Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Térelválasztó polc "fóliázás"? fórum

Térelválasztó polc "fóliázás"? (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Channa*)
febr. 23. 09:29
Egy 180x180as négyzetet képzelj el, sok kis négyzettel :) da azóta igazából már nem téma 😅 csak visszaneztem.
2021. dec. 22. 05:12
Polikarbonát, vagy plexiben gondolkoznék, azt ki is vágják méretre, azért 3-as üveg sem elvetendő. Legolcsóbb szilikon megfogja, ha jó a méret. (a mérés legyen jó.)
9. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 22. 00:00

Nem tudom elképzelni azt, hogy egy polcra, hogy lehetne úgy beragasztani, hogy ott maradjon, hacsak nem két polc lesz egymáshoz rakva, mert ha igen, akkor én vennék a kínainál üvegfóliát, ami van mintával is és anélkül is és azt vagy ragasztanám vagy rátűzném az egyikre.


De ha 1 polc van, amit felezni akarsz, akkor ott hajtogatni kell polchoz ragasztani a behajlított széleket, stb. ás az nem biztos, hogy túl szép lenne.

8. fewin (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 23:02

Esetleg érdemes lehetne beruháznotok egy olcsó A3-as laminálógépbe. Az Árgép szerint 10.000 alatt már kapható. [link]

A hozzávaló laminálófólia sem egy ökör ára.

25 db A3-as méret lap a MediaMarktban 2.499-be kerül (szintén Árgép): [link] ?gefiltert=kategorie~200031065


Laminálás után kellően merev, méretre vágható A3-as lapokat kaptok. Sőt, még lehet cifrázni azzal is, ha sima vagy akár mintás celofánt tesztek a laminálófólia közé. Így már egészen biztosan homályos lesz, de a fényt átereszti.

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 22:42
Van ebből "tejüveg" szerű is.
2021. dec. 21. 22:34
Ja, és köszönöm a segítséget Andi -ez lemaradt. :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. dec. 21. 22:33
Igazából vékony valami is jó volna, mert úgyis berögzítenénk, akár ragasztva is. Elég sok fog kelleni a leendő valamiből, igy nem hátrany, ha nem drága. 😅
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. dec. 21. 22:32
Megnéztem,ilyesmiket én is találtam, de ahogy látom ezek mind sima átlátszóak, csak a méreteket lehet variálni, nekem pedig az volna a lényeg, hogy homályos legyen. 🤔 meg ami azt illeti, hogy az egész polcunk meg legyen csinálva, ezzel elég drágán jönnénk ki.
2021. dec. 21. 21:23

Igen, valami merevebb kellene, hogy ott is maradjon, és be kell feszíteni.


Andi azt hiszem plexit linkelt be, az jó lenne, mert nem túl nehéz darabolni sem.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 21. 21:20

esetleg valami ilyesmi?


[link]

2021. dec. 21. 20:57

Sziasztok,

Van egy nagy térelválasztó polcrendszerünk, aminek az egyik felén a nappali, a masik felén dolgozó rész lenne kialakítva. Elég széles a felülete, így szeretnénk, ha mindkét oldalról funkcionálna is ez az egész. Szeretném, ha a nappali oldalra díszek lehetnének téve, a masik oldalon meg a párom használná rendszerezésre a munkájával kapcsolatos dolgait. Viszont nem akarom, hogy ez a nappali oldalról látszódjon. Az elképzelésem az, hogy középre valamilyen homályos kis vékony műanyag lapokat beillesztgetünk, ami azért a fényt átereszti, de a látványt nem, de fogalmam sincs, hogy ilyen lapokat milyen üzletben, vagy a neten milyen néven kéne keresnem. Vagy, hogy van-e egyáltalán ilyesmi. Eddig a spirálozós előlapok állnak az elképzeléshez legközelebb, de azt csak a4-esben találtam, az meg valószínűleg kicsi lesz. Valakinek valamilyen ötlet?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook