Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonbeszélgetés. fórum

Telefonbeszélgetés. (beszélgetős fórum)


1 2
5. szöszi71 (válaszként erre: 2. - 52e9416b15)
2012. szept. 4. 08:33

Aranyos vagy, de ezt már többször említettem neki. Nem ez az első alkalom, hogy nem hív. Mikor említettem akkor az volt a baj, hogy megsértődött rajta és felkapta a vizet. Annyira irígylem azokat akik napközben is beszélnek egymással. Itt a kollegák közt is van olyan aki többször beszél a feleségével napközben.

Hidd el, én nagyon szeretném, hogy ezt a dolgot megoldjuk, de még sikertelen vagyok. Viszont azt sem akarom, hogy mindig csak én hívjam, mert akkor sztem az olyan egyoldalú dolog, olyan hatású mintha féltékeny lennék és ellenőrízni akarnám.

2012. szept. 4. 08:32
Neked kell tudnod, ismerned őt, hogy alapjáraton is kevésbé bőbeszédő. Sajnos a szófukarságon nem változtat a távolság sem. Ha valaki ilyen alapbeálítottságú, ezt el kell fogadni. Régebben többet beszélgettetek?
3. kisj
2012. szept. 4. 08:32

Én nem vagyok híve az ok nélküli telefonos csacsogásoknak (még akkor sem, ha ingyen van)

Írtad, hogy eddig sem nagyon hívogatott, így aztán nem értem, hogy hol itt a baj?

2. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. szept. 4. 08:29
Én megértelek.Probáltál vele erről beszélni,hogy miért nem hiv sürübben?Mond el neki mit szeretnél biztos meg tudjátok oldani.Szurkolok.
2012. szept. 4. 08:27

Sziasztok!

Nekem van egy nagy szomorúságom. A párommal ingyen beszélhetünk telefonon, de mégse hív. Eddig se nagyon hivogatott, csak akkor ha valami nagyon fontos dolog volt. Én viszont szeretném, ha többször beszélnénk egy nap telefonon is, nem csak este otthon.

Most az a nagy bánatom ami rosszul esik, hogy elment egy hétre az anyjáék Pestre és így se hív, nem érdeklődik mi van velem, mi van itthon. Szerintem legalább ilyenkor megtehetné, ha érdeklem. Nekem ez nagyon fáj.

Ti hogy vagytok az ilyen dologgal?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook