Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Temetés miatti rendkívüli önkormányzati támogatás megítéléséről jön értesítés? fórum

Temetés miatti rendkívüli önkormányzati támogatás megítéléséről jön értesítés? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 22. 11:21
De egyebkent aki intezte a temetest, meg kifizette a temetesnek a koltsegeit, annak kéne inteznie, mert csak az kaphatja meg szerintem. Szamlakkal kell igazolni hogy mennyive jerult a temetes. Az alapjan itelik meg majd az osszeget.
6. a97b9a4e4e (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 22. 11:15
Mert itt jövedelmet néznek, aztan lehet ők mar nem esnének bele. Mi se kaptunk, padig siman belefértünk volna. Valakinek adnak, masnak meg nem. Pofára megy mar ez is, szerintem. Plane olyan helyen ahol ismeri mindenki a masikat.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 10:32

Nem értelek, miért hagytad magad belevinni olyanba, amit nem szeretnél?


Felnőtt vagy, ha önállóan intézkedhetsz. Mond meg a családnak intézzék ők tovább, érdeklődjenek.

2021. febr. 22. 09:41

Köszönöm szépen a válaszokat.

S@r az egész igazából, mert a család retardáltabb része erőltette rám mivel még tanulok és nincs bevételem csak öszöntdíj. Tipikus fillérb@zó banda s befolyásolják az apámat.

Vagyis olyanok miatt akiket ki nem állhatok kell itt szórakoznom. Ami bizarr hiszen olyan családtag (nagyszülő) miatt kell akihez sajnos alig kötődtem. Inkább a család fenti részéhez kötődött. Az biztos, ha a házrészünk eladásra kerül utána az utcán se fogom megismerni őket.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 09:34
Ha elektronikusan adtad be, megvan a címük. Ha nem, neten is megtalálod, nyugodtan kérdezz rá, hogy mi a teendőd.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 09:16
Nekem küldtek határozatot, benne az összeg megjelölésével. Pár nap múlva utalták át.
2021. febr. 22. 09:01

Sziasztok!


A fenti kérdésben fordulnék a fórumhoz. Nem kaptam még semmit, de egyesek azt mondják magamtól menjek az önkormányzat pénztárához. Viszont ebben a vírusos időben lehet elküldenek a fenébe így. (elérhetőséget egyébként a lakcímen kívül nem kértek tőlem az űrlapon)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook