Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki nekem olyan weboldalt mondani, ahol az összes TB alapfogalom megtalálható? fórum

Tud valaki nekem olyan weboldalt mondani, ahol az összes TB alapfogalom megtalálható? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 30. 14:19
Köszönöm a segítségeket
2011. ápr. 30. 14:15

Neten fenn van, itt a címe, de ha keresőbe beírod, hogy TB tövrény, akkor is megtalálod: [link]

És ezen belül a II. fejezet foglalkozik a fogalmakkal és értelmező rendelkezésekkel.

Ezt mindig frissítik, úgyhogy mindig a hatályos rendelkezések vannak benne. :)

2011. ápr. 30. 14:14
Az OEP és a Nyugdíjfolyósító honlapján megtalálod a törvényeiket(oep. hu és onyf.hu), és a keresőjükbe írd, amire kíváncsi vagy, hátha segít
2011. ápr. 30. 14:12
Ez a tb törvény hol van könyvben,nem akarom megvenni a hvg-t kicsit sokba kerül csak ezekért a dolgokért
2011. ápr. 30. 14:10
Szia! Mi a TB törvényből tanultuk a fogalmakat. Ott van egy külön fejezet nekik. De a pénzügysziget.hu-n is van fenn pár dolog: [link]
2011. ápr. 30. 14:05
Tud valaki nekem olyan web oldalt mondani ahol az összes tb.alapfogalmak megtalálhatók?Próbáltam a google-ba de minden nincs meg sehol

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook