Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult már valaki az EFEB-nél? Most kezdek náluk egy tanfolyamot, érdekelnek a tapasztalatok. fórum

Tanult már valaki az EFEB-nél? Most kezdek náluk egy tanfolyamot, érdekelnek a tapasztalatok. (tudásbázis kérdés)

1 2 3
40. Garabonciás (válaszként erre: 39. - Pappy)
2020. szept. 1. 17:30
Nem tudom, de lassan már diplomához se kell, akkor miért kellene egy tanfolyami szakképzéshez? :D
39. pappy
2020. szept. 1. 17:22

Sziasztok

Èrdeklődnèk,hogy valaki járt e az EFEB en

Èlelmiszer-vegyiáru eladó tanfolyamra?

Idegen nyelv szükséges e hozzá?

38. bagva
2020. aug. 31. 13:01
Úgy tudom azoknak az online tanfolyamoknak, melyeknek van tantermi párjuk azokból tudsz tenni okj-s vizsgát is. Amikor én jártam akkor az EFEB-nek volt a legtöbb online képzése. Fizetni külön kell érte, úgy emlékszem a honlapjukon fent vannak az árak.
37. csicsoanett (válaszként erre: 35. - Bagva)
2020. máj. 27. 22:54

Szia! Most én is néztem több képzést is.(E-learning).Néhánynál fel van tüntetve, hogy OKJ-s bizonyítvány szerezhető.Az OkJ-s vizsgáért külön kellett fizetni?

Ha igen, akkor mennyit?

Előre is köszönöm válaszod 😊

2020. márc. 13. 10:26
Nem tudom osztani "Melinda3535" véleményét, mert én is jártam az EFEB-hez és semmi gondom nem volt a tájékoztatássl. Biztos, hogy csak valami félrértés lehetett.
35. bagva
2020. márc. 6. 11:21
Én is az EFEB-hez jártam és nálunk minden tájékoztatás rendben működött. Az OKJ-s vizsgán is rendben volt minden az egész csoportak. Nem tudom nálad mi történhetett.
2020. márc. 6. 09:26

En online kepzesre jelentkeztem mert kulfoldon elek es a tapasztalataim nagyon rosszak mert kifizettem a tanfolyamot es nem kaptam semmilyen talyekoztatast reszletesen

Se penz se diploma ablakon kidobtam 75000 ft-ot

2019. aug. 9. 12:56

Sziasztok,


Én jártam az EFEB-hez és összességéban ajánlani tudom őket. Azért jelentkeztem hozzájuk, mert egy barátnőm már járt oda és nagyon jók voltak az áraik. Az alábbiakban próbálom összegyűjteni az én tapasztalataimat, hátha segíthetek ezzel valakinek:

Negatívumok:

- Egy 5 emeletes épület az iskola és majdnem mindig más teremben volt az óra

- Sokan járnak hozzájuk, ezért volt, hogy sakat kelett várni az ügyfélszolgálaton (úgy tudom azóta, már lehet online is fizetni, tehát lehet, hogy ez már nem aktuális)


Pozitívumok:

- Nagyon kedvezőek az áraik

- Látszik a tanárokon, hogy szeretik amit csinálnak

- Vannak saját tankönyveik, ezekből sokkal könnyebb volt tanulni

- Egyben vizsgaközpont is az EFEB, tehát a saját tanáraink vizsgáztattak - sikrült is mindenkinek :-)


Remélem hasznosnak találjátok amiket leírtam.

32. pöttöm92 (válaszként erre: 31. - 35fd735e6f)
2019. ápr. 12. 10:06
Köszi a választ :)
31. 35fd735e6f (válaszként erre: 30. - Pöttöm92)
2019. ápr. 11. 19:39
Szia! Én nem arra a képzésre járok, de elvégezhető. Nem olyan nehéz :)
2019. ápr. 10. 11:20

Sziasztok !


Az efeb okj-s suliba szeretném elkezdeni a Óvodai Dajka tanfolyamot, nem tudom hogy valakinek van-e erről tapasztalata vagy véleménye? Járt-e már a suliban vagy ezen a szakon?



Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2019. jan. 23. 17:36
Sziasztok! Hogy zajlik az EFEB nél az online vizsgateszt? Ott a suliban? Hogy kell ezt értelmezni?
28. bagva
2018. aug. 16. 14:14

Sziasztok,


Én is az EFEB-hez jártam e-learninges tanfolyamra és teljesen elégedett voltam velük. A honlapról nem derült ki pontosan, hogy okj-s tanfolyamról van szó, ha megkérdezed őket segítenek elmagyarázni, hogy a végén okj-s bizonyítványt lehet szerezni. Maga a rendszer olyan amilyet vártam, csak net és egy gép kell hozzá, ott és akkor tanul amikor akarsz. Vannak a rendszerben videós magyarázatok is ami nagyon nagy segítség, úgy tudom ugyanaz a tanár aki a tantermi képzésen is oktat. Nekem tetszett én csak ajánlani tudom.

2017. nov. 18. 20:12

Sziasztok!


Az EFEB bérügyintézői tanfolyamára járok. Van valakinek szóbeli kidolgozott tételsora?

Nagyon megköszöném!

26. vee86
2017. nov. 18. 08:40

Sziasztok


Van valakinek tapasztalata európai unios pályázatíró e-learning tanfolyamrol?

Minden érdekel! Köszönöm

2013. júl. 10. 15:32

Sziasztok!


Van vkinek eladó EFEB Ruházati eladó tankönyve és jegyzete? Akinek van, írjon.

Köszönöm

24. Kodama
2013. ápr. 16. 10:17

Sziasztok!


Akinek van eladó EFEB Logisztikai ügyintéző szakos tankönyve, az szóljon mert megvásárolnám!

Köszi!



Üdv,üdv!

2013. febr. 1. 23:10

Sziasztok!

Én logisztikai ügyintéző szakra jártam az EFEB-en és eladnám a tankönyveimet.Szép újszerű állapotban vannak.Érdeklődni priviben lehet:)

2012. márc. 26. 23:57

Szia Nomm!


Nem tudom, hol hallottál rosszat az EFEB-ről, sztem a legjobbak között van a tanfolyamszervezők között, bár nyilván messze nem tökéletes. Én 3 képzőhöz is jártam, amíg a gyerkőccel voltam itthon, messze ők voltak a legjobbak. Mondjuk nem logisztikát végeztem náluk, hanem mérlegképest, de tényleg segítőkészek voltak a többiekhez képes.

2011. febr. 22. 11:06

Sziasztok!


Én márciusban szeretnék elkezdeni egy logisztikai ügyintéző tanfolyamot, de nagyon sok rosszat olvastam az EFEB-ről. :( Nem tudom hogy mit tegyek. Nem e-learningre mennék, hanem két hetente kellene bejárni, de nem szeretném a tanfolyam árát kidobni az ablakon. Szerintetek megéri?

20. SF (válaszként erre: 19. - A1979)
2009. aug. 25. 19:02
Erre nem tudok mit mondani, nem vagyok érintett. Próbálj kedvezményt kérni, tekintettel a kellemetlenségekre. Hátha...
19. a1979
2009. aug. 25. 16:58
Nincs ezzel semmi gond, de akkor ne kérjenek érte pénzt, majd csak akkor ha tuti a képlet...
18. SF (válaszként erre: 16. - A1979)
2009. aug. 16. 17:36
Az e-learning még nagyon új Magyarországon, talán ezért van annyi hiba. Megengedem a feltételezést, hogy rajtad tesztelik:-))
17. danama (válaszként erre: 16. - A1979)
2009. aug. 16. 17:34
a tisztasággal is hadi lábon állnak...
16. a1979
2009. aug. 16. 17:29

Sziasztok!

Én e-learning formában tanulok az efeb-nél élelmiszer és vegyiáru eladói szakmát, de jelenleg nagggyon nem vagyok megelégedve, mivel rendszeresen hibásak a téma lezáró tsztek, és mire lelevelezem a problémámat az illetékes tanárral vagy nem is tudom minek nevezzem, addig eltelik kb 2 hét és addig nem is tudok haladni a tananyaggal, úgyhogy kezd nagyon elegem lenni ebből az egészből, és lassan lejár a időm amiban el lehet sajátítani a tananyagot, úgyhogy én nem, akarok senkit sem riogatni mert lehet, hogy csak én fogom fel ilyen rosszul a dolgokat, de én nem javaslom senkinek.

És mellesleg eddig nem sok jót olvastam róluk, én sajnos nem néztem körül mielőtt belevágtam ,mert hagyatkoztam a "jó" nevükre, de nagyon rosszul tettem.

Ha valakinek van hasonló rossz tapasztalata, az megírhatná, mert sajna eddig csak a tanáraikról és a szervezetlenségükről sikerült iformációt találnom...

Előre is köszi ha valaki tud valami hírrel szolgálni


A

15. danama (válaszként erre: 14. - Limeria)
2009. júl. 28. 14:12
igen elkezdtem, járok is, jó
2009. júl. 28. 14:02

szia!

danama elkezdted már az efebnél a tanfolyamot?

Ha igen akkor érdekelne ,hogy mi a véleményed,mert én is szeretnék jelentkezni,mert most munkanélkülin vagyok.

Előre is köszi!

13. Metisz
2009. júl. 11. 22:29
Szia! Nem csak a pénzzel van a baj........
12. danama
2009. máj. 3. 15:52
senki, csak én ?
11. danama (válaszként erre: 10. - SF)
2009. ápr. 18. 15:44
hát igen az új tényleg sok :-(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook