Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki jó fogorvost Győrben? fórum

Tud valaki jó fogorvost Győrben? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 11. 09:42

Sziasztok!

Köszönöm a tippeket. :) Balla Beátát megpróbálom, mert ő azért közel van, de ha nem jön be akkor megnézem a többit is. :)

4. molkat782 (válaszként erre: 1. - Jackie92)
2012. dec. 8. 11:42
Dr Balla Beáta, ő nem drága, ha jól tudom fogszabályozással is foglalkozik. Nagyon rendes, kedves és a többi priváthoz képest nem drága. Szerintem próbáld meg őt a Hermann Ottó úton rendel.
2012. dec. 8. 08:45
Dr.Fónad Andrea
2012. dec. 8. 07:19

Hát Győrben nem tudok, de Pápán igen, most szedi ki a fogaimat, és semmit nem érzek, szerdán szedett ki hármat, mindenféle fájdalom nélkül.

A neve dr Nagy Attila és szájsebész. Pápán minden héten szerdán délután rendel, de eddíg még mindenki csak dícsérte.

Győr nincsen olyan messze.

2012. dec. 8. 02:07

Ha lehet olcsót szeretnék, mert nem akarnék 200 ezreket kiadni rá. Főként fogszabályozás és állkapocs izületi problémák céljából kellene. Rengeteget találtam, de nem tudom melyiket válasszam, és nem akarok azonnal egy olyanba belefutni, aki lehúz anyagilag.

Ha van valakinek valamilyen tapasztalata, ossza meg velem, légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook