Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tökéletesen szeretne látni? fórum

Tökéletesen szeretne látni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tökéletesen szeretne látni?

1 2
2009. okt. 5. 11:51

Én is szeretném megműttetni,de nagyon félek tőle.Nem a fájdalomtól,mert az nincs,hanem hogy mennyire megbízható ez????

És ha megbízható miért szemüveges ennyi szemész?Ki tudja garantálni hogy nem-e okoz 30 év múlva mellékhatásként pl zöldhályogot vagy bármi mást?

2009. okt. 5. 10:58
A páromnak LASIK technológiával műtötték a szemét, minkettő cilinderes is volt, az egyik szemével már másnap tökéletesen látott, a másikkal pedig még most sem. Már 5 hónapja műtötték a szemét, semmi változás a másikkal, ugyanúgy szinte nem lát vele semmit, minden havonta vissza járunk kontrollra, mindig az a válasz, hogy nem változott semmit, de még várni kell a következő műtétig, mert biztosra akarnak menni. 5 hónapja mondtahni csak az egyik szemével lát, amihez már hozzászokott, de kezdetben nagyon zavarta. A leginkább az zavar minket, hogy mindig azt mondják, hogy a következő alkalommal már időpontot kap a következő műtétre, aztán helyette mégis azt mondják, hogy még egy hónap múlva menjen vissza... Pedig elvileg élete végéig garancia van a szemeire, ha bármikor rosszabbodik, újra kell, hogy műtsék. Elég sok pénzt kifizettünk és nem jó a szeme. Ha azt mondanák, hogy két műtét között várni kell xy időt, akkor semmi gond nem lenne, akkor türelmesen kivárnánk azt az időt, de így ez már nagyon idegesítő, hogy minden alkalommal ugyanaz van és időpontot sosem kap a másik műtétre.
2009. okt. 5. 10:41

A bátyám is megműttette a szemét évekkel ezelőtt, szuper jól lát vele!

Én is megtettem volna már rég, és szándékomban is áll megcsináltatni, csak várok, hogy a jó istenke a nyakamba szakassza a lottó ötöst! :S

2009. okt. 5. 10:36

"Nem volt nagy a dioptriám, mégis szemüveg vagy kontaktlencse nélkül még a saját lakásomban is bizonytalanabbul mozogtam"

nekem -4,5, mégis lekapcsolt villany mellett, sötétben is tökéletesen közlekedem a lakásban, a kapcsolókat max 25 cm-es körzetükben tapogatom ki :) és nem volt fájdalmas, hosszas a tanulás. ;)

2009. okt. 5. 10:27
Én csak ajánlani tudom, aránylag hamar megtérül a kontaktlencse ára!
2009. okt. 5. 10:12
Az éles látás ma már nem kiváltság, hiszen egy pár perces, fájdalommentes kezeléssel a látásprobléma korrigálható. Tudjon meg többet a lézeres látásjavító beavatkozások fajtáiról, és hogy kik számára jelent megoldást e modern kezelés.

Ugrás a teljes írásra: Tökéletesen szeretne látni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook