Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit vennétek kislányotoknak bölcsis ballagására? fórum

Ti mit vennétek kislányotoknak bölcsis ballagására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. Ekka
2014. ápr. 20. 17:24

Bölcsis ballagás?!

Minek, kinek?!

Még a feneküket sem tudják kitörölni, de már felhajtást csinálnak nekik.

Csak nem értem, hogy akkor miért botránkoznak meg a követelőző, bulizó tiniken?!

A szülők indítják el őket ezen az úton!

2014. ápr. 20. 17:15

Mióta írtam megvolt tavaly a lányom bölcsi ballagása is...a két fiamnál még nem vettem észre hogy a szülők nagy felhajtást csapnának mint irtam pár hozzászólással és hónappal korábban:) nálunk gyereknapkor "ballagnak" el az oviba menők...mindenki énekel egy picit együtt akik már ovisok lesznek ősszel kapnak egy pici tarisznyát és kész...ráadásul mivel legtöbb gyerek azért bölcsis mert dolgoznak a szülők többnyire másnap simán megy bölcsődébe megint és sok esetben egész nyáron is....

viszont...megdöbbentem de volt aki összehivta a nagycsaládot hatalmas ebédet rittyentett vagyis délutánit-vacsorát.....sietni is kellett a gyereknapról haza mert főtt a kaja:(((mi jól kibuliztuk magunkat viszont tombolán nyert egy könyvet amit imád azóta is és mondja hogy a nagytesó vette neki a bölcsiben:)-ő vette a tombolát amit mondjuk kicsiknél szinten hülyeségnek tartok mert minden évben sírás van belőle nem igazán értik még 1-2-3évesen szerintem a lényegét...


szóval igen döbbenetemre van aki megtartja rendesen....de egy könyv max akkor is elég:))

2014. ápr. 14. 20:30
Jézusom!!! Ez már nem normális hova fajul a világ . Persze ezt valahol mi idézük elő vagyis olyan emberkék akik már a bölcsödei ballagásból is ünnepet csinálnak.Nem akkarlak bántani nekem személyesen 2 gyerekem van egy 18 éves fiam aki jövőre éretségizik és egy 11 éves lányom aki még csak ötödikes .Igen ők is voltak bölcsisek de semmi nem verte nagy dobra. Gondolkozz el mert ezt nem kéne még talán majd ha 18 lesz akkor az éretségi ballagása előtt kérdezd meg . Bocs remélem nem bántotalak meg üdv .
35. Lujcsa
2014. ápr. 14. 18:03
SEMMIT !
2014. ápr. 14. 14:47

azt hittem kamu kerdes, de rajottem, sajnos nem az...


ez mar borzaszto!!


miert kell mar ezt csinalni szinte csecsemo korban???!!!


ugyan ugyan....

de tenyleg ......

33. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Agitamas)
2014. ápr. 14. 09:33
Lakás a belvárosban, kiadhatod míg 18 nem lesz. Vagy egy minőségi portfólió valamelyik remek befektetési tanácsadótól....
32. bogrács52 (válaszként erre: 29. - Dominós)
2012. aug. 5. 15:25

Nem rossz!Igazad van!

Lehet,hogy Én is ezt vennék ha volna pénzem!

Hogy mik vannak?

31. agitamas (válaszként erre: 13. - D6c8b265ad)
2012. aug. 2. 15:52
Ez nem kamu kérdés,tényleg tartanak ballagást a bölcsiben./nem az én ötletem volt/.Én sem valami nagy ajándékra gondoltam,csak valami apróságra, és ehhez vártam ötleteket.
30. trapiti (válaszként erre: 29. - Dominós)
2012. aug. 1. 23:01
És akkor is tudja használni, ha az ovis ballagás lesz az utolsó az életében...
2012. aug. 1. 22:57
10 hektár szántóföldet...igazán hazsnos.
2012. aug. 1. 21:57

Semmit... micsoda ötlet... még az oviban is röhejes a "ballagás" sőt az általános iskolait sem kell túlságosan komolyan venni...

(Nálunk anno a jü bizonyítvényért lehetett kérni valami apróságot, érettségire egy biciklit kaptam, orvosi diplomaosztó alkalmából pedig pénzt, amiből kifutotta egy CD lejátszó...) A bölcsödei ballagás egy nagy marhaság.

2012. aug. 1. 20:46
mély levegőt
2012. aug. 1. 20:46

:(

Helikoptert...pilótával.

25. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Agitamas)
2012. aug. 1. 20:28

Ha viszont mindenáron venni akarsz neki valamit, akkor javaslom Füzesi Zsuzsa mondókáskönyveit, amikben gyönyörű rajzok vannak, és a mondókák a gyerek értelmét és szókincsét gyarapítják, vagy vegyél olyan, igényes kivitelezésű mesekönyvet, amiben rövid állatmesék vannak, és mindig a jó győz, mert ez való a 3 éves kisgyereknek.

No, és természetesen minden nap olvass belőle, mert egy könyvnek csak így van értelme :)

2012. aug. 1. 19:53
Lábbal hajtható autót. Az ovis ballagásra pedálos autót, az ált. iskolaira akkumulátorosat, a gimisre benzineset, a diplomaosztóra meg repülőgépet. Legalábbis én ezt csináltam a gyerekeim ballagáakor.
23. homern
2012. aug. 1. 16:42
semmit :D ez komoly?
22. Mibis
2012. aug. 1. 16:41

Haha! Toronyórát arany láccal! Igy lesz elrontva a gyerek!

Majd legfeljebb a diploma osztójára! De akkor sem kocsit, lakást stb. :))))

2012. aug. 1. 16:39
gumi kacsát
20. Fuoco
2012. aug. 1. 16:36
Semmit
19. zakajeo (válaszként erre: 1. - Agitamas)
2012. aug. 1. 16:35

Nálatok van külön ballagás???

Nálunk az éves gyereknap megtartásakor "ballagnak" az oviba menők,tehát én jövőre majd egy hatalmas gömb fagyit veszek a ballagására a bölcsiben:))

Ha várja az ovit akkor max valami "nagyos" "ovis" dolgot mint mondjuk egy ovizsák vagy efféle....

2012. aug. 1. 16:35
Szerintem is felesleges bármit is..fel se fogná, hogy ez most ünnepi alkalom. Én szerintem ovisra se kaptam, és nem hagyott mély nyomokat:D
2012. aug. 1. 16:34
Semmit ,micsoda új divat lett megint?
2012. aug. 1. 16:33
Már ilyen is van?Úristen.Semmit.
15. gigi>
2012. aug. 1. 16:32
semmit
14. Zamila
2012. aug. 1. 16:32
semmit
13. d6c8b265ad (válaszként erre: 1. - Agitamas)
2012. aug. 1. 16:32
Úr isten???? Ez ugye csak egy kamu kérdés?
2012. aug. 1. 16:31
en akkor vettem neki Hello Kitty agynemut. Azota is imadja!!
2012. aug. 1. 16:30
SEMMIT!!!
2012. aug. 1. 16:29

én sem vennék, kicsi még ahhoz, hogy felfogja, csak egy újabb alkalom lenne ajándékot kapni, ő csak annyit érez belőle, hogy véget ért valami és otthon lehet :)


ha a család ünnepli, akkor kaphat esetleg pici virágcsokrot és lesz ünnepi ebéd, ebből érezheti, hogy valamitől különlegesebb ez a nap, de mivel nem konkrétan őt ünneplitek, nem hinném, hogy ajándékot kellene kapnia

2012. aug. 1. 16:28
na arra semmit.oviból ballagot a fiam,de nem volt nagy dolog egy csomag ceruzából csokor meg radir volt benne,jah meg egy lufi:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook