Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok olyan üzletet ajánlani, ahol nagyobb választékban kaphatóak nagy méretű melltartók elérhető áron? fórum

Tudtok olyan üzletet ajánlani, ahol nagyobb választékban kaphatóak nagy méretű melltartók elérhető áron? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Delbuk)
2019. márc. 29. 13:36

Milyen outletbe nézzen ki? Az outlet egy üzlettípus.

A Budapest környéke meg elég tág fogalom mondjuk Leányfalu és Ócsa között.

2019. márc. 29. 13:23

Ha Budapest környéki vagy, érdemes időnként kinézni az outletbe, ott jó áron vannak. A méret szerencse kérdése, de az átlagtól eltérő méret gyakran van.

Én még a H&M-ben szoktam találni a leárazások végénél, amikor már rádobnak 70%-ot. Olyankor ki lehet fogni 700 forintért is, és egész tartósak nálam.

2019. márc. 29. 08:41

[link]


Talán 168 modell, ha jól látom.

2019. márc. 29. 08:38
Szerintem amit pont belinkeltem ,az is aranyos, de van ebben a 75/E méretben még több is.
5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. márc. 29. 08:37
Én is a bonprixen szoktam rendelni.
2019. márc. 29. 08:21
És jó a minőség! Én is vásároltam már innen.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. márc. 29. 08:19
Ez, amit belinkeltem, gyakorlatilag 2000 darabja.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Lévai Ildi)
2019. márc. 29. 08:16

[link]


A keresésnél lehet 75E-t is beállítani.

2019. márc. 29. 02:37

Sziasztok,


Mivel viszonylag nagy méretű melltartóra van szükségem, ellenben a hátbőség a kosárhoz képest kisebb (75/E), nagyon ritkán találok megfelelőt. Főleg megfizethető áron. Tudom, hogy vannak butikok, webáruházak ahol minden létező méret kapható, de ezeket sajnos nem tudnám megfizetni. Elég hosszadalmas, mire találok olyat, ami minden szempontból megfelelő. Szeretnék 1-2 darabot, ami csinosabb, esetleg színes, de egyelőre csak az ár+méret ami szem előtt tartható. Akiknek szintén nagyobb méretűre van szüksége; tudnátok esetleg tippet adni? :)

Előre is köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook