Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mibe fektetnél 500.000 Ft-ot? fórum

Te mibe fektetnél 500.000 Ft-ot? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
104. a0c1361e44 (válaszként erre: 103. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 10. 13:41

Pont úgy viselkedsz, mint egy olyan lány, aki tele van kisebbségi komlexusokkal. Megnéztem és fiú vagy:)

Így nagyon röhejesnek tűnsz.

Na, hisztizzél még egy kicsit aztán lépj tovább.

103. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 102. - A0c1361e44)
2011. márc. 10. 00:17

én eddig sem vergődtem:) inkább mulatságos volt, hogy valami banki it háttérmunkás próbálja nekem elmagyarázni a tutit befektetések terén:))))

már az elején furi volt a sok fikázás, meg ködösítés minden konkrétum nélkül, de azért szép lassan kiderült, amire számítottam, hogy mindez csak a tárgyi tudás hiánya:)))

"Az Erstes befeketetésijegyek "kitalálásában" részt vettem, de ez lényegtelen. "- gondolom az MMTS-t is te fejlesztetted ki?:)))

a többi meg megint badarság:)

az azért fáj, hogy még mindig butának nézel:)

"Lehet még nem hallottál róla, de vannak esetek, amikor az ügyfelet kártalanitani kell..."-

egyébként erről tényleg nem hallottam, de én legalább elismerem, ha nem tudok valamit.

"Tehát egy tranzakcióval kapcsolatosan nem csak ennyi dij van. El kellene olvasni a dijjegyzéket..."- mindent elolvastam, az eq jobb, (vagy olcsóbb- utalás harmad annyiba kerül mint a bankodnál, a kp kifizetés kb60%-kal olcsóbb:)-, vagy nincs is olyan díjuk ,pl szlavezetési díj), de ezen kár "vergődnöd":))ahogy látom erről lövésed nincs:)

Arról, meg hogy nem etikus ajánlani semmit, mert az neeem szabad neked, csak egy idézet tőled:


"Egy tanács: Menj be egy bankba, mondjuk az Erste-be, a legjobb lenne az Erste Befektetési Zrt. Ott keress meg egy üzletkötőt, és beszéld át vele. Mégiscsak jobban ért ő hozzá, hátha még nyersz is rajta. Van valamennyi jutaléka, meg számlavezetésidij, de jobban jársz, ha egy hozzáértő forgatja a pénzed. Nekik van olyan számlájuk, ahol internetten tudsz kötni ilyen ügyleteket is.

Sok sikert a befektetésekhez:))))"- ejnye bejnye:)))kis erste ügynök:)))

ez még jobb:

"Tőke és hozam garantált befektetés nem létezik! Ez Sci-fi:)"- mit is fejlesztettél te az ersténél?bef.jegyet? olyanban nincs tőke ÉS hozam-garantált?cccccc:)))

úgy csinálják, hogy befektetik az összegyűjtött pénz jó részét (90%körül) fix kamatozású értékpapírokba, a maradékkal meg opcióznak, így jön ki a tőke és hozamvédelem. csak azért írtam, hogy tanulj is valamit befektetések terén:))))

végül megkérlek, hogy befektetéssel kapcsolatban akkor írj nekem BÁRMIT is, ha éjjel álmodból ébresztve fújod a görögök közötti összefüggéseket:) (tudod, opciós piac, vega, theta, rho,gamma, delta:)))))

részemről is lezárva, további minden jót:)

102. a0c1361e44 (válaszként erre: 98. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 7. 06:58

Akkor egy utolsó, aztán vergődj tovább egyedül.

Tehát egy tranzakcióval kapcsolatosan nem csak ennyi dij van. El kellene olvasni a dijjegyzéket is vagy a kondiciós listát, vagy ki, hogy hivja. Mert ez tartalmazza az összes kapcsolódó dijat. A számlavezetési dijat, kp. felvételi dijat, sms dijakat, stb. Ezekkel is számolni kell. És a kamatadót is érdemes számolni, hiszen az a bevételt csökkenti.

Az Erstes befeketetésijegyek "kitalálásában" részt vettem, de ez lényegtelen.

És ha megnézed az elejétől, ahogy mondtam, akkor rájössz, hogy a befizetéstől a pénz felvételéig közel azonos összeget kapsz kézbe. Ahol alacsonyabb maga a tranzakciós dij, ott esetleg magasabb a kp. felvételi dij, vagy rátesznek egyéb dijakat. Persze úgy tűnhet, hogy de jól jártál, de a bankok és bróker cégek és társaik, úgy is beszedik érte az összes dijat. Természetesen keresel rajta, de egyik helyen sem többet a másiknál.


Lehet még nem hallottál róla, de vannak esetek, amikor az ügyfelet kártalanitani kell. Azért mert te nem tudsz róla, attól még létezik ilyen. A nettes megbizások nem tartoznak ide, ezért teljes mértékben az ügyfél felel.

A bankfiókban ülő ügyintéző lehet nem ért ezekhez, őt nem is ezért alkalmazzák, neki teljesen más dolga van. Ha bejön egy ügyfél és kifejezetten tőzsdei értékpapirokkal akar kereskedni és nem befektetésijeggyel, akkor kap egy üzletkötőt.

101. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 96. - 9bbc382386)
2011. márc. 6. 23:32
ezt hogy érted?
2011. márc. 6. 23:02
csak hogy enyém legyen a 100.:))
99. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 95. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 22:49

"De azt gondoltam, hogy már munkaként is belevágtál"- én meg mást gondoltam, már megint (sokadjára)feltételezel valamit:)

"0 tudással másokat akarsz befolyásolni."- a tudásomról nem lehetnek információid, hisz nem ismersz. mikor kit akartam befolyásolni? idézz kérlek, vagy ne írj olyat, ami nem felel meg a valóságnak.

"Úgy spekulálsz, ahogy akarsz, de tartsd meg magadnak."- megtartottam, hol is írtam bármilyen ajánlatot? sehol:)vagy ha igen IDÉZZZZ:))))

"Szerintem az ügynöki és a bróker munka alantas. "- szerintem meg a programozói:))- természetesen nem gondolom, hogy van alantas munka, azért néha elolvashatnád mit írsz.. bár a minden fiatal lány ku..a után mit várhat az ember:)))

"Mivel nem ismered a bankszakmát nem is tudod, hogy mi a feladatunk"- ki beszélt itt a bankszakmáról rajtad kívül? a befektetésekről volt szó:)

na, elmegyek verset tanulni, hátha attól jobban megértem a költségfüggvényt:))))

98. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 90. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 22:30

"Első legyen az, hogy a pénzed befizeted egy számlára, a végén vedd fel kp-be.

Vajon mennyi különbség lesz néhány helyet összehasonlitva? Néhányszáz forint..."- miért ez legyen az első? ez értelmetlen.Az első és legfontosabb, hogy milyen költséggel tudod bevásárolni magad az adott eszközbe.egyszerűsítve a jutalék.itt nem néhány száz ft-a különbség, hanem több ezer is lehet.

én szeretem a konkrétumokat, ezért egy példa:

fenti 500eft-t 4x megforgatod a tőzsdén.

0,25%-os brokidíj esetén ez :kb 10000ft

0,45% (erste netbróker):kb 18000ft

0,7% (szintén erste) ha személyesen bemegyek a bankba a nagy tudású szakemberhez, aki legalább annyira ismeri az árak jövőbeni alakulását, mint Marinéni Makkostényőn:)):28000ft hoppá.. pár száz ft?:)))

csak az erstét néztem meg,de még mindig várom az általam említettnél alacsonyabb díjakkal dolgozó hazai brókert, bankot:)))

"mert be tudsz rögzíteni egy mások által programozott szoftverbe, egy mások által kitalált terméket. Ez nem tudás."- ok elismerem nem tudás:) taníts mester:) akkor mondd már meg itt és most, hogy mit is üssek be a szoftverbe, hogy abból nyereségem származzon? na ugye itt megáll a tudomány:))

"Azt sem értem, hogy neked miért kell itt a hoxán szakszavakkal dobálódznod? Szerinted kiváncsi rá valaki? Ja, nem! Ettől érzed okosabbnak. "- ki is írta, hogy LIBOR, meg BUBOR? (TE)vagy ez felétek a sarki szleng:)))

"Ha tisztában lennél azzal, hogy a befektetések, hogy működnek, akkor tudnád azt is, hogy egy tanácsadó felelős az ügyfelei pénzéért. Igy ha az ügyfelet azért éri kár, mert a tanácsadó rábeszélte egy olyan tarnzakcióra, amely bizonyithatóan emiatt lett veszteséges, akkor azt a kárt meg kell fizetni az ügyfélnek. "- ugye ezt most te sem gondolod komolyan:) ha bemegyek a bankba és a borzasztó nagy tudású tanácsadó eladja nekem a bank valamelyik befektetési jegyét, de azon nekem veszteségem keletkezik, akkor a bukót a bank kipótolja? miiivann..aki itt nem ért ehhez, az nem én vagyok:)))

"A megtakaritás megválasztása mindenkinek a saját döntése és nem a tied," -én nem döntöttem senki helyett, neked a szavak jelentésével is problémáid vannak:))attól, hogy ajánlottam egy céget, még tőlem oda megy, ahova akar..

"A gyorstalpalón szerzett valami, nem egyenlő a tudással"- ha minden jól megy májusban államvizsgázok a gyorstalpalón:)

"mert senkit nem hülyitek, még lojalitásból sem"- kit hülyítek, könyörgöm csak egyetlen részt emelj már ki, ami nem felel meg a valóságnak az írásaimban..

2011. márc. 6. 19:44
Dözsülnék annyiból!
96. 9bbc382386 (válaszként erre: 89. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 19:43
Ez sarkítás,részedről,mert az megy neked :)
95. a0c1361e44 (válaszként erre: 93. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 17:26

Igen, emlékszem rá, hogy azt irtad nem rég, hogy csak magadnak intézed a befektetésidet. De azt gondoltam, hogy már munkaként is belevágtál, mert akkor többet kereshetnél. Ha csak a saját pénzedet forgatod, akkor pedig végképp felelőtlennek tartalak. 0 tudással másokat akarsz befolyásolni.

Úgy spekulálsz, ahogy akarsz, de tartsd meg magadnak. Aki akar valamit kezdeni a pénzével, bemegy abba a pénzintézetbe, amelyik neki szimpatikus és ott megbeszéli egy szakemberrel, hogy mit tegyen.

Szerintem az ügynöki és a bróker munka alantas.

A befektetés pedig magánügy.

Nem fiókban ülök igy nekem nem kell ügyfelekkel foglalkoznom, de mindig szem előtt tartom az ő érdeküket.

Gondolkodj nyugodtan rajta, amennyit csak akarsz. Mivel nem ismered a bankszakmát nem is tudod, hogy mi a feladatunk. Igy veled erről beszélni értelmetlen.


Azzal nincs gond, ha a saját pénzedet forgatod és viseled a következményeit, illetve felhasználod a nyereségedet, de ne adj tanácsot! Ez nem a te feladatod!

2011. márc. 6. 17:14
és bocs, de még mindig nincs egyetlen konkrétum sem a hozzászólásaidban:) sértés annál több, de azt már jól bírom:))
93. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 92. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 17:10

"Te ha azt csinálod, amit mondasz, akkor ugyan olyan vagy, mint néhány bróker, illetve ügynök. Te is lenyúlod az ügyfeleket. "- én nem nyúlok le senkit, a saját pénzemet fektetem be, egy (nagyobb) részét hosszú távon, kisebb részét rövid, spekulatív pozíciókba.Nekem nincsenek ügyfeleim, de ezt már megbeszéltük:))

"Szerintem ne legyél olyan biztos abban, amit teszel! "- én teljesen csak abban vagyok biztos, hogy semmi sem biztos:))én a valószínűségekből élek:)nekem nincs olyan, hogy biztos, csak olyan van, hogy 30%, 75%, 90% stb:)

"Miért te miből kapod a fizetésedet? "- a jövedelmem nagy részét (2/3-át kb) befektetésekből.

"Miért próbáljam ki? Miért gondolod, hogy nekem ilyen alantas dolgokkal kellene próbálkoznom? "- a megtakarítások befektetése minél nagyobb hozammal alantas dolog? és ezt egy banki szakember írja? hmm..ez elgondolkodtató:))))

"Én jobban szeretem a becsületes munkát."- áruld már el végre, mi a gond azzal, ha veszek pl AAPL rv-t és esetleg haszonnal eladom? (vagy veszteséggel)ez alantas, bűncselekmény?tényleg nem értelek:)

ó, és kerüld lszi a személyeskedést, és most már a sértegetést is..köszi:)

92. a0c1361e44 (válaszként erre: 91. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 16:59

Szerintem ne legyél olyan biztos abban, amit teszel!


Miért te miből kapod a fizetésedet? Vagy az eladó, vagy az autószerelő?


Te ha azt csinálod, amit mondasz, akkor ugyan olyan vagy, mint néhány bróker, illetve ügynök. Te is lenyúlod az ügyfeleket.


Miért próbáljam ki? Miért gondolod, hogy nekem ilyen alantas dolgokkal kellene próbálkoznom?

Szállj le rólam!

Én jobban szeretem a becsületes munkát.

91. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 84. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 16:54
"Te nyugodt szivvel ajánlasz bármit embereknek? És ha buknak a te ajánlatod miatt, akkor meg vonogatod a vállad????"- igen, amit ajánlok, azt nyugodt szívvel teszem! mer még SENKI sem bukott az ajánlatomon!(próbáld ki nyugodtan:))nem úgy, mint néhány brókerén és banki tanácsadóén, akiknek csak az a fontos, hogy leszedjék a jutalékot, meg ilyen-olyan díjat a befektetőkről, hitelt kérőkről,amiből utána egyébként te is kapod a fizetésed!
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 87. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 16:52

Én nem adom elő a bankszakembert, mert nem kell, hiszen én az vagyok. Én nem is misztifikálom túl a tudásomat, ahogyan te teszed. És nem ködösitek, és nem is én személyeskedtem, hanem te, mert te olyan okosnak képzeled magad, mert be tudsz rögziteni egy mások által programozott szoftverbe, egy mások által kitalált terméket. Ez nem nem tudás. Azt sem értem, hogy neked miért kell itt a hoxán szakszavakkal dobálódznod? Szerinted kiváncsi rá valaki? Ja, nem! Ettől érzed okosabbnak.

Te ismered a bankszakmát? Az általad emlitetten kivül tudsz felsorolni bármilyen terméküket? Tudod, hogyan működik egy bank? Tudod mi a dolga egy banki szakembernek? A gyorstalpalón szerzett valami, nem egyenlő a tudással. Ha te értenél hozzá, akkor nem is ajánlottál volna sem bankot, sem bróker céget, sem mást. Mert akkor tudnád, hogy ez nem etikus. A megtakaritás megválasztása mindenkinek a saját döntése és nem a tied, és azt is mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy melyik pénzintézetnél teszi azt meg.

Ha tisztában lennél azzal, hogy a befektetések, hogy működnek, akkor tudnád azt is, hogy egy tanácsadó felelős az ügyfelei pénzéért. Igy ha az ügyfelet azért éri kár, mert a tanácsadó rábeszélte egy olyan tarnzakcióra, amely bizonyithatóan emiatt lett veszteséges, akkor azt a kárt meg kell fizetni az ügyfélnek.


Felőlem várhatsz itt hetekig is. Nincs elszámolási kötelezettségem feléd.

Konkrétan: Azt gondolsz, amit akarsz, azt teszel, amit akarsz, azon höbörögsz amin akarsz. Ez mind a te problémád. Én ettől még a szakmámban az maradok, aki vagyok, a fizetésem is megmarad, és nyugodtan alszok, mert senkit nem hülyitek, még lojalitásból sem.


Próbálj meg számolni is ha már olyan ügyes vagy. Nézz utána több pénzintézet dijainak, de ne hagyj ki semmit! És számold ki melyikkel jársz jobban.

Első legyen az, hogy a pénzed befizeted egy számlára, a végén vedd fel kp-be.

Vajon mennyi különbség lesz néhány helyet összehasonlitva? Néhányszáz forint...

89. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 86. - 9bbc382386)
2011. márc. 6. 16:47

"Pontosan ezért írtam,hogy nem tudjuk a fórumindító lehetőségeit"- ez igaz:)

"Van ilyen is,mindenki arról ír,ami a környezetében van. "- ált ez is igaz, én pl inkább arról írok, ami mindenkinek elérhető, pont azért mert nem ismerem a lehetőségeket, de adott esetben, adott feltételek mellett egy szűkebb réteg által hozzáférhető lehetőség ismertetése is hasznos lehet annak aki ide tartozik.

"Az aspirines megállapításod nem vethető össze a tényleges létező valutakereskedéssel. "- az aszpirines tényleg nem, de ismerek embereket, akik jól megélnek gyógyszer-kereskedelemből, és nincs patikájuk:))) csak hát ez is egy szűk réteg:)

2011. márc. 6. 16:27
otp optimát vennék talán ez pénzpiaci értékpapir bármikor beváltható
87. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 84. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 16:25

nem vizsgáztatlak, isten ments..csak már megint belefutunk abba, mint a másik fórumban, hogy előadod a borzasztóan képzett bankszakembert, úgy általában,de ha konkrétumokat kellene írni, amihez valljuk be kell némi tárgyi tudás adott szakterületen, akkor először ködösítesz, utána meg személyeskedsz?

ha csak annyit írtál volna, hogy nem ismersz olyan bankot, aki alacsonyabb díjakkal dolgozik, vagy nem ismered ezt a részét a dolognak,vagy leírod, hogy pl yx bank díjai x%-kal olcsóbbak, akkor ok. de leírod, hogy mindenki hasonló költségekkel dolgozik, ez nem igaz!!!(már ha feltételezzük, hogy a 0,25% nem hasonló a0,5-1%-hoz.

mit is ajánlottam, amiben óriási kockázat van? de konkrétan:)

milyen veszteséget fizessek vissza? miből ered a veszteség? idézd lszi, milyen konkrét értékpapírra vonatkozó ajánlást olvastál tőlem? de felhívnám a figyelmed ismét: KONKRÉTAN!:)

"Ez nem a Questor.Miért kellene ismernem a te általad favorizált cégeket"-ne favorizálok senkit, csak ez jutott eszembe:), kivétel az eq(mo-on) de csakis a díjai miatt.Még mindig várom a KONKRÉT példát magyarországi olcsóbb bankra, brókerre:)))

akit favorizálok, az az Interactive Brokers, és a Dukascopy, de ez már nem az 500.000 Ft-os kérdés:))))

86. 9bbc382386 (válaszként erre: 85. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 16:04

Pontosan ezért írtam,hogy nem tudjuk a fórumindító lehetőségeit.

Van ilyen is,mindenki arról ír,ami a környezetében van.

Az aspirinos megállapításod nem vethető össze a tényleges létező valutakereskedéssel.

Tudod, ha egy ilyen volumenű idegenforgalmi center közelében vagy,akkor ezt megteheted.Az eurót én sem annyiért veszem -ha épp szükségem van rá- mint te a bankokban.

Viszont az aspirint mindannyian annyiért vesszük.

85. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 83. - 9bbc382386)
2011. márc. 6. 16:01

ok, értem. de hogy tudom ezt én, mint kívülálló, megvalósítani? (nincs éttermem, meg boltom az autópálya mellett?)

bocs, nem kötözködni akarok, csak a konkrét megvalósítás is érdekes lehet.

(olyat én is tudok írni(sokadszor) hogy pl az aspirin előállítása 50 fillér/db és el lehet adni 42 Ft/db áron, csak ezt nem mindenki teheti meg:)))

84. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 16:00

Vizsgáztatsz?

Perszehogy ezek nem banktitkok. Erre vannak a tanácsadók és a net.

Nekem nem az a dolgom, hogy a költségekről tájékoztassak bárkit.

Az én munkám arról szól, hogy a Kulcsár Attila félék jelenlétét megakadályozzam annál a banknál, ahol dolgozok.


Ez nem a Questor. Miért kellene ismernem a te általad favorizált cégeket?

Te nyugodt szivvel ajánlasz bármit embereknek? És ha buknak a te ajánlatod miatt, akkor meg vonogatod a vállad???? Gondolom vissza nem fizeted a veszteségüket, mert akkor azt mondod, hogy te nem ajánlottál semmit, mert ez az ügyfél döntése volt.


Na látod, az ilyenek ellen vagyok én.

83. 9bbc382386 (válaszként erre: 79. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 15:45

A balfék megállapítás jogos,de attól még sokan vannak.Átutazó kamionosok,busszal érkező éhes-és vásárolni vágyó munkások-turisták innen-onnan.

Mint írtam(sokadszor)LÉTEZŐ dolog,ez egy étterem souvenir üzlet az autópálya mellett,várostól és mindentől kieső helyen.

82. 9bbc382386 (válaszként erre: 76. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 15:39

Nem így kell érteni!

Van egy adott étterem,ahol jönnek-mennek a külföldi egyének,és ott váltanak,rászorulnak,nem mennek tovább,mivel kiesik a lehetőségeitől a váltani szándékozóknak.Így eladja az eurót,annyiért-amennyit adnak nekiérte.Ilyen egyszerű,hidd el ,az árakat itt az diktálja aki megveszi,s nem az aki rászorul.

81. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 80. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 15:38

blablabla...:))mit nem lehet? leírni az otp, erste, unicredit stb.kondícióit? szlavezetési díj, jutalék stb..könyörgöm, ez nem bank titok:)))

a bankok díjai nyilvános adatok, bárki megnézheti őket akár a neten is. azért nem írsz ilyet, mert jelenleg mo-on ilyen nincs!

"Mind hasonló költségekkel dolgozik."- természetesen nem a bank belső költségeiről kérek infót. Olyan bankot mondj egyet is, aki az eq jutalékainál, díjainál alacsonyabb díjszabással dolgozik.

"Brókercég sok van Mo-n, bár rájuk csak azért van szükség, hogy az ügyfélkapcsolatukat a bankokba is behozzák,"- a questor pl melyik bankba is viszi az ügyfeleit?:)))

80. a0c1361e44 (válaszként erre: 78. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 15:29

Nem irtam árakat!

Nem irok példákat.

Nem lehet!

Én ebben dolgozom igy nem adhatok ki információt. Köt a banktitok tartás:)

Több bankban dolgoztam Befektetés szolgáltató cégek felügyeletével, támogatásával foglalkoztam/foglalkozom. Nekem nem az a dolgom, hogy ajánlatot tegyek, hanem az, hogy megakadályozzam a nem megfelelő működést Ha utána nézel, akkor kevesen vagyunk ebben a foglalkozásban. Az egyik én vagyok.

Mind hasonló költségekkel dolgozik.

Brókercég sok van Mo-n, bár rájuk csak azért van szükség, hogy az ügyfélkapcsolatukat a bankokba is behozzák, valamint azért, mert nekik csak az a dolguk, hogy ügyfelet szerezzenek, ellenben egy bankkal.


Nem akarok senkivel szakmai vitába szállni, mert én nem olyan helyen dolgozok, ahol ez megengedett.

79. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 73. - 9bbc382386)
2011. márc. 6. 15:26

elolvashatom akárhányszor..akkor mondd meg konkrétan, MA kitől vegyek 230-ért eurót, és ki az a balfék, aki megveszi tőlem MA 285-ért?:)))

az meg hogy mi volt a múltban, a jövőre nézve nem releváns.

78. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 15:21
"Cég nevet én pedig azért nem szoktam irni, amit leirtam. Közel hasonló költségekkel dolgoznak."- ez egyszerűen nem igaz. az eq-n kívül még egy viszonylag olcsó broki van mo-on (random capital). írj egy példát nyugodtan, már nagyon kíváncsi vagyok, melyik bank dolgozik ilyen árakon:)))
77. a0c1361e44 (válaszként erre: 74. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 15:08

Én meg nem a teljes hozzászólásodra reagáltam:) A NYESZ-ről ez ugrott be, hogy jó-jó, de az lehet hosszútávúnak tűnik majd a fórum inditónak, valamint ez nem egy olyan megtakaritási forma, amely egy ilyen kérdésnél nekem számitana.


A többiről azért nem irtam, mert én is hasonlókat soroltam fel, igy egyetértettem. Úgy gondoltam erre nem kell külön kitérnem.)


Cég nevet én pedig azért nem szoktam irni, amit leirtam. Közel hasonló költségekkel dolgoznak. Én személy szerint a szakmám miatt és a tapasztalatom miatt jobban megbizok a bankokban. Nem szeretek tippeket sem adni, mert ugye egy jó szakember nem teszi, nehogy baj legyen belőle.

76. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 75. - 9bbc382386)
2011. márc. 6. 14:59

jelenleg az EUR hivatalos vételi árfolyama 268, az eladási 273.(Exclusive change). hogy jön ebből ki 230-as vétel és 285-ös eladás?

vagy úgy kell érteni, hogy még régebben 230 ért vett eurót, amit a ft-gyengülés után eladott 285-ért?

75. 9bbc382386 (válaszként erre: 72. - 6c4fb2f974)
2011. márc. 6. 14:51
Nem kell ehhez bank,ha adottak a lehetőségeid.Az idegenforgalom közepén paradicsom lehet annak,aki ezt űzi.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook