Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhességi teszten két vonal után eltűnhet az egyik? fórum

Terhességi teszten két vonal után eltűnhet az egyik? (beszélgetős fórum)


2021. jan. 27. 14:04
el
10. Fisica (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 27. 13:43

Még be se ágyazódott, ha jövő héten esedékes. Mégis mit mutatna a teszt?

Nem árt a folyamattal tisztában lenni.

2021. jan. 27. 06:42
Fogok ismételni, de már várok rá pár napot mert amúgy is a jövő héten kellene megjönnie.. Csak annyira feszül a mellem ráadásul nőtt is.... Menses előtt nem hiszem hogy megnő... Az oké hogy feszül de megnő ni....
2021. jan. 26. 22:20
Futási csík akart lenni, de a lényeg ugyanaz. Ahol elválik a nedves meg a száraz rész. Bocsi.
2021. jan. 26. 21:48

Nem lehetett száradási csík? Ahogy futott végig a teszten a nedvesség? (Ha a leolvasási időablakon belül eltűnt, én azt gyanítom, főleg, ha nagyon halvány volt.)


Vagy a selejtes teszt a másik tippem.

Azért majd jelentkezz mindenképp!

2021. jan. 26. 21:37
Viszont a teszt használati útmutatón rajta van, hogy mettől meddig lehet leolvasni az eredményt, ez idő letelte után nem feltétlenül a valós eredmény látszik. Mindenképpen ismételd meg.
5. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:44

Csinálj másikat. :)

Sok éves tesztjeimen, kiugróan erős a csík, mai napig.

2021. jan. 26. 19:33
16 éves pozitív tesztemen még mindig ott a 2 csík
2021. jan. 26. 19:32
Én eltettem a két pozi tesztemet és még mindig ott vannak a csíkok. Valami hiba lehetett nálad.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 18:31
mindenképp csinálj egy másikat!
2021. jan. 26. 18:08
Sziasztok... Fogamzásgátlót szedek, de beteg voltam és antibiotikumot irt fel az orvos így egy hétig szedtem (amoxicilin)..ki is maradt az első héten két szem, így most reggel a menstruációm előtt (valószínű korán) csináltam egy tesztet.. Ami elég érdekes lett mert először a contoll csík megjelent ami mindenkinek, aztán halványan lehetett látni a másik csíkot is de csak egy darabig, aztán eltűnt... Nah ez szerintetek mit jelenthet? Valakinek hasonló? Mi lett a vége? Utalhat ez akar terhessegre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook