Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejkiütés fórum

Tejkiütés (beszélgetős fórum)


2014. szept. 25. 17:19
Te hanyagold a tejtermékeket. Én nem is fogyasztottam amíg a fiam szopott, mert Őt is kiütötte a tej, ha fogyasztottam. Pár héten belül el kell múlnia ha elhagyod teljesen.
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Much)
2014. szept. 24. 09:53
a tejkiütésre pedig azt szokták mondani, az anyai hormonok is csinálhatnak ilyet, amelyek most ürülnek a babából, plusz a Te táplálkozásod is lehet a ludas (tejtermékek főleg) vagy a külső behatások, pl. vegyszerek: mosópor, öblítő, anya krémje, dezodorja, fürdetőszer
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Much)
2014. szept. 24. 09:50

bioboltban van, szépen mos, de nemrég tescoban is láttam


ha nem ragaszkodsz a "kokkolínós illathoz", akkor hidd el, jobbat teszel a gyerekednek, ha nem mosod a ruháit vegyszerekkel

6. much
2014. szept. 24. 09:04
hát használok mosószert eddig nem volt gond, ezért csak ugyanazzal mosok nála, és külön mosom a mieinktől. Hol lehet venni a mosódiós gélt? Valaki a tejkiütésre tud válaszolni?
2014. szept. 23. 20:24

mosószert viszont ne használj, úgy értem hogy Persil, Ariel, Tomi vagy ehhez hasonlókat, se öblítőt a babaruhákhoz

sok manapság az ekcémás gyerek, s ezek a vegyianyagok elég agresszívak


használj mosódiós mosógélt , öblítőt ne, vagy ecetet

4. much (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. szept. 23. 20:01
hát nekünk nem mondtak semmit
2014. szept. 23. 18:10
egyik ismerősömnél ugyanez volt, ott az orvosok az anyuka tejfogyasztását állították le
2. much
2014. szept. 23. 17:57

Sziasztok!

1 hónapos babám arcán pici piros pöttyök jelentek meg, kis pattanásszerűek. De csak az arcán, és a hidegebb levegőre elhalványul. Anyatejes baba. Nem itt akarom diagnosztizálni, csak érdekelne, volt e valakinek hasonló. Voltunk vele orvosnál, de mire odaértünk és megnézte volna a doki, nagyon elhalványodtak, így nem igen tudtam megmutatni. Doki szerint nincs vele teendő, de Ő nem is látta úgy mikor igazán látszik.

Főleg alvás után, mikor felébred, akkor látszanak jobban. Nem mostam másik moószerrel az ágyneműt sem.

1. much
2014. szept. 23. 17:52
Milyen a tejkiütés?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook