Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit mondanátok erre? fórum

Mit mondanátok erre? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Nati45 (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. júl. 26. 08:08
igazad van sajnos én nem gondoltam volna hogy ilyenek mivel a nőt ahogy meg ismertem rendesnek tűnt de sajnos nem minden az aminek látszik csak a férje kavart bele a dolgokba.
11. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Lapbarna)
2018. júl. 26. 07:57
jaj istenem,
10. Bless the child (válaszként erre: 8. - Lapbarna)
2018. júl. 26. 07:56
Hogy van energiája ennyi fórumot nyitni? Az eddigi nickjeivel simán 100 felett van már
9. Piroska52 (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2018. júl. 26. 07:56
júúúúúúúúúj,
8. lapbarna (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2018. júl. 26. 07:53
Megajajj.
2018. júl. 26. 07:47
Jajj
2018. júl. 26. 07:42

Úgy megkérdezném magamtól: szükségem van nekem egy ilyen barátnőre és férjére???

Eddig is meg voltam az ő barátságuk nélkül, kell az nekem, hogy esetleg az én fejem fölött tépjék meg egymást??


Ezekre a kérdésekre keresném először a választ!

2018. júl. 26. 06:21
😶🙄
4. Marcsi0725 (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 26. 03:41
Figyelmen kívül hagynám ezeket az üzeneteket. Lehet, hogy ő nem gondol ezek mögé semmit. Csupán “jófej akar lenni”. Biztosan nem szólnék egyenlőre semmit a barátnőmmel, mert nem szeretnék közöttük vitat. Nekem is van egy ilyen ismerősöm ha kér valami szívességet utánna napokig bombáz ezekkel a jó reggelt, jó ejt üzenetekkel. Nem reagálok , abbahagyja. Ennyi.
2018. júl. 26. 03:01
Azt mondanám erre, hogy fake, halandzsa, kitaláció. 😜
2018. júl. 25. 23:43
Nem tudom mit mondjak ezek után ennek a férfinak vagy a barátnőmnek De eléggé kellemetlen hogy úgy mond ràm nyomult a férje.És srra kér a férje hogy ne szóljak a feleségének az az a baràtnőmnek hogy ő nekem ìr.De én viszont nem szeretnék titkolózni.Ti mit ìrnátok ennek a férfinak vagy mit mondanátok a baràtnőnek ezek után? Én nem fogom kockàra tenni a baràtságunk az biztos egy ilyen ember végett de kellemetlen az egész helyzet hogy elősször barátkozni akart csak a férje most meg úgy mond ràm hajt és még azt kéri hogy ne szóljak a feleségének.
2018. júl. 25. 23:39
Egy nővel össze barátkoztam a szülészeten.És azóta szoktunk kàvézgatni vagy én el,megyek hozzá vagy ő el jön hozzám.Mivel nem rég volt a születés napja ìgy meg hìvott engem és a férjemet is erre a születés napi bulira ahol eléggé sok ismerőse ott volt Itt ismertem msg az nap a férjét is mivel az előtt a frrje àltalàban mindig dolgozott amikor el mentem hozzà meg nem is jàrtunk annyira össze velük.Meg igazàból engem a nő tàrsasàga érdekelt ìgy nem is fìrtattam ezt hogy jàrjunk össze nagyobban úgy hogy férjestől együtt kàvézgatni meg ilyenek.A lênyeg az hogy a férjét meg ismertem ezen a bulin amit s baràtnőm tartott Eleinte rendesnek tűnt a férje de aztàn rà kelett jöjjek hogy zűrös.Mivel be jelölt egy közösségi oldalon.És ott el kezdett jó reggelt jó éjt üzeneteket ìrni.Ekkor én szóltam a baràtnőmnek.Mert furcsán jött ki az egész utànna pedig ma ìrt a férje nekem hogy haragszok-e rá.Meg hogy arra kért hogy ne mondjam el a baràtnőmnek hogy ő irkàl.Én viszont nem szerernék titkolózni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook