Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés Inofolic által fórum

Teherbeesés Inofolic által (beszélgetős fórum)


1 2
11. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 9. - Drazsi7)
2017. dec. 3. 21:04
Ne kapd fel a vizet, nem tudhassa senki a teljes képet. Sok sikert.
10. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 8. - Garylineker)
2017. dec. 3. 21:03
Mindent a gyerek szív meg.
2017. dec. 1. 19:43

Katus_88 ez szuper :)

garylineker- már elnézést, de ezt kikérem magamnak! Szerelemből szeretnénk a babát! 6 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, így az sem mondható, hogy elsiessük! Több mint 3 éve folyamatosan munkaviszonyban vagyok, ott a stabil helyem, minek lenne a menekülés?

Jó lenne nem úgy ítélkezni, hogy nem tudjuk a másik hátterét!!! És ugyebár mindenki magából indul ki...

Köszönöm!!!

8. garylineker (válaszként erre: 2. - Drazsi7)
2017. dec. 1. 15:35

22 évesen miért akar valaki gyereket??

Mindig csalódással hallom az ilyen sztorikat, mert ebből nem az jó le, hogy szerelemből akar vki gyereket, hanem azért, mert a munka világában nem találta meg a helyét és a gyerek egy menekülőcsatorna. Sajnos rengeteg gyerekvállalás mögött ez a motiváció. És ezt a gyerek és a párkapcsolat szívja meg...

2017. dec. 1. 13:42
2 hònap után sikerült inofoliccal a baba :)
2017. nov. 30. 20:06

Köszönöm a hozzászólásokat :)

Igen, ha gyógyszer lenne nem szedném még! Hát konkrétan nem mondta hogy PCOm van, csak a cisztákat. Azért adta az Inofolicot, hogy segítsen. Ma lenne aktuális a menzim, jelenleg nem sok jele. Bár tegnap alul görcsölgetett kicsit, de azt a tabi befejezése óta szokott...

Remélem mihamarabb sikerülni fog :)

Mindig is fiatalon akartunk családot alapítani :)

5. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Szafaripók)
2017. nov. 30. 10:00
Az Inofolic nem gyógyszer, hanem étrend-kiegészítő. Nagy mennyiségű folsavat és inozitot tartalmaz.
2017. nov. 30. 08:29

Hű, nekem ez fura.

Fiatal vagy, még szinte 0 próbálkozással a hátad mögött. De máris gyógyszereznek? Előbb ki kellene vizsgáltatni magad, de legalább megvárni, hogy beálljon a ciklusod...

2017. nov. 30. 06:40

Poc+ Ir mellett 2 év sikertelenség után sikerült természetes úton teherbe esnem. 1 évig szedtem az inofolicot, mellé az ir miatt a merckformint, ezek segítettek nekünk.

Kislányunk áprilisban lesz 3 éves, februárban érkezik a kistesó aki teljesen meglepetés baba.

2017. nov. 29. 23:05

Sziasztok. Láttam hogy van már pár cikk ebben a témában, viszont nagyon sok a hozzászólás, nem győzöm olvasni.

Tehát olyanokra lenne szükségem, akiknek sikerült teherbeesni az Inofolic segítségével.

22 éves vagyok, 6 év fogamzásgátló szedés után szeretnénk babát. Kb 2 hónapja fejeztem be, viszont pár hete kiderült, hogy kis ciszták vannak a petefészkemben. A dokinő azt mondta, nehéz még bármit mondani, mivel azóta még csak egyszer jött meg, 18 napos késéssel, a következő most lesz aktuális. Azt mondta ha nem jönne meg, vagy ha úgy látnám hogy nincs peteérésem akkor 2 hónap múlva menjek vissza. Eddig 2x csináltam ovulációs tesztet, viszont az egyik negatív volt (ciklus 14. napján), a másik érvénytelen. Ő ajánlotta az Inofolicot, napi 1 tasakkal kell innom. Úgy hallottam maximum 3 hónapig szedhető. Jelenleg 16 tasakkal ittam meg, többször éreztem enyhe alhasi görcsöket, elég furákat. Emellett 2 hónapja szedem a Femibiont.

Azt mondta ne aggódjak, nincs gond, ez nem jelenti azt, hogy nehezebb lesz teherbe esnem. Olvastam a PCO-ról is, mivel mikor a cisztákat közölte, kb lefagytam. Viszont arról nem sok pozitívat találtam.

Remélem mihamarabb sikerülni fog! :)

Láttam sokaknak segített, ezért szívesen venném a jó tippeket :)

Előre is köszönöm a segítségeteket :)

2017. nov. 29. 23:02
Teherbeesés Inofolic által
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook