Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te elítélsz? fórum

Te elítélsz? (beszélgetős fórum)


1 2
59. e705905164 (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2011. okt. 7. 16:23
egyetértek
2011. márc. 13. 08:18
Elvesztettem a fonalat: most akkor 20 éves vagy, vagy mégis inkább 30?!
57. 11b140028a (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. febr. 14. 09:00

Nem elítélendő semmiképpen.

Amennyiben úgy gondolod, hogy mindent megtettetek a pároddal, és nem változott semmi...akkor nem kellene sokáig húzni a dolgot. Tulajdonképpen nem tettél semmi rosszat ezzel a randival, de minden ember megérdemli az esélyt arra, hogy bodlog legyen, így a jelenlegi párod is, azaz ő is megérdemli az igazságot. Ami nem jó és nem megy nem kell erőltetni, de én a helyedben amíg ezt nyilvánosan nem tisztázom a párommal, nem tennék semmi konkrétat az újdonsült esetleges jelölttel, mert azzal nem csak a párom csalnám meg, hanem magamat is...az elmúlt éveket.

Mindent tisztába kell tenni, csak úgy lehet szerintem.....tiszta lappal kezdeni, boldogan...Sok sikert !

56. 02db590b2c (válaszként erre: 47. - Zeusz33)
2011. jan. 26. 07:08

Na ebben nem hiszek!Ilyen nincs,hogy valaki mas huzzon ki a boldogtalan eletbol.Ez sokszor a csoborbol vodorbe esete.Szerintem az ember csak sajat magat huzhatja ki a boldogtalan eletbol,olyan nincs hogy valaki mas.Az egy masik dolog,hogy egy uj kapcsolat uj erot ad es segithet donteseket hozni,es jo esetben az a kapcsolat sikeresebb lesz az elozonel,de szerintem az ilyen donteseket meg jobb egy "lokes" nelkul megtenni,ugy ertem a nelkul,hogy barkivel is "osszeszurnenk" a levet.es ezt veletlenul sem kotozkodesbol irom,bar tudom ugy "hangzik" Inkabb csak amiatt irom,hogy jobb az ilyen donteseket mas embertol fuggetlenul sajat magunkert meghozni,nem azert mert ott egy masik es "helyet" kell csinalni neki.Mert akkor kesobb nem vetodik fel a "jajj az elozovel megiscsak jobb volt,miattad hagytam el..." este.

Az a tiszta ha az ember latja,hogy egy parkapcsolat nem megy es mer feleloseget vallalni sjat magert (foleg ha gyerek is van) es mer lepni,nem csak azert elhagyni a regit mert jott egy latszolag jobb,akirol majd az evek alatt kiderul,hogy valojaban milyen is,mert azt ugye par honap alatt nehez eldonteni.


Kedves Zeusz ezt nem egeszeben neked szantam,csak a te gondolatmeneted inditotta el az enyemet,es nem kotozkodesnek szantam,csak en igy latom.:)

55. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. jan. 26. 06:57

Igy szokott kezdodni egy szakitas...


Itt a hoxan ezer ilyet olvasni,hogy "jajj nagy szerelemnek indult ,de elszarodott es jott valaki mas aki hu de erdekes dobom a regit..."es meg millio ilyen van az eletben akik nem irjak le pl a hoxan.

Elitelendo e?Miert is?"csak az dobja ram az elso kovet..."

Nem hinnem,hogy barkinek joga lenne itelkezni egy masik ember felett.Neked kell erezni,hogy mi a helyes vagy,hogy neked mi fer bele.

Mindenesetre igy a mostani kapcsolatodnak nem sok ertelme van...


No,de nem okoskodok tovabb,elolvasom a tobbi hozzaszolast is.

2011. jan. 26. 01:11
néha
2010. dec. 8. 14:29
Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy szép mással hemperegni, de itt ilyenről szó sincs;)
2010. dec. 8. 14:28

Ettől a falanak mászok, nem etikus, csúnya a megcsalás stb. stb.

Feleséget ütni, tojni a családra önzőzni, az aztán szép!!!!! Csupa etika, és szerelem!


A zírásból jól átni, hogy csak a feleség "kapar(t)" ezért a házasságért, a férj tojik az egészre.

Neki jó úgy minden ahogy van..

Van családja, asszonyka kinyalja a fenekét, azt csinál amit akar.. minek strapálja még magát.

Hiszen azt is elénézik neki, hogy verekszik.. Kvázi: Őt imádják akármit is tesz! Ugyan mitől lenne megijedve??????

51. Tücke (válaszként erre: 50. - Panka78)
2010. dec. 8. 14:26
sokan szeretnek felületesek lenni vagy csak 1-1 sorba mondatba belekapaszkodni... és ilyenkor jönnek össze az efféle hsz-ek
50. Panka78 (válaszként erre: 46. - F303be5590)
2010. dec. 8. 14:25
Én meg az nem éreni, hogy miért hagytad ki azt a részt, hogy: "többször beszélt vele"...
49. Panka78 (válaszként erre: 46. - F303be5590)
2010. dec. 8. 14:24

Szerinted szánalmas, ha egy nő boldog akar lenni?


Az nem szánalmas, ha egy férfi veri a feleségét, elhanyagolja, nem törődik a gyerekével?!?!?!?

Igaz, ez nem szánalmas, egy UNDORÍTÓ!

2010. dec. 8. 13:50
Az nem lenne etikus, ha megcsalnád a férjedet. Ha nem müködik a kapcsolat, akkor fel kell dobni a labdát és megmondani a férjnek, hogy elhagyod, ha nem változtat. És be is tartani! Na ezek után lehet más pasikkal kapcsolatot szövögetni..
47. Zeusz33 (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. dec. 8. 12:14
Ha a gyermekeddel se úgy viselkedik mind egy igazi apa,ráadásul téged is bántalmazot.Szerintem az évek múlássával csak rosszabb lesz.Fiatal vagy még,hogy így éld le az életedet.Most a sors eléd terelt valakit lehet azért,hogy megfogja a kezed és kihuzzon a boldogtalan életedböl.
2010. dec. 8. 11:47

érdekes lenne meghallgatni a történetet a férjed szemszögéből másrészt meg ilyenkor nem nagyon érteni, miért nem beszélsz vele, és miért csak most lett forró a talaj, amikor randiztál valakivel

te is lehetsz éppen úgy hibás egy kapcsolat kifáradásában mint a férjed.


szánalmas

45. 6a6e086e31 (válaszként erre: 44. - A25b44f6a3)
2010. dec. 8. 11:23
Az igazságért ne kérj bocsánatot:)
44. a25b44f6a3 (válaszként erre: 43. - 6a6e086e31)
2010. dec. 8. 09:25
Akkor ott kell hagyni, nem megcsalni...bocs de más az értékrendünk.
43. 6a6e086e31 (válaszként erre: 41. - A25b44f6a3)
2010. dec. 7. 15:40

Aki bátran megüti a feleségét aki a legszebb ajándékot egy gyermeket szült neki, az bátran csalja is meg a gyenge, nyamvadt férjét!

Már elnézést, a férfiak annyira hitvány alakok, tisztelet a kivételnek!

42. 6a6e086e31 (válaszként erre: 27. - Jéghegy)
2010. dec. 7. 15:37
Ágról-ágra:)hát tényleg nem lehet-könnyű, de lehet, és nem ágról ágra kell, hanem megismerni mást, és felismerni, ő lehet e az akit kerestünk, nem kell feltétlenül kapcsolatokba kezdeni:)
41. a25b44f6a3 (válaszként erre: 11. - Panka78)
2010. dec. 7. 11:39

Te gyakorlatilag azt tanácsolod neki, hogy bátran csalja csak meg a férjét.....tudod ez a jó érzésű embereket nem tölti el boldogsággal, csak a ribiket.


Én azt tanácsolom bármit tesz a fórumindító ne a férje háta mögött tegye!

40. 704ac5130b (válaszként erre: 38. - Rohiani)
2010. dec. 7. 09:02

Abszolút egyetértek Veled és én is szívesen verném a tamtamot, (vagyis nem Te vered, de én régen vertem.. na), hogy ha nem jó a kapcsolat ki kell szállni, mielőtt bármi lenne... és mi ezt így nagyon könnyen mondjuk... csak ugye... ez sok mindentől függ... rengeteg olyan nőt ismerek, aki anyagi okokból nem tud lépni.. az én szüleimmel is ez volt a helyzet... a családja nem élt, nem tudott hova menni... az apámmal közös ház az egyetlen tulajdona.... szóval nem tud mindig mindenki lépni, sajnos...


A fórumindítónak... ha olyat tennél sem lenne joga innen bárkinek is elítélnie Téged, vagy pálcát törni feletted, hiszen senki nem szent....

viszont tényleg legjobb az egyenes út és az őszinteség... ha van rá lehetőséged, hogy kilépj egy nem működő kapcsolatból, ha van rá mód, hogy újrakezd az életed, akkor ne várj, akár van valakid, akár nincs... egy gyermeknek kell egy boldog, kiegyensúlyozott anya.... és a boldogság lehetősége mindenkinek jár.. Neked is... ha már többször leültetek megbeszélni és nem változott... akkor később sem fog... ne várj szerintem... ha viszont úgy érzed még egy kicsit is, hogy szereted, és vele szeretnéd felnevelni a gyermeketeket, akkor pedig állj elé és mondd meg, hogy ha most nem változik, akkor vége... ha ő is szeret, akkor megijed, hogy elveszít, ha nem... akkor nincs miért maradnod...

2010. dec. 7. 08:52
a függés előtt kimarad, hogy társ függés.
38. rohiani (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 7. 08:51

Én csak egy dolog miatt ítélek el. Ne a párod háta mögött csináld ezt.


Azt mondod már nem jó ez a házasság, te próbáltad rendbe rakni, ő nem partner, akkor lépjél ki, de ne akkor ha már lesz kihez menni.

Hanem azért lépj ki, mert ez már nem jó, nem azért, mert már van egy másik. Szerintem ez undorító. Ezt hívják függésnek.

Ha meg már így alakult, akkor is mond el a férjednek, hogy mi a helyzet és lépjél le, ha a másikkal lesz valami akkor jó, ha meg nem akkor ez van. Egy rossz kapcsolatban nem maradj semmi képen, főleg, ha ő nem akar változtatni semmit, nem érdeklik a te igényeid. De ne a háta mögött keresd a másik kapcsolatot.

37. syria (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. dec. 7. 07:36

Úgy tűnik, nagyon is két lábbal állsz a földön. Ezek szerint a férjed, hogy most már „birtokon belül van”, azt hiszi, mindent megengedhet magának. Mutasd meg neki, hogy nem így van! Nem emlékszem rá, hogy valaki írta volna, hogy próbáld meg féltékennyé tenni, hátha az felébreszti. Volt már példa rá, hogy ez jobb belátásra bírta a családját elhanyagoló férfit. Ha meg nem, akkor...


(Annyival vagy jobb helyzetben, mint én voltam annó, hogy nálunk az őszinte beszélgetések után nemhogy 1-2 hétig, de még 1-2 óráig sem tartott a „csoda”.)


Örülök, ha a harmadik megjelenése nem befolyásol a döntéseidben, mert az szerintem csalóka lehet.


Nagyon durva, ahogy elmondásod szerint nem törődik a tulajdon gyerekével. Így már nem csak a te boldogságod a tét, hanem a kicsié is!

2010. dec. 6. 20:35

Nem ítéllek el, teljesen normális, hogy az ember vágy a szeretetre.

Sajnálom, hogy a férjed ilyen. Sajnos elég sokan járnak hasonló cipőben. Szerintem sem azért kellene változnia a férjednek, mert kifelé kacsintgatsz.

Ha úgy érzed, hogy szereted a férjed, és rendbe lehet hozni a kapcsolatotokat, akkor üljetek le, és adj neki egy határidőt, hogy változzon. Ha nem látsz változást, akkor nincs értelme húzni-vonni a szenvedést, sokkal jobban jártok a gyerekkel együtt, ha megpróbáltok magatok egy kiegyensúlyozott életet kialakítani.

2010. dec. 6. 20:08

Egyébként meg ne azért kapja magát össze egy férfi, mert az asszonykája máshol keresi a boldogságot, ne azért, mert süllyed a hajó!

..ha ezért kapja össze magát, akkor csak a 'hiúságában' esik csorba..


Azért szeresse egy férfi a családját, mert vannak neki, ne azért, mert elveszítheti őket!!!!!

34. Jéghegy (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2010. dec. 6. 20:05

Akkor mit csináljon?

Élje tovább a mártír szerepét?

Adjon meg mindent a férjének, éljen a családnak, de ő továbbra se kapjon semmit, és még élvezze is????


Egyébként nem írta, hogy ezért felrúgná a házasságát...

..de előbb utóbb tuti felfogja, és szerintem nem egy 3. miatt, hanem azért, mert inkább "egyedül" mint boldogtalan társas magányban..

33. Sopianae (válaszként erre: 18. - 74740b7c7c)
2010. dec. 6. 19:56

Sajnálom, hogy a párod nem úgy áll hozzá a gyerekhez, ahogy kellene. Párommal mindig együtt fürdetünk. Most is ő öltöztette fel. Mindig ő altatja el este. Egyedül nem viszi még el sétálni, mert fél, hogy ha valami baja lenne nem tudna mit kezdeni a helyzettel. Azt mondta majd később. Tisztába párszor tette, mert nem bírja a gyomra. A pisis pelussal semmi baja nincs.

Nagyon szeretik egymást és mi miatta próbáljuk meg ismét. Hátha...

Hozzáteszem. Mi nem éltük ki magunkat együtt, mert 10 hetes terhesen ismerkedtünk meg és le a kalappal előtte. Nem csodálom, hogy hiányzik neki a kettesben töltött pár óra. De majd idővel...


Mindenképp mond el neki, hogy van egy férfi az életedbe, akivel szoktál beszélgetni...., mert neked hiányzik... Mond el, mi hiányzik az életedből, hogy nem vagy boldog annak ellenére, hogy ott a gyerek...

32. 6fdf073b99 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. dec. 6. 19:52
elob utobb ennek is ilyen vege lessz,ne aggodj.
2010. dec. 6. 19:47

Úgy cselekedj, ahogy hasonló helyzetben elvárnád a másiktól.

Egyenesség, őszinteség, korrektség.

Ennyiért nem rúgnám fel a házasságomat,

nem szakítanék szét családot,

az otthonomat nem hagynám el.

Vajon mindezt megkapnád-e tőle is???

2010. dec. 6. 18:18
Nem ítéllek el, éld az életed boldogan.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook