félénk lenne ez a férfi? fórum

Túl félénk lenne ez a férfi? (beszélgetős fórum)


13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 00:45
Ne rögtön azt a következtetést vonjuk le, hogy "meleg"! Lehet hogy gátlásos vagy alapból nem kezdeményező típus! Bizony van ilyen! És ilyenkor bármilyen furán is hangzik, a nőnek kell kezdeményezni (ha nem derogál)! Ha minden közeledés ellenére ágál és még a kommunikációval sem tudtok előrébb jutni, akkor lehet gyanakodni! Viszont hozzá kell szokni, hogy ebben a felállásban (általában) a nő lesz az "irányító" fél!
12. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 23:32

Mi az, hogy "lecsapjon rám"?

Te valójában amolyan könnyen megkapgható nő vagy, akire csak le kell csapni?

Lehet azért nem csapott le a pasi rád, mert nem félénk, hanem határozott, céltudatos és értékekkel rendelkezik....Hm... Lehet pont az olyan nők nem kívánatosak számára, akire csak le kell csapni.

Tudd, hogy szerencsére nagyon sok pasinál még duivat a "vadászás", "becserkészés", "meghódítás", "várakozás".

Szerintem nem Ő az a pasi aki le akar csapni téged, de sok más olyat is találsz. Széles a paletta, őt pedig engedd el.

2020. okt. 9. 23:06

Hétvége van?


Azt ugye el sem tudod képzelni, hogy nem kellesz egy pasinak? Mert biztosan ő a beteg, ha nem kell neki az olyan, aki mindenkinek elsőre szétdobja a lábait?

Lehet, hogy valódi értékeket keres egy nőben. Érted, ugye?

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 22:27
Szerintem nemsoká megkėri a kezed.
2020. okt. 9. 22:21
Ez valami trend, hogy az ilyen fórumokból mindig az jön ki, hogy biztos homokos a férfi?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. okt. 9. 22:17

Semmi

Gondolkodunk

2020. okt. 9. 22:16
40 éves. Se exfeleség, se gyerek. Egyedül van. Talán tényleg meleg?
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 22:15
Mi a tervetek?
5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 22:13
Lehet nem is a nőkre hajtana...
2020. okt. 9. 22:09

Ismeretlenül nehéz bármit is írni.

Lehet azt gondolja túl ,,jó nő" vagy hozzá képest és tart attól, hogy csak szórakozásképp hülyítenéd.

De az is lehet nem vagy az esete.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:06
De én belátom és erre gondolok. De az ismerősünk azt hajtogatja hogy annyira betoji, hogy ne vegyem magamra. Túl félős.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 9. 22:01

Arra esetleg nem gondolsz, hogy csupám nem, jössz be neki?


Nem minden pasi akar könnyűprédát.

2020. okt. 9. 21:56

Csendes, zárkózott, magának való. Nem jár kb sehova. Ha olyan a téma zavarba jön és elpirul. Ott volt a helyzet, hogy lecsapjon rám ha akar, de nem tette. Szerintem nem érdeklem azért. Egy közös ismerősünk szerint túl nyuszi ahhoz hogy lecsapjon a lehetőségre


Van olyan, hogy nyuszi pasi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook