Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tegnap néztem egy esküvői videót.Vicces volt,ahogy... fórum

Tegnap néztem egy esküvői videót.Vicces volt,ahogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 9. 21:32

Valamiért úgy képzelem: igen szerény igényszint szükséges ahhoz, hogy valaki ezt találja szórakozatónak.


(Nagyjából ugyanúgy, mint ha valaki azt látja viccesnek, hogy a kutya a mancsaival veri a zongorát és még vonyít is hozzá, "szerető" gazdija pedig videót készített róla és közzétette a szociális médiumokon, hadd röhögjék körbe szerencsétlen állatot minél több ezren :( Sajnáltam a kutyát.)


Nem vagyok az az esküvősdis alkat, nem az én világom, hogy az egész rokonság meg ismeretség díszbe öltözzön és bömböljön a meghatottságtól - de végül is ez egy olyan esemény, amely jobb esetben egy életre szól, de még rosszabb esetben is csak kétszer-háromszor van benne része az embernek egész életében.


Ha már ezen a ritka alkalmon is ilyen éretlen módon szórakoznak, és egymást dobálják a tortával a felek, akkor egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy érettek arra, hogy felnőtt emberek módjára házasságban éljenek.

Elég sajátos módja ez annak, hogy kifejezzék: annyira szívből szeretik egymást, hogy le tudnak élni egy életet együtt. Ha már az esküvőn tortával dobálják egymást, a mézeshetek után mivel fogják egymást dobálni? Remélem, csak csészealjakkal.


Úgy emlékszem, már egy tizenéves szintű sulis szerelem romantikáját sem volt szokás így idétlenkedve szabotálni.

24. tien
2023. szept. 9. 13:46

Mint valami elcseszett burleszk filmben.

Semmi vicces nincs benne.

Étellel nem játszunk és nem dobálózunk.


Ez valami új trend?

2023. szept. 8. 21:39
Nekem az vicces-na jó, inkább szánalmas,hogy valaki még fél évvel az esküvő után is 2 naponta tolja fel az esküvői fotókat meg videókat a FB-ra.Neki biztos csodás eseményvolt, de amikor azt látod, hogy a nő, aki x éve együtt él a párjával, és van két közös gyerek a csaj előző házasságából származó kettő mellé, nem érted a századik fehér ruhás giccsbe hajló kompozíciót.
22. ba5dd41df3 (válaszként erre: 15. - Pencil)
2023. szept. 8. 20:59
Stan és Pan-ban bőven látni ilyet!
21. ba5dd41df3 (válaszként erre: 19. - 820e00bff1)
2023. szept. 8. 20:58
Arról nem is beszélve! 😠
20. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 20:56
Nem vicces, nagyon nem vicces! Egy tonnányi kaját hoztunk el valahonnan, bőven jut azoknak akik éhesek, de az étellel nem dobálózunk és nem dobjuk ki a kukába, akkor inkább odaadjuk valamilyen szerencsétlen állatnak! 😠
2023. szept. 8. 18:36
Ez nem vicces . Valaki dolgozott azon a tortán,hogy elkèszüljön.
18. timycat (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2023. szept. 8. 18:33
Fuuu engem anno megszóltak (többek között azért is), hogy a gyereknek nem adtam oda soha a szülinapi tortáját, hogy trancsírozza és tapicskoljon benne.
17. Myra
2023. szept. 8. 18:21
Ez borzasztó.
2023. szept. 8. 16:36
Én azt sem szeretem, amikor csinálnak ilyen kisfilmeket, amiben mutogatják, hogy valaki mekkorát esett, neki ment a falnak, stb.
15. pencil
2023. szept. 8. 15:41
Idióták szórakozása. Nekem még egy burleszk filmben is erőltetett.
2023. szept. 8. 15:36
Nem vicces.
2023. szept. 8. 15:33
Nem szeretem az ételpazarlást, úgyhogy nekem ez nem vicces kategória.
12. secret8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 15:31
Aztán majd néhány év múlva megbánják, mert nincs 1 db olyan fotó, ami ne lenne gáz és meg lehetne mutatni magyarázkodás nélkül.
11. bozsu55 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 13:20
Úgy néz ki, rajtad kívül senkinek nem tetszik ez az ötlet.
2023. szept. 8. 12:59

Egyáltalán nem találom viccesnek. A tortát enni kell, nem dobálózni vele.

Egyetlen étellel sem kéne ilyet művelni, még akkor sem, ha nem ízlik.

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 12:23
Inkább malac,,nem díjaznám ha a nem olcsó ruhám csupa szmötyi lenne.
2023. szept. 8. 12:16

Én nem élném meg viccnek az ilyen tettet.

Elég szomorú, hogy a hangulatot így lehet felhozni. Sok lakodalomban voltam, köztük a sajátomban -nem dobálóztunk. Biztos a fejét nyomtam volna a következő tortába az illetőnek, aki ilyet tett volna.

7. bozsu55 (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. szept. 8. 11:19
Itt a piros pont.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 10:38
Nekem ez sok lenne, étellel nem játszunk, nem dobálózunk
5. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 8. 10:31

A következő esküvőn vagy a sajátodon dobd be ezt a programot.

Kíváncsi lennék rá, hogy vendégként vagy nagy naposként, hogy tetszik.


Én annak sem örülnék és egy kicsit sem tartanám viccesnek sem, ha csak az itthoni ruhámat összekennék tortával, a hajamról, stb. nem is beszélek, de egy jobb ruhámért vagy egy menyasszonyi ruháért/vőlegény és vendég öltönyért lehet, hogy leütném, aki elkezdi és részt vesz ilyenbe. Pedig nem vagyok verekedős, de a minimum az lenne, hogy kifizettetném a ruhát és a fodrászt is.


Kicsit sem vicces mások dolgait tönkretenni.


Most képzeld el, hogy pusztán a humor miatt valaki összekarcolná az autódat vagy a házadat széklettel kenné be. Én jót röhögnék rajta, de te is?

2023. szept. 8. 10:20

Kérdés, hogy simán csak egy videót néztél vagy résztvevő is voltál az esküvőn, és azt a videót nézted meg.

Nekem mondjuk egyik sem lenne vicces. Olyan elcsépelt ez már. Arra meg nem lenne humorom, ha esküvő vendégeként eltalálna egy torta. Szerencsére ilyen nem fenyeget.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2023. szept. 8. 10:03
Én úgy vagyok vele,hogy legalább feldobta a hangulatot,hogy ezt meg merték tenni. Gondolom, hogy ez sok emberből visszatetszést váltana ki, de legalább nem volt "hagyományos" az esküvői fotózás. 🙂
2023. szept. 8. 08:44
Én gyermetegnek találom ezt a megmozdulást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook