Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túl a fél évszázadon, én is elég tramplin öltözködöm.... fórum

Túl a fél évszázadon, én is elég tramplin öltözködöm.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
9. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 13:24
nagyon szégyelltem,mikor 15 éves koromban 10 évesnek néztek.de az orvos is azt mondta,hogy örüljek neki.akkor valahogy nem tudtam.de most már hozzáöregedtem a koromhoz.a lányomról sem mondaná meg senki,hogy már annyi idős.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Tumbo2)
2023. okt. 11. 13:06

Te.

Te.

Te örök fiatal.

7. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. okt. 11. 13:02
épp délelőtt dicsért meg a szomszédasszony,milyen csinos vagyok.ezek szerint nem csak a füle rossz,hanem a szeme is.én is úgy öltözöm,ahogy nekem jó.télen melegbe,nyáron akár pántosba,nem kötelező nézni.szombaton leszek 71 éves.
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 11. 12:56
Rossz ötlet fél évszázadokba számolni az életed, a napi számvetés sokkal jobban működik.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 11. 12:12

Az én koromban már fontosabb nekem a praktikus öltözék, cipő, mint a divat. Mondjuk arra sosem volt pénzem :)

A változó kor utáni egyre lassabb anyagcserém és a hízásom ellen bevetettem itthon a testmozgást ( nem hivatkozhatunk arra hogy végzek elég munkát itthon).Az étkezésemre is jobban figyelek. nekem is van túlsúlyom, nem vészes, de nem is várom meg hogy az legyen. A nagy hasat pedig nem azért nem szeretem mert rosszul áll rajta a ruha, hanem mert igen sok betegségre hajlamosít. Ezek ellen teszek, mert helyettem senki nem fog tenni.

Egészségtudatos életet, és jó egészséget kívánok neked is!

2023. okt. 11. 11:55

Tizenöt kiló túlsúly van. Kényelmes nadrág, pulóver. Amit szeretek azt még meg is varrom, ha bomlik a varrás, persze ha lyukas lesz, akkor már nem veszem fel. Ha kimegyek az utcára mindig normálisan felöltözöm, de nem túl divatosan

Pedig szeretem a szép ruhákat, de a hasam miatt sokminden nem áll jól.

2023. okt. 11. 10:04

Mi az, hogy tramplin öltözködsz? Ha otthon a kényelmes ruhákat részesíted előnyben, az nem jelent trampliságot. Az ötven feletti életkor, a kis túlsúly, és az otthonlét sem ok arra, hogy tramplinak érezd magad.

Persze az nem derült ki, hogy mennyi is az a túlsúly, mennyit és miért híztál. Azt sem tudjuk, hogy miért vagy szinte mindig otthon. 50 felett még nem vagy nyugdíjas. Ha home office az oka a gyakori otthonlétednek, nem gond, ha tiszta, kényelmes ruhában vagy.

Nem túl szép gönc? Mire gondolsz? Itthon én sem a legszebb göncömben vagyok. Tiszta legyen. Viszont ha kiteszem a lábam otthonról, az biztos, hogy átöltözöm.


Öltözz úgy, hogy jól érezd magad a bőrödben! Otthon is.

2023. okt. 11. 09:39
Ezek szerint zavar de ez ellen csak te tudsz tenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook