Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti a kapcsolatotok kezdete után mennyivel vállaltatok babát és miért akkor? fórum

Ti a kapcsolatotok kezdete után mennyivel vállaltatok babát és miért akkor? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 14. 16:05
priviket várok inkább
2009. okt. 14. 16:04

14 éve vagyunk együtt,és 7 éve összeköltöztünk. Most várjuk a bébit,én 32 éves vagyok.

Későn érő típus vagyok!:)))

2009. okt. 14. 16:03
Másfél évvel a megismerkedésünk után született a fiunk. Miért akkor? Mert elég hamar összeházasodtunk, és rögtön terhes lettem. Ő pedig nagyon örült neki. :) (Utóbb kiderült: ha elvettetem a babát, elhagyott volna.)
2009. okt. 14. 16:03

Kb 2,5 évre a kapcsolatunk kezdete után estem teherbe, és rá 9 hónapra meg is született a mi szemünkfénye, Daniella királykisasszony:)

Azért akkor vállaltunk gyereket, mert így sikerült. Véletlen volt az egész, eszünkbe se jutott a gyerektéma, de egyszercsak terhes maradtam, és így szülők lettünk.

3. xti_
2009. okt. 14. 16:02
most várom, 9 év után, és azért most, mert bár a párom húzta volna akár még 9 évig, én féltem, hogy később nehezebben fogok teherbe esni.
2009. okt. 14. 16:01

Szia!


Mi 9 éve "járunk", 4 éve lakunk együtt. Egyenlőre nincsen baba, 24 éves múltam. Ha becsúszna, megtartanánk. Amúgy nekem az 5 éves tervemben szerepel, amihez az apuka-jelölt csak helyesel.

2009. okt. 14. 16:00
Ti a kapcsolatotk kezdete után mennyivel válaltatok babát és miért akkor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook