Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tér és idő anomáliák a párkapcsolatokban fórum

Tér és idő anomáliák a párkapcsolatokban (beszélgetős fórum)


18. Man75 (válaszként erre: 6. - Otoko)
2009. aug. 24. 11:29

Szia Otoko !

Én pasi vagyok. Nem igazán értem a párod hozzá állását. Én a páromat minden helyzetben kívánom ( bár nem vagyunk egyformák ) és a pasik többsége is így van ezzel a dologgal. Járj nyitott szemmel és figyelj, hogy nincs e ott egy harmadik személy aki kielégíti ezen vágyait a párodnak.Ne te légy a biztonságot adó megszokott társ,amíg kifelé kacsingat(hat) más felé. Nem mondom hogy ez így van csak légy kicsit résen.

17. 40163fd81d (válaszként erre: 11. - Fiatal nő)
2009. aug. 24. 11:18

Már megbocsáss,de szerintem minden embernek,akár nő akár férfi,egy bizonyos kor után szüksége van a testiségre,az intimitásra,ami ugye a szerelem egyik legfontosabb kifejeződése.

Ha ez nincs,akkor inkább barátságról beszélhetünk,nem férfi-nő kapcsolatról.

Személy szerint nem tudnék olyan férfi mellett élni,akinek nem áll mindig ,ha rám néz,vagy átölel,és csak egy puszit nyom atyaian a buksimra,ha kezdeményezem.

Lehet ,hogy nekem is "ennyire fontos a farok",de úgy gondolom ,ha szeretünk valakit,avval a test is együtt jár!:)))

16. Otoko
2009. aug. 24. 10:55
Kedves Fiatal Nő! Ne haragudj, én sem bántani akarlak, de a nevedben is benne van, hogy NŐ. Akkor Te mitől érzed magad nőnek, ha a párod nem közeledik hozzád szexuálisan? Attól esetleg, ha megsimogatja a fejed, mint a kutyájának; vagy ad egy puszit, mint az anyukájának, vagy a gyerekének?
15. aca3f9e234 (válaszként erre: 14. - 62cc0f78ae)
2009. aug. 1. 21:58
Az valóban fölösleges, minden probléma abból adódik.
2009. júl. 31. 19:52
Szép a szerelem, csak az az undorító b***ás ne lenne...
13. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - Aca3f9e234)
2009. jún. 27. 07:50
Cseppet sem. Miért olyan nehéz elhinni rólam, hogy így gondolkozom? Lehet, hogy az ilyenek ritkák, mint a fehér hollók, de vannak! X-)
12. aca3f9e234 (válaszként erre: 11. - Fiatal nő)
2009. jún. 26. 22:19
Nem vagy te egy kicsit álszent?
11. Fiatal nő (válaszként erre: 10. - Otoko)
2009. jún. 26. 17:47

Hát én nem értelek, de nem vagyunk egyformák. Ezen siránkozni hülye dolog. Szeret, Te is Őt... De ha neked ennyire fontos egy f***k, akkor keress egy pasit, akinek mindig áll. Az talán jó lesz.

Bocs, nem akartalak megbántani, de télleg nem vagyunk egyformák és én tényleg nem bírom megérteni a hozzád hasonlóan gondolkodó nőket.

:-)

10. Otoko (válaszként erre: 9. - Eddit)
2009. jún. 22. 12:53
miért, szerinted mi a helyes (mert én NEM tudom)? elfogadni ezt, mert esetleg más fontos dolgokban úgy érzem tökéletesen rendben van minden és mert még mindig őt szeretem? vagy esteleg emiatt abbahagyni ezt a kapcsolatot (jelzem, szerintem nagyon fontos a szex egy kapcsolatban)? Te mit tennél?
9. eddit (válaszként erre: 8. - Otoko)
2009. jún. 19. 11:58
Biztos,hogy ő a megfelelő pasi neked? Biztos ,hogy el tudod ezeket éveken keresztül is viselni?
8. Otoko (válaszként erre: 7. - Eddit)
2009. jún. 19. 10:22
2 éve vagyunk együtt, ebből másfél éve élünk együtt. az elején azért nem tűnt fel, mert heti 1-2 alkalommal tudtunk találkozni és akkor mindig egyből egymásnak estünk és mégaz együttélés elején is mindennaposak voltak a szexuális együttlétek, de utána a téli időszakban ez egyre inkább lecsökkent (hivatkozva a hidegre és a fárdtságra). a változatosság hiánya csak azóta tűnt fel, mióta én is felszabadultabb lettem már vele és javasoltam, illetve kezdeményeztem volna némi játékosságot és változatosságot, ami elől nem zárkózik el teljesen, de nem izgatja úgy fel, mint a hagyományos általa megszokott póz és hely. viszont engem már ez nem indít be, sőt! ami szintén probléma, az az együttlét időtartama. nálunk sosem volt olyan, hogy órákig egymással foglalkoztunk volna az ágyban. én igényelném, de ha ő megerőlteti magát, akkor is simán egy órán belül maradunk. :(
7. eddit (válaszként erre: 6. - Otoko)
2009. jún. 18. 13:28
Az elején nem tűnt fel? Mióta vagytok együtt?
6. Otoko (válaszként erre: 1. - Aca3f9e234)
2009. jún. 18. 13:23
huh, pont ilyen párkapcsolatban élek! én vagyok az, aki bármikor, amikor épp együtt vagyunk; ő az aki szinte csak reggel és akkor is csak ha van rá kellő idő. én vagyok, aki bárhol szívesen kipróbálná vele; neki már az is extrémnek számít, ha az ágy előtti nagy szőnyeget javaslom. a pózitúrák száma sem lenne több 1!!-nél, ha nem kezdtem volna erről beszélgetni vele...sajnos a beszélgetés nem változtatja meg az ember libidóját, vérmérsékletét. hiába szeretem én is irányítani a dolgokat, ha őt ez egyáltalán nem izgatja fel; így szexuális együttlétről köztünk csak akkor lehet szó, ha ő a domináns, lehetőleg én semmit ne csináljak, a hanyatt fekvésen kívül. sajnos őt szeretem mindezek ellenére, de ezek miatt nagyon sokszor állok a szakításhoz közel, mert hihetetlen frusztrációt okoznak ezek a különbségek. különösen az, hogy 2 év után számára heti 1-2 alkalom is kielégítő lenne (jobban kívánja az alvást, vagy a vacsorát!) és képes lenne minden egyes este úgy mellém feküdni, hogy csak átölel és elalszik! én pedig sírok, mert anyira megalázónak érzem ezeket a helyzeteket. tudom, hogy nem velem van a gond (hisz éltem már párkapcsolatban és nap mint nap kapok több, mint pozitív visszajelzéseket a nőiességemet illetően) de azt is tudom, hogy fizikailag vele sem, akkor mégis miért történik ez velünk? ha szeretem és minden más területen nagyon jól működik ez a kapcsolat, mit kellene tennem, hisz emiatt viszont szenvedek?!
2009. jún. 1. 21:01

sehogy :)

bocs de ez nem tud "megoldódni" sztem

2009. jún. 1. 20:57
okos enged, szamár.....:DDDDDDDD
3. aca3f9e234 (válaszként erre: 2. - Tavaszilány)
2009. jún. 1. 20:52
Nagy baki, köszi
2. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Aca3f9e234)
2009. jún. 1. 20:48
Kifejezetten...
2009. jún. 1. 20:42

Vegyünk egy párt, ahol az egyik kifelyezetten délben, a másik inkább este kívánja a szexet.

Tegyük hozzá azt is, hogy egyikük csak ágyban, párnák közt, biztonságos körülmények között szeret és tud, másikuk vonzódik az extrémebb helyszínekhez is.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Hogyan oldódott meg a probléma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook