Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tragédia után Édenkert fórum

Tragédia után Édenkert (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tragédia után Édenkert

1 2
2012. jan. 4. 16:26

Hoppá, akkor én is ismerem ezt az orvost. Genetikán találkoztam vele. Meg is jegyeztem, milyen szimpatikus, kedves orvos.

Nekem egy 4D UH során nagyobbnak látták a pici gyomrát, ezért mentünk el a klinikára, ahol nem is értették, miért küldtek minket ide. Az UH után kellett menni genetikára és még elnézést kért az orvos, hogy emiatt ennyit fáradtunk, és hogy kint is várakoznunk kellett, de nincs semmi gond.

6 hónapos a kicsim és makk egészséges. :)


Mégegyszer gratulálok!!

2012. jan. 4. 14:33

U.i.: Lukács dokihoz még csak annyit,hogy soha nem adtam neki pénzt de mindig lelkiismeretesen vizsgált és törődött velem.

Úgy látszik őt még nem rontotta el ez a világ,hála az égnek.

2012. jan. 4. 14:31

Sziasztok!

Arról a Lukács doktorról van szó aki a debreceni klinikán dolgozik? Magas,barna bőrű,fekete hajú és kék szemű :)?

Nálam 9 éve diagnosztizáltak petefészek cisztát. Miután megvizsgált a klinika igazgatója (Dr. Borsos) elmondta,hogy azonnali műtétre van szükség, de nem ő fogja végezni,hanem egy nagyon tehetséges kollégája.Na ő volt Lukás.

Nagyon rendes-lelkiismeretes volt.Műtét után is figyelmes volt velem.

Aztán évekig hozzá jártam,szinte 3 havonta mert lelkiismerettségéből fakadóan mindig megvizsgált és hüvelyi ultrahangra is elküldött. Tudni kell,hogy a műtét során kivették az egyik petefészkemet mert nem volt más megoldás. Szerintem e miatt volt mindig olyan alapos,hogy nehogy megint gond legyen.

A barátnőim nem akartak hinni a szemüknek mikor meglátogattak,hogy milyen jó képű orvosom van.Akkor még karcsú volt :)

Azóta elköltöztem Budapestre és itt kerestem orvost. Ennek már 6 éve.

Az én kis életem csodája pedig az,hogy 1 petefészekkel első próbálkozásra (szó szerint elsőre)teherbe estem és gyönyörű kislányunk született,akit Lucának hívnak és 20-án lesz 2 éves.

15. gne2
2012. jan. 4. 13:00

Nekem a lányomnál (első gyerek) volt a dokim dr. Lukács. Akkor még nem volt annyira ismert és népszerű, nekem teljesen mást ajánlottak, de nekem szimpatikus volt. Nagyon rendes doki, alapos, figyelmes, cseppet sem tolakodó és nem a pénzre hajt. Hozzám éjfélkor is bejött, amikor bekerültem a kórházba, és reggel 6-kor újra ott volt. Bár a szülésznők nem rajonganak érte, de az anyukák és a babák a lényegesek, nem? A második terhességemnél nem volt fogadott orvosom, de akkor is megismert, pedig évek teltek el. :)


Jó egészséget kívánok nektek! :)

14. Molyka
2012. jan. 4. 12:16
Bár én nem véreztem be, nem voltak ilyen problémák, és hál Istennek baba se ment el... "csak" rózsaszín-barna folyásom volt, de átéltem amit írtál. Hasonlóan jó orvosom van, ha másképp nem, sms-ben tartottuk a kapcsolatot. :)
2012. jan. 4. 12:12
Gratulálok a picihez!Több ilyen orvosra lenne szükség!Nekem is nagyon negatív tapasztalataim voltak a Miskolci szülészettel kapcsolatban.Soha nem mennék oda vissza!
2012. jan. 4. 12:09
Gratulálok az egészséges Kicsi lányodhoz!!!:))
2012. jan. 4. 12:05

Gratulálok.Nekem el akarták venni a babámat mert egy vizsgálaton benéztek valamit.Fölhívtam a saját dokimat aki közölte na nem.Várt már mire mentünk a klinikára megnézett semmi baj nem volt.A fülem hallatára hívta föl a kollégáját és gratulált a "remek diagnosztikához".Ez már régebben volt a fiam már 10 éves.

Jó egészséget!

2012. jan. 4. 11:13
Gratulálok drága, ezzel nekem is erőt adtál, ugyanis tavaly július végén mi is elvesztettük 19 hetesen a kislányunkat és most kezdtünk el újra próbálkozni, de azért a félsz bennem van. De így hogy látom nektek is sikerült, biztos vagyok benne hogy nekünk is fog. Egészséget kívánok nektek és boldog új évet. puszi
2012. jan. 4. 11:04

Gratulálok! Volt szerencsém Lukács doktor úrhoz, mikor én is bevéreztem egy hematóma miatt: ő volt az osztályos orvos. Ő fektetett be, és utasított infúzióra és gyógyszerekre. Január elsején volt 2 hónapos a kislányom. Lelkiismeretes, rendes orvos!

Gratula a nagylányhoz!

2012. jan. 4. 10:42
Megkönnyeztem....Gratulálok! És jó egészséget, boldog mindennapokat kívánok tiszta szívből!!
7. Mons
2012. jan. 4. 10:38
Gratulálok :-)
2012. jan. 4. 10:15
Gratulálok és nagyon sok boldogságot egészséget kívánok a babucidhoz. :)
2012. jan. 4. 10:09
Gratulálok a babához és a kitartásodhoz:))) A kisebbik Fiam is augusztus 2-án született:)))
2012. jan. 4. 10:05

Gratulálok a kislányodhoz!

Örülök,hogy vannak még ilyen orvosok!Milyen érdekes,egyre több ilyenről hallok,hogy innen Miskolcról elmennek Debrecenbe,Pestre szülni.

Nekem mindkét kórházzal(szülészet-nőgyógyászattal) negatív tapasztalataim vannak itthon :(

Priviben megírnád az itteni orvosod ki volt?

2012. jan. 4. 09:57

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy mindezen keresztül kellett menned. Sajna sok ilyen doki van, mint amilyenről cikked elején mesélsz! De a lényeg, hogy a rögös út végén megtaláltad azt az orvost, akiben bízhatsz és aki maximálisan érted van, figyel rád! Gratulálok a kislányotokhoz! Sok egészséget és boldogságot nektek!

2012. jan. 4. 09:30

Szia.

Huh.Nem semmi amit átéltél!!!!!!Én belerokkantam volna.

Megkérdezhetem,hogy melyik az a Miskolci kórház amelyikről írsz?Mert nekem a Szentpéteri kapui kórházzal volt problémám majdnem 2 éve.



Amúgy gratulálok a babócához!!!

2012. jan. 4. 09:20
A poklok megjárása után egy csodában részesültem, megszületett idén a kislányom.
Ahhoz, hogy az olvasó, aki ezt a cikket elolvassa, megértse a történetemet és azt, hogy mit miért tettem pár dolgot le kell, hogy írjak. Így az elején kezdem, de ez pár évre visszahúzódik.

Ugrás a teljes írásra: Tragédia után Édenkert
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook