Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Titok vagy nem titok? fórum

Titok vagy nem titok? (beszélgetős fórum)


14. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 8967466cdf)
2010. okt. 29. 15:15
Nagyon sok ilyen csalad van , ahol nem tudjak elfogadni a fiuk/lanyuk valasztasat a szulök ! Viszont gyilkossag ritkan törtenik.....
13. Szilvamama (válaszként erre: 1. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 12:56
Engem sem öltek meg, pedig utáltak, mint a sz.rt. Nem foglakloztam velük, az idő elrendezett mindent, de halálukig nem békéltek meg velem.
2010. ápr. 6. 08:29
hát ez az hogy ezt ők sem tudják hogy mi bajuk van velem szerintem nem tiszták ennyi.az meg hogy megszünteti a kapcsolatot velük nos a lehető legésszerűbb dolog lenne mert nem ártanának neki lelkileg többé.....nyugodt életünk lenne szóval csak nyernénk vele hidd el..
11. puritan (válaszként erre: 9. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 08:21

Mi a kifogásuk ellened?

Hogyan tudná megszüntetni a kapcsolatot, ha ott dolgozik velük közös vállalkozásban?

Nem okos dolog erre buzdítani a párodat, akármilyenek is a szülei.

2010. ápr. 6. 07:48
én mindig úgy gondoltam hogy nagy boldogság egy pici élet és nem szabad titkolni meg nem is akartam de ha ilyen szüleim lennének /mint a páromnak/ inkább az árvaház...
2010. ápr. 6. 07:45
mondtam neki hogy szüntesse meg a kapcsolatot velük de sajna családi vállalkozás ahol jelenleg dolgozik és napi szinten találkoznak.Most attól parázik hogy mi lesz ha onnan is kirakják ha kiderül.Na mert ugye időbe telik hogy munkát találjon stb.,én amúgy már rég eldöntöttem hogy a picim nem is fogja őket ismerni....nagyon sokat ártottak nekünk ami hála ISTENNEK csak megerősitette a kapcsolatunkat ahhelyett amit ők akartak...
8. f952b8e896 (válaszként erre: 1. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 07:32

Gratulálok a babához!

Nem vagy már tizenéves kislány akinek titkolnia kell egy ilyen csodás dolgot. Ha a párod szeret akkor nincs gond,a szülők meg majd elfogadják a helyzetet.Legyetek nagyon boldogok!!!

2010. ápr. 6. 07:26

Tényleg szörnyű hogy mik vannak, ha otthagyott mindent érted akkor meg miért érdekesek a szülők? azt hittem napi a kapcsolat...


majd rádöbbenek hogy milyen szar ha nem láthatják az unokájukat, de magukra vessenek

6. Wanesz (válaszként erre: 5. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 07:24
Akkor nem kell velük a kapcsolatot tartani.Ilyen egyszerű
2010. ápr. 6. 07:23
ő meg is véd mindent otthagyott értem de ilyen szülőket én még nem láttam...brutálisak
4. Wanesz (válaszként erre: 1. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 07:22

Ez most vicc ugye?

Szerintem az ég világon semmiközük hozzá,hisz nem nekik szülitek.Megöl? Ugyanmár.Gondolom felnőtt emberek vagytok és van saját döntésetek.Én úgy gondolom ,hogy a ti boldogságotokat kellene szem előtt tartani.Bekell venni a leszarom tablettát és boldogan várni a picurt.

Persze nem derül ki az irásodból ,hogy miért nincs jó viszonyod vele,de előbb utóbb úgyis belátja ,hogy a fia boldogsága is fontos neki.Ha viszont nem ,akkor meg úgyis magára marad.

2010. ápr. 6. 07:21
Ja meddig lehet titkolni? addig amíg eltudod takarni a pocikádat.
2. Manon (válaszként erre: 1. - 8967466cdf)
2010. ápr. 6. 07:20

Szia!


sajnálom hogy így alakult nálatok a szülőkkel a viszony


Viszont Gratulálok a babához :)



A párodnak a sarkára kéne állnia és szépen kiállnia melletted.

Elmondani hogy ő szeret és csak ez a lényeg.


Mi az hogy megölnek? milyen világban élünk??? szörnyű...



Van egy ismerősünk ugyanez volt a helyzet... de a baba megváltoztatott mindent. azt persze nem tudhatjuk hogy látszólag-e. De úgytűnik elfogadták a lányt.


De akkor is a párodnak kell megvédenie téged, a szüleivel szemben.


Persze ez csak az én véleményem.

2010. ápr. 6. 07:18

miért velem történik ez?segitsetek...

röviden leirom én és a párom babát akartunk sikerült is de titkolnunk kell a szülei elől akik engem utálnak pedig nem ártottam nekik de nem vagyok hercegnő a fiuknak csak egy egyszerű lány.Meddig lehet ezt titokban tartani és ti mit tennétek?előre félek hogy mit fognak csinálni ha ez kiderül megölnek minimum....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook