Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telnek az évek, és csak úgy érzed elszalad az idő feletted fórum

Telnek az évek, és csak úgy érzed elszalad az idő feletted (beszélgetős fórum)

1 2 3
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Bellabi)
2023. jan. 11. 08:47

Teljesen jó dolgokat írtok sok mindent így látok én is. Nyitottabbnak kell lenni a jelenlegi életem túlságosan izolált. Ami a külsőséget illeti, természetesen van holtjáték nálam is volt már olyan lány aki nem volt vékony csak nevezzük kettő közöttinek és mégis volt kémia, Szóval vannak kilengések, de a zsánerem, akkor így mondom a korábban leírtak. Én nem tudok úgy működök mint egy nő,

nem tudok bele habarodni később sem megkívánni valakit, akármilyen közös hullámon vagyunk, ha az első perctől kezdve nincs kémia, erre még soha nem volt példa. Nem mondtam hogy legyen diplomája, lehet valakinek diplomája és... de mai világban nem rossz dolog épp, nem kizáró ok.

Őszinte leszek, 37 vagyok vannak gátlások amik szerintem leküzdhetőek tanulhatóak, de nem vagyok hülye. Nyilván tisztában vagyok az értékeimmel amit elértem életemben eddig. Több lábon állok, es nem azért "megyek töröm magam" hogy majd legyen egy nő (csakhogy legyen valaki) aki csak "feküdni tud az ágyban" és pont (vagy legalábbis nem vele kötném össze az életem). Vannak céljaim a jövőben amik társas célok amihez kell egy társ. Nem erzem hogy irrealisak lennének az ""igényeim"" nőkkel szemben. Lehet ezen viccelődni, gunyolódni hogy én vagyok a "cukkenberg":D nem vagyok es nem is leszek...az összkép a lenyeg.

2023. jan. 10. 22:48

Közösségi programokat javaslok Neked. Pl FB-n van egy túra-társ-kereső. Menj másokkal túrázni, akár kerékpártúrázni is. Járj el társasjáték klubba vagy gémer klubba.


Ha megteheted, kereshetnél valami foglalkozást (psziológus, drámapsziológia, csoportterápia), ahol tudod gyakorolni a laza beszélgetést. Nem olyan rossz dolog, mint most hiszed, és tanulható.


És lehet, hogy egy kicsit lejjebb adhatnád a szintet külsőségekben (vékonysg, szépség, diploma), nem a belső értékekben (!). Lehet olyasvalakiben fog meg a végén valami, akit külsőre kizártál volna. Tudom, hogy a társkeresőn nehéz másra szűrni, de élőben lehetnél nyitottabb.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Tumbo2)
2023. jan. 10. 12:04
Hányan vagyunk így. Nem mutatjuk a világ fele, minek is tennénk.
86. tumbo2 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 11:46
igen,én meg azt hittem,milyen magabiztos-
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Tumbo2)
2023. jan. 10. 11:41
mégsincs meg, most akkor a hugora írod hogy tele volt szorongással?
2023. jan. 10. 11:41
jah megvan :)
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Tumbo2)
2023. jan. 10. 11:37
mi?
82. tumbo2 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 11:02
mint ahogy beszélgettünk a húgommal.mindenkinek tetszett, többen el akarták venni,én is magabiztosnak láttam. tele volt szorongással.
81. tumbo2 (válaszként erre: 71. - F7f780f355)
2023. jan. 10. 10:59
nem lehet a más szemével látni ,a munkatársam,mikor elvált a nagyon csinos,de kikapós feleségétől,elvett egy szürke egeret,de az ő szemében szép.én ugyan nem voltam anorexiás,csak nagyon sovány.a főnököm mondta is,hogy neki mindig a vékony nők tetszettek,de azonkívül soha egy félreérthető megjegyzést nem tett.
2023. jan. 10. 07:02
Ezeket a dolgokat soha senkinek nem meseltem még el magamból, nem is kerül majd rá sor, de ide jó kiírni.
2023. jan. 10. 07:01

Emlekszem egyszer mikor még amolyan mentem szembe ezzel a **al régebben, leültem lányokhoz itt ott utazásaim alatt beszélgetni, egyszer a vonaton egy srác leült az előttem ülő egyetemista lányhoz. Nem kérdett az semmi nagy dolgot, mit olvas milyen a könyv stb stb. Látszott a srácon h életébe ha párszor ült vonaton. Épp csalad látogatóban volt húsvét alkalmaból (pont láttam felszállni). Városi gyerek lehetett.

Szóval leült a lányhoz ment a kis fecsegés. A lány is vissza kérdezett érdeklődött. A végen a fiu megkérdezte tőle, merre megy tovább mivel? A lány válaszolta hogy az IC vel. Mire a srac: o hát ö is es hogy hova szól a jegye? A lány mondta hogy hova. Erre a srac: o hát akkor jó messze fogunk ülni egymástól, es hallgatott. A lány erre mit mondott?: ha gondolod, én szívesen oda ülök melléd. Innentől már tudta a srác h sinen van minden. Már fogta a lány csomagját együtt szálltak le.

Akkor ott én teljesen megsemmisültem. Nagyon rossz volt ezt végighallgatni.

Egy kellemes megjelenésü visszafogott aranyos lány volt. Nem volt az a srác különb beszélgető... Egy ilyen jelentéktelen élethelyzet aminek fül tanuja voltam, olyan szinten belém égett, nálam olyan mélységű magányt/hogy valakinek milyen lazán megy és még egy ilyen lány ajánlkozik fel, váltott ki belőlem, h a könnyeim jöttek és takarni kellett az arcom. Ennyire meg tudott viselni, ez a hétköznapi masoknak semmis élethelyzet, nem kell írnom miért. Milyen problémát "fragatam" magamnak ebből.

2023. jan. 9. 22:10

Az idő az telik. Én az 5-10 éves ugrásoknál veszem észre.

És hogy mennyire változik a világ, az meg félelmetes. Sajnos nem jó irányba.

77. Főnix3 (válaszként erre: 67. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 9. 19:15

Egy tanult csinos nő lehet nem ez alapján ítél!

Egy intelligens nő szereti maga megismerni a választottját! Nem aszerint fog választani, hogy az anyukájával együtt él a férfi!

A többi pitsa ,aki e szerint ítél az meg oda sorolja magát, ahova akarja!

Mikor még társkeresőn voltam, nagyon számított ki mit ír magáról! Sok minden leszűrhető!

Most hogy szexpartner keresőn vagyok, megint csak fontos ki mit ír magáról! Tehát ne vedd félvállról ezt!

Sok sikert! 😁😜

2023. jan. 9. 18:33
Köszönöm a hsz-eket.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - F7f780f355)
2023. jan. 9. 18:31

Mindenkinek megvan a maga kis baja az életével, gátlása akármi, mégha nem is valják be, de ezért jó egy névtelen fórum bármit lehet kérdezni Őszintén, amiről az életben nem beszélnék, néha jó kiírni magunkból.

Az meg hogy itt ki mit gondol a másikról(felhasználórol) teljesen lényegtelen. Béke

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - F7f780f355)
2023. jan. 9. 18:20
Igen ebben is van igazság. Szubjektiv.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 9. 18:20

Már ez volt téma itt korábban.

Biztos van olyan is jól mondod;)

Aki ez alapján ítél meg másokat egészségére.

72. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 71. - F7f780f355)
2023. jan. 9. 16:49
ízlések és ...-)
2023. jan. 9. 16:17

Azert nyugiii! Azt irta. Avekony nok tetszenek neki. Vekony no is lehet ronda. Lehet az anorexias borpatkanyok tetszenek neki es az arcban sem olyan az izlese mint az atlagban. Lehet amugy csunya nok tetszenek neki, akik szerinte szepek.

A testverem is ilyen szerinte neki mindig csak a minosegi, szep nok tetszettek aztan olyan ronda sogornom lett mint a banat. Na nem bantam mert jofej de szegeny arcra nem valami patika tesom szerint meg csodaszep.

2023. jan. 9. 16:15
Az elejétől olvasom a fórumot, nekem is úgy tűnik, hogy ő minimum Brad Pitt, Zuckerberg vagy Musk sikereivel. De azért lehetnél egy kicsit finomabb 🙃
69. f7f780f355 (válaszként erre: 67. - 3272f5ad6f)
2023. jan. 9. 16:11

👍🏼👍🏼👍🏼

Ha o lenne a csinos, okos nok alma nem Hoxan sirankozna h nincs kit ...

68. janosom1 (válaszként erre: 65. - Handymandy)
2023. jan. 9. 16:07
Valahogy igy van!
67. 3272f5ad6f (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 16:03
Nem rosszból, de egy tanult, csinos nő nem olyan pasiról álmodik, aki 37 évesen az anyjával él. 😄
66. etr4 (válaszként erre: 66. - Handymandy)
2023. jan. 9. 16:02
Hadd válogasson, max nem talál senkit :D
65. handymandy (válaszként erre: 46. - Etr4)
2023. jan. 9. 15:59
Én már 40+ vagyok de tudnék olyan helyet simán ahová nem a csitrik járnak. A legtöbb 30+os nő szex reményében megy szórakozóhelyre. És nyilván nem a 18 éveseket keresik.😁 Szóval így még tényleg a legkönnyebb ismerkedni.
64. etr4 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 15:54
Vonaton hazafele, hogy éppen mit olvasok, bár levágtam nem erről van szó, és belementem a játékba. Beszélgettünk a könyvről aztán rögtön megkérdezte, hogy elmennék e vele randizni. Most a férjem.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Etr4)
2023. jan. 9. 15:52
Es am Ő mivel és hol szólított le? :)
62. etr4 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 9. 15:49
Én is voltam haldokló kapcsolatban, tudtam hogy vége van, de mivel meg kellett oldanom a lakhatásomat, reméltem addig nem ő szakít velem. Amúgy megcsalt és tudtam róla.
2023. jan. 9. 15:46
Az ember látja hogy ki az akivel el tudja képzelni A jövőjét És kivel nem, ha oda jut hogy az rajzolódik ki hogy nem, akkor nem szabad húzni a másik meg a saját időnket se, be kell fejezni. 20 évesen más oka prioritások de így 30 felett már ketyeg az óra. Na mindegy nem beszélek annyit teljesen lényegtelen.
2023. jan. 9. 15:44

A legutóbbi kapcsolatom ezért lett vége mert egyszerűen nem láttam a jövőnket együtt csak azt láttam vagyok én megyek csinálom töröm magam és van Ő aki "egy postai csekket nem tud befizetni" mert így volt.

A kémia jó volt, jól működött voltak viták De hát hol nincsenek voltak problémák De ezeket is meg lehetett volna oldani, Ha azt érzem hogy jó páros tudunk lenni hosszabb távon de mindegy is ez már a múlt amúgy se lehet egy pár sorba ezt leírni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook