Tri-Regol (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. 10ee523fed (válaszként erre: 85. - Henobeno)
2010. jún. 3. 19:31
jaj, nehogy félre érts, én nem azért írtam, csak sajnos ebben a világban tényleg az ár sem mindegy, én meg a legolcsóbbat is kértem, így maradt a tri-regol.
2010. jún. 3. 19:17
Egyébként meg van egy pár nőgyógyász aki meg a gyógyszertártótól kapott szponzorálási összeg miatt nem írja fel az olcsóbbat. De ez persze csak az én véleményem. Mikor kórházban dolgoztam a műszerés oszályon, ahol szív monitorok, egyéb gépek beszerzésével foglalkoztunk a főnők elég szép summát kapot attól a vállalattól akinek a gépét megvásárolta a kórház. A gyógyszerek ugyan így működnek szerintem.
2010. jún. 3. 19:14
Szerintem már azért a tri-regolon is korszerűsítettek. Megkérdeztem tavaly a dokimat, hogy szerinte így 10 év után nem kéne e szüneteltetni, főleg, hogy még nem szültem. Azt mondta, hogy amennyiben nem akarok babát még ne szüneteltessem csak azért, mert már 10 éve szedem. Annyit mondtott, hogy aki hosszú ideig szedik és utána babát akarnak akkor több esély van az iker szülésre.
85. henobeno (válaszként erre: 83. - 10ee523fed)
2010. jún. 3. 19:14
Mondjuk eleve más fajta hormon van benne, ami állítólag jobb. De mondom én személy szerint a tri-regollal is meg voltam elégedve. De nem akartam kekeckedni, hogy márpedig nekem az is jó. Sőt örülök is neki, hogy váltottunk, mert most úgy érzem ez orvosom kicsit jobban odafigyel rám.
84. henobeno (válaszként erre: 81. - Tempest)
2010. jún. 3. 19:11
Most a Volinát kaptam.
83. 10ee523fed (válaszként erre: 80. - Henobeno)
2010. jún. 3. 19:10
Nekem azt mondta a doki, hogy ebbe sincs több hormon, mint a modern, drágákba.
2010. jún. 3. 19:09
Melyik az amitől állítólag cicisedni is lehet egy kicsit?
81. Tempest (válaszként erre: 80. - Henobeno)
2010. jún. 3. 19:09
és most mit szedsz??
2010. jún. 3. 19:05
Hát jó pár évig ezt szedtem, de most új dokim van aki kérdezte, hogy mit szedek. mondom neki tri-regolt. Hú hát azt csak az ára miatt szoktuk felírni, az nem vmi modern már. Kaptam egy alacsonyabb hormontartalmút 2,5x annyiba kerül, pedig amúgy semmi bajom nem volt vele.
2010. jún. 3. 19:02
Én is azt szedek, 9 hónapja. De terhesség előtt is már szedtem. Abszolút rendbe van vele minden. Én meg vagyok vele elégedve, és az ára is jó.
2010. jún. 3. 18:59
10 éve szedem semmi bajom tőle...nem is volt soha.
2010. jún. 3. 18:58

Én már 10.hónapja hogy szedem de eddig szerencsére nem volt vele semmi bajom sem.

Az arcbőröm és a bőröm abszolút selymesebb lett és koránt sem olyan zsíros ,mint volt.

Amiért még jó hogy ezt a gyógyszert kaptam hogy szerintem reális áron van,tehát olyan 3100Ft-ért szoktam megvásárolni a három havi adagot:)

Nektek mi a véleményetek róla?

Bevált nektek ez a fajta fogamzásgátló?

76. 04e95f637a (válaszként erre: 73. - Pemete)
2010. máj. 24. 19:06
az hát!Nekem is ezt írta fel a nődoki mikor 18 voltam,hát ki is készültem tőle!Azóta sem szedek bogyót! :S
75. pemete
2010. máj. 24. 19:03
De szerintem 16 éves korban jobb lenne valami egyfázisút szedni...
74. pemete
2010. máj. 24. 19:03
Igen, persze:) Mint minden kombinált hormonális fogamzásgátló készítmény, ez is véd a 7 napos szünetben is.
73. pemete
2010. máj. 12. 12:44
Ha most a 7 napos szünet után egyből egy másikfélét kezdesz el szedni, akkor szerintem nem kell kivárni az 1 hónapot. Azért egy 16 évesnek ezt felírni durva! Kezdhette volna egy egyfázisúval, ami inkább a tiniknek való...
72. anna16
2010. máj. 12. 11:52
Zsuzsanna vagyok 16 éves és azt szeretném megkérdezni, hogy egy hónapja szedem a tri regol nevű gyógyszert és már csak 4 szem gyógyszerem van hátra és sajnos azt vettem észre hogy a mellékhatások közül jelentkezett egy pár rajtam! Amikor felírta az orvos akkor azt mondta nekem az orvos, hogy 3-4 hetet várjak és után el lehet hagyni a másik fogamzásgátló módszert (óvszer),de ha most nekem ki kell majd cserélni a gyógyszert akkor nem kell megint 3-4 hetet várnom hogy elhagyjuk az óvszert??? A gyógyszer már hat úgy ahogy kell???
71. pemete
2010. ápr. 6. 15:41

Az utolsó két kérdésedre a válasz:

Igen, a 7 napos szünet után egyből kezdheted szedni a tri-regolt, és ugyanúgy védett maradsz:)

2010. ápr. 6. 15:06

Kedves Fórumozók!


Most regisztráltam erre az oldalra, és a segítségeteket szeretném kérni. 20 éves vagyok és eddig a Belara gyógyszert szedtem. Először fél évig, majd abba hagytam. Semmi panaszom nem volt rá ez idő alatt. Pontosan és normálisan megjött. Októberben kezdtem el újra szedni ugyancsak a Belara gyógyszert, de volt, hogy a menstruációm még akkor jött meg mikor szedtem a tablettát, vagy már jócskán azon a héten mikor szüneteltettem(tudom ez nem probléma csak előtte szinte percre pontosan megjött az első gyógyszermentes napon) A nőgyógyászom új gyógyszert írt föl emiatt, a Tri-Regolt. Olvastam jót és rosszat is erről a gyógyszerről, de érdekelne a véleményetek. Sokaknál olvastam a hízást és a nem kívánt terhességet. Tudom, hogy mindenkire másképp hat, de egy félelmeim vannak az új gyógyszer kapcsán.

Lenne egy másik kérdésem. Még két levél Belarám van, amit megbeszéltem az orvossal, hogy be fogom szedni és aztán kezdem az újat, viszont ha majd bevettem az utolsót a 7 napos szünet után egyből kezdhetem szedni a Tri-Regolt? És kell máshogy védekeznünk, vagy folyamatos marad a gyógyszer(ek) hatása?


Köszönöm

henivasi

2010. febr. 22. 14:27

Én is Tri-regolt szedtem és közben terhes lettem az ikrekkel!!Ráadásul még 1 hónapig szedtem mikor már terhes voltam,csak még nem tudtam és mikor mondtam a dokimnak és kérdeztem lesz-e valami bajuk ettől,csak legyintett,hogy "ááá...tri regol.."

Más mellékhatása nem volt és biztosan van akinek bevált és ezt használja évek óta,én így jártam vele!

68. Csipkerózsika (válaszként erre: 67. - Csipkerózsika)
2010. jan. 12. 18:52
Épp ellenőrzés alatt van egy cikkem, ami erről szól.
67. Csipkerózsika (válaszként erre: 66. - Sly001)
2010. jan. 12. 18:52

Persze, megijedni nem kell. Csak nagyon résen kell lenni.

Engem ez a vacak 3 hónap alatt teljesen leamortizált egészségileg. Először csak fáradtság, derékfájdalmak, rosszullétek, a végén hízás, és folyamatos láz. Az utolsó pillanatig nem akartam elhinni, hogy a gyógyszertől vagyok ilyen rosszul. De mikor abbahagytam bebizonyosodott, hogy igen.

Mindenki abban bízik, hogy neki nem okoz majd gondot, de nem árt résen lenni.

66. Sly001
2010. jan. 12. 16:21
Azért nem kell ám annyira megilyedni a Tri-regoltól,én 7 évig szedten mellékhatások nélkül,nem híztam,nem volt vele gondom.Utána született egy szép,egészséges kisfiam.Tényleg csak annyi az egész hogy mára elavult,de valakinek mégiscsak ez az ami beválik,ezért kellene előtte egy vérkép és hormonvizsgálat,hogy neked megfelel-e.
2010. jan. 12. 10:46
A húgom és én is triregolt szedtünk a terhesség után. Mindkettőnknél vérnyomás- és pulzusproblémák lettek, mértéktelen cukorzabálás, annyira kívántuk az édességet. Húgomnak olyan szintű problémái lettek ebből adódóan, hogy vérnyomáscsökkentőket kellett szednie. Én 3 hónap után abbahagytam, ő 1 évig szedte. Ahogy abbahagyta a gyógyszert, eltelt egy-két hónap, és elhagyhatta az egyéb gyógyszereket, rendbe jött. Sógornőmnek ugyanezen gyógyszer szedése mellett agydaganata nőtt, de nem bizonyítható, hogy köze lenne a gyógyszerhez. Én mindenesetre nem szedem többet, az tuti... persze mindenkinek másképp reagál a szervezete.
2010. jan. 11. 22:29
én triodenát is szedtem, és amellett is terhes lettem, sőt már 4 spirált hagytam el...
2010. jan. 11. 21:48
Mindenkinek máshogy hatnak a különféle gyógyszerek..Én annak ellenére,hogy néha kihagytam 1-2 szemet,egyáltalán nem lettem terhes,meg amúgy sem soha,miota szedem.Mikor abbahagytam,a kisfiam is rá 8 hónapra fogant meg!Se nem híztam,se nem fogytam tőle,voltam 65kg,most 56 vagyok,független attól,hogy szedem.Nekem teljesen megfelel,semmi mellékhatás és nem várt terhesség nem fordult még elő a 10 év alatt...
2010. jan. 11. 21:47
jóéjt!
61. 7a8b421bcf (válaszként erre: 60. - 7a8b421bcf)
2010. jan. 11. 21:25
Bár tizedik évesen már nem éppen baba:-))
60. 7a8b421bcf (válaszként erre: 57. - A699eceb28)
2010. jan. 11. 21:25
Nagyon szépen köszönöm!
59. 409f3dc117 (válaszként erre: 58. - 433384b4bc)
2010. jan. 11. 21:24
Jó éjszakát neked is!
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook