Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Tankini" fórum

"Tankini" (beszélgetős fórum)


2010. jún. 23. 11:27

Én nem láttam még kövéreken, igazából annyira nincs elterjedve.

Én azért vettem, mert van egy nagyobb hegem a hasamon, így a kétrészes nem jöhet számításba. Az egyrészes meg simán nem tetszik, olyan érzetem van benne, mint régen tornaórán a tornadresszbe:)

16. Anka71 (válaszként erre: 15. - Veronika27)
2010. jún. 23. 11:25

Na jó, hát 61 kilóval:)

Én kb. olyan 20-30 kg túlsúllyal bíró hölgyek esetében írtam. Tényleg nem tetszett rajtuk.

Te simán normális alakú vagy, szóval elhiszem, hogy nincs gondod vele.

15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Anka71)
2010. jún. 23. 11:15

Nem bő a felsőrész, hanem feszes.

Mondjuk én nem vagyok egy tank típus, 61kg vagyok, lehet azért nem kunkorodik fel.

14. Anka71 (válaszként erre: 13. - Veronika27)
2010. jún. 23. 11:13
Neked bő a felsőrész? Én feszes felsőkkel láttam, és felcsúszva, felkunkorodva.
13. Veronika27 (válaszként erre: 12. - Anka71)
2010. jún. 23. 11:02

Milyen "csupaszon maradt sáv"?

Nálam nincs ilyen.

12. Anka71
2010. jún. 23. 10:57

Hát, én idén tankinit Spanyolországban láttam, valóban méretesebb lányokon. Az első gondolatom az volt, hogy jobban jártak volna egybeszabott fürdőruhával. Szerintem egy bazi nagy öngól ez a termetesebb hölgyeknek. Ugyanis ugyanolyan feszes, mint a fürdőruha, de míg azt kifeszítve tartja az, hogy alul össze van varrva (a lábak között, ugye), addig a tankini felső része kedélyesen felkunkorodik a csípőről a vékonyabb derékrészig. És szépen kiemeli a bugyi és a felső közötti hurkácskákat, amit egyébként jótékonyan takarna és lenyomna az egyrészes fürdőruha (főleg, hogy ott nincs bugyi, ami "feltupírozza" a felesleget a csípőn.) Szerintem öngól, eleget láttam élőben.

Ha már valami, akkor egy együtt vásárolt egybe-fürdőruha és hozzá való strandkendő vagy strandruha, vagy a csípőre felköthető szoknyácska. Nőies, takar, és ha kell, elvezeti a tekintetet, míg a tankininál csupaszon maradt "sáv" bizony csak odairányítja a gonosz szemeket, ahova nem kellene.

Senkit nem szándékoztam megbántani, de ismétlem, a tengerparton rengeteg teltebb nő hordott ilyet, és ezt láttam.

2008. szept. 10. 12:52
En meg junius elejen vettem a Tescoban, volt tobbfele szinben es fazonban, s le is volt arazva, 3200Ft volt kb. Egyebkent Szegeden akarhol kerdeztem, azt mondtak, hogy nem lehet kapni, max. markasabb kategoriaban.
10. RLindi (válaszként erre: 9. - Carrie)
2008. ápr. 1. 17:19
Én tavaly nyáron az Otto-ból rendeltem,kár,h. idnénre már ki is szerettem belőle:-S
2008. ápr. 1. 17:16
nemtudjátok merre lehet kapni ilyet?
2007. nov. 1. 07:55

én már begyűjtöttem egyet, igaz legalább másfél évig kerestem előtte, ha nem tovább.


a magam részéről azért választottam, mert nekem is "van mit takargatni". szerintem ha valaki még így van vele, akkor teljesen jó megoldás, például nekem évekig húzódó strand- és vízpartkerülést váltott meg. :)

7. Manhattan22 (válaszként erre: 6. - Jolicska)
2007. máj. 1. 10:20
Köszi, megnéztem. Aranyosak vagytok, hogy nem hagytatok tudatlanságba:DD! KÖSZI!!!!!
2007. máj. 1. 10:18
Raktam fel a képeslapokba egy tankini képet
2007. máj. 1. 10:18
Ahhhh, köszi. Nem tudtam, de erre még nem is láttam olyat. Azt hittem annak a kendőnek a "szakneve", amit a derékra kötnek, fürdőruhához, bikinihez. Mert olyat itt sokan hordanak.
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - Manhattan22)
2007. máj. 1. 10:11
Kétrészes fürdőruha, azzal a topszerű felsővel.
2007. máj. 1. 09:52
Eláruljátok, mi az a "tankini"? Bocsi a tudatlanságomért...:(
2007. ápr. 29. 14:42

Én szívesen hordanék, ugyanis van mit takarni.

Nekem csak az a problémám, hogy a mellrész az megfelelő kosaras legyen, és tartson.

2007. ápr. 29. 14:33
Nálatok a strandon mennyire hódit a "tankini"? Teltek vagy vékonyak hordják?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook