Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tegnap a macskám felugrott az asztalra és belegyalogolt a... fórum

Tegnap a macskám felugrott az asztalra és belegyalogolt a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
51. tien (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 00:52

Örülök, hogy segíthettem a tesztedben 😁

Bár voltak még rajtam kívül páran ,akik nem zsigerből támadtak.

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Tien)
2022. nov. 12. 23:58
Persze, és nagyon kíváncsi voltam, hogy hogyan, és hogy mit mond, aki nem esik azonnal nekem. :)
49. tien (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 22:26

Tudtam 😉

De lüke vagy,sejtetted ugye hogy szétcincálnak?

48. l.luiselotte (válaszként erre: 40. - Cicamica3)
2022. nov. 12. 18:42
Erről- hogy a családtagok összefognak a beteg kedvenc érdekében eszembe jutott, hogy 2015 első napjaiban, hideg télen már elég beteg volt a Cicu nevű l6 éves macskánk - adatlapomon, a fekete - minden este összekaptunk a fiammal hogy kinek a szobájában töltse vélhetően utolsó éjszakáját, melyikőnk figyeli, hogy mi van vele. Végül a fiammal maradt, több joga is volt hozzá, mert 8-24 éves koráig volt a macskája, alsótagozattól munkába állásáig. Gyönyörű boldog idők voltak. A Picike más és a fiam is felnőtt közben, persze őt is nagyon szeretjük.
47. f7f780f355 (válaszként erre: 30. - Józsibirka)
2022. nov. 12. 17:19

Hazba amm se valo allat

Soha nem ennek olyan hazban ahol kutya/macska felmehet a butorokra meg hasonlo

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Tien)
2022. nov. 12. 17:18

Hát igen, füllentettem, mea maxima culpa.

Na de figyu, micsoda válaszok jöttek, roppant tanulságos az egész.

Örülök a kommentednek, tök józan és tisztánlátó.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Józsibirka)
2022. nov. 12. 17:11
Ezzel a véleménnyel nem leszel itt népszerű, nézd csak meg, hányan ugranak itt nekem és pocskondiáznak. :))
44. semleges (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 16:45
Finom lehetett:)
43. tien (válaszként erre: 42. - Libikóka)
2022. nov. 10. 16:40
Bizony,harapok ha még gondolatban is bántalmazták egy ártatlan macskát /kutyát.
42. libikóka (válaszként erre: 41. - Tien)
2022. nov. 10. 07:53
Valahogy én se,,mégis ha ilyet szórakozásból/unalomból kiír, akkor se ártana lesöpörni a padlást.
41. tien
2022. nov. 9. 23:34

Szerintem nem igaz a történeted.

Ha meg is csaptad a cicust,nem repült bele a vitrinbe.

Nem tudom elképzelni.

2022. nov. 9. 23:20

Én már 2 éve ápolom a 17 éves beteg cicánkat.Egy nap többször hány és megy a hasa.Az orvosok már több kezelést kipróbáltak.És sajnos a máján daganat van.Egondolkodtam ezen a történeten és magamon és családomon,akik nap ,mint nap mennyi mindent megtesznek ezért a családtagért ,a cicánkért. És ő hálásan végig látogat bennünket amikor kicsit jobban van.


Igen,én is elkeseredek amikor van olyan éj ,hogy 1-2 óránál nem tudok aludni többet,mert fel kell kelnem hozzá,rendbe tenni dolgokat utána,őt magát is.


Arra a következtetésre jutottam,hogy erre nem mindenki képes.Az embereknél is igy van,nem mindenki képes erre.Csak egy dolog kell hozzá,nagyon szeretni a háziállatunkat ,hálásnak lenni a sok szeretetért és dorombolásért amit adott sok éven át.

39. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Hottie)
2022. nov. 9. 22:55
Remélem én is.
2022. nov. 9. 18:43

sok mindent tudnék írni,nyomdafestéket nem tűrő jelzőket,de nem teszem

mindenesetre elgondolkodhatnál azon,kell-e neked állat,egyszer lesz öreg,beteg,stb,majd mikor a wc mellé csinál vagy egyéb balesetek történnek,addig ütöd majd,míg él,vagy mi lesz???

nem kötelező állatot tartani,neked nem való,ennyi,csak ezt be kellene látni,és tudjad már,olyanért büntetted meg szerencsétlent amiröl csakis te tehettél,mert ha hajlamos az ilyesmire egyszerűen nem engeded a kajával megpakolt asztal közelébe!!!!

Egyáltalán....mekkora pofont kell adni egy macskának,hogy belerepüljön a vitrinbe???????????

Az állatorvosnak is elmesélted,hogy történt "a baleset"?

37. timycat (válaszként erre: 23. - Levarosbukta)
2022. nov. 9. 18:31

Teljesen felesleges, tudom hogy nem mennek fel. Sosem lettek fegyelmezve, leszídva semmi miatt, így oktondi módon bármikor felmehetnének a jelenlétünkben is, hisz nem tudják hogy mi a rosszalkodás vagy mi az angyalian viselkedés.

Ahogy írtam, korábban az egyik macska csinálta is pár hétig, ettem az étkezőpulton és felugrott, hogy mizu, nem tudta hogy egyébként ezt nem szabad, szépen lepakolgattuk, rájött hogy továbbra sincs ott semmi látnivaló, így le is szokott róla. Az emberi kaja egyáltalán nem érdekli őket, sőt hús se, simán olvaszthatom ki a mosogatóban, nem kell aggódnom hogy beleesznek, ezek a macskák mióta nálunk vannak (a legfiatalabb is lassan 9 éve) sosem éheztek, sosem fáztak, nincs bennük "farkasösztön".


Hogy elhiszed vagy sem pont nem érdekel, a házat biztos nem kamerázom be.

36. andi6020 (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
2022. nov. 9. 17:27
Bebizonyítom? 🤣🤣 Pont le tudom tojni, hogy mit hiszel el. Ne hidd. Nem változik semmi.
2022. nov. 9. 14:46
Elnézést, ha alpári vagyok, de úgy vágtalak volna tarkón, hogy szétfejeled a szaros szószos táladat!
34. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 11:03

Megütni egy állatot!? Te vagy a hibás, mert úgy nevelted, hogy megengedted neki az asztalra mászást!

A pofont neked kellett volna kapni!

33. Józsibirka (válaszként erre: 31. - Libikóka)
2022. nov. 9. 10:44
NaNa.
32. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 10:31

Mint több hozzászóló - én is csak abban reménykedem, hogy ez a történet nem igaz, csak pukkasztgatni akarod itt az állatbarátokat.

Ha mégis igaz, akkor meg figyelj magadra, mert az indulatkezeléssel nagy gondjaid vannak.

31. libikóka (válaszként erre: 30. - Józsibirka)
2022. nov. 9. 10:23
Na.
30. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 10:13
Baszk ki a zudvarra!
29. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 10:11
Fuhh remélem ez nem igaz, mindenesetre ha igen, mielőbb menj szakemberhez mert az indulatkezelést lehet tanulni. Ha "hirtelen dühödben" ilyet teszel, az nagyon nem normális.
28. levarosbukta (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2022. nov. 9. 09:14
Majd ha bebizonyítod hogy így van el is hiszem. De addig bocs, de ez csak feltételezés.
27. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 09:05
Magadat kihagytad a felsorolásból 😝
26. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 09:02
Én a magadfajtákat basznám bele a vitrinbe
25. Napsugár8 (válaszként erre: 23. - Levarosbukta)
2022. nov. 9. 08:18

Kertes házban laktunk, a macska kinti-benti volt. És nem alomra járt dolgát végezni, hanem mindig kiment, ha kellett neki. Utána kopogtatott, és visszajött.

Ha reggel elmentünk otthonról, sohasem zártuk be a lakásba éppen ezért! Volt egy alsó épület, annak az ajtaja volt résnyire nyitva, ott is!! volt neki egy kis kuckója. Egész nap elvolt vagy a környéken bóklászott, vagy ha esett, oda behúzódott... egy u.n. fajtiszta "házi macska" :)) ki sem bírta volna, hogy egész nap egy lakásba legyen bezárva.

24. andi6020 (válaszként erre: 23. - Levarosbukta)
2022. nov. 9. 08:10
Bocs, de ez nem igaz. Sehova nem megy fel a macskám, semmibe nem eszik bele, aludni is csak a saját ágyában alszik. Nem került erőfeszítésembe, egyszerűen ilyen. Nem is lett tiltva semmitől, nem volt büntetve semmiért, mert nem volt rá ok.
23. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. nov. 9. 07:56

Mese! Mindenki azt hiszi, hogy az ő macskája aztán nem, sehova, semmibe se. Pedig DE!

Ha otthon vagytok biztos angyalian viselkednek, de ha kiteszitek a lábatokat ezer százalék hogy meggyalogolják az asztalt, bármit. Ha nem hiszed tegyél be egy kamerát.

22. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 07:55
Bakker, szegeny macska… Mondd, hogy csak egy troll vagy!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook