Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tartósbeteg gyermek nevelésének nehézségei fórum

Tartósbeteg gyermek nevelésének nehézségei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tartósbeteg gyermek nevelésének nehézségei

1 2 3 4
2009. márc. 20. 11:31
Az én fiam autista.Csak délig van oviban és a mi kis falunkban 4 órára sem tudok elhelyezkedni.Így a férjem dolgozik csak.Most kezdi az 1. osztályt a kisfiam,de csak magántanulóként veszik fel,így ismét nem tudok elhelyezkedni.Tudja valaki,hogy ilyen helyzetben van-e valami pénzbeli támogatás?Pl.:az önkormányzat részéről?
4. hpkati (válaszként erre: 3. - Mama_gold)
2009. márc. 20. 11:25
Szia! Ha nem indiszkrét a kérdésem a te kisfiadnak mi a baja?
2009. márc. 20. 11:22

Sziasztok!

Nálunk is hasonló a helyzet:(

Bár én még részmunkaidőben dolgozom, de egyre nehezebb megoldani a dolgokat.

Kevés ember van, aki megérti egy beteg gyerekkel kapcsolatos problémákat.

Az oviban csúfolják a gyerekek, ő persze kiborul, kiabál, csapkod, csúnyán beszél, s emiatt, hogy kevés a sikerélmény nem akar közösségbe járni.

Járunk rendszeresen orvoshoz, sok gyógyszert szed, de nem tudjuk mikor fog meggyógyulni, vagy legalább a gyógyszerek mellett tünetmentessé válna... reménykedem.

2009. márc. 20. 11:07

Nagyon jó a cikked, gratulálok!

Nekünk is betegen született Dávidkánk.....

Nagyon kevés barátunk maradt, az emberek elfordultak tőlünk, mintha fertőző lenne....

Olvastam az adatlapodon eü-ben dolgoztál! Merre?

2009. márc. 20. 11:03
Beteg gyermeket nevelő szülők és nehézségeik.
Az ide tartozó betegségek, állapotok zöme összetett, akár több szervet érinthet és többféle ellátást igényel.
Ezért sokszor érezzük magukat egyedül, míg meg nem találjuk a sorstársainkat és a hozzáértő szakembereket.

Ugrás a teljes írásra: Tartósbeteg gyermek nevelésének nehézségei
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook