Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találtunk egy malamutot az I.kerületben! fórum

Találtunk egy malamutot az I.kerületben! (beszélgetős fórum)

2009. febr. 22. 00:42

Na, most olvastam csak el, hogy mi volt itt (az elejétől olvastam, hogy mi van a kutyával).

Ugyanis útközben hozzám is került egy elkóborolt kutya, aki egy alkesz pasitól szökött meg. 8 napig volt nálam, most egy menhelyen van, de még így is jobb neki, mint az alkesznál, úgyse fog értemenni, szerintem nem is érdekli, mi van a kutyával. Látta, hogy kitettem a képét, hogy megtaláltam, de nem jelentkezett érte. Más szólt, hogy tudja, hogy kié a kutya.

Teljesen megértelek, én 2 napig sírtam a búcsúnk után.

2009. febr. 9. 01:06
igen, ebben lehet igazság! bár nagyon hiányzik a kutymorgo! :(
19. Zsuzsa88 (válaszként erre: 18. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 8. 11:08
Ez nagyon aranyos! Látod, ez a különbség férfiak és nők között. Biztos a hölgynek jelentett többet, hogy megkerült elveszett kedvence. Ezért volt olyan hálás. :)
18. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 16. - Anyuca66)
2009. jan. 29. 23:43

nem, állítólag kutyafuttatóról szökött meg!?

mondjuk az ilyet nem értem, na mindegy! ma bejott a másik gazdija, egy hölgy, akivel telefonon beszéltem, és hozott ajándékot meg pénzt is adott, valamint aminek a legjobban orultem egy papírra ki volt nyomtatva a képe a kutymorgónak és rá volt írva: Köszönöm, hogy vigyáztál rám: Dutch! :) ez nagyon aranyos volt Tőle szerintem, de akkor kell nekem :) mondta, hogy ha minden jol megy akkor tudják pároztatni a kutyát és akkor lesznek kis husky-k, lehet, hgy benevezek egyre majd :)

2009. jan. 29. 15:16
Találkozik veled akár 2 év múlva is, meg fog ismerni... Találsz te még kutyust, sokat szélnek eresztenek, külömböző okok miatt.
2009. jan. 29. 15:12
Kicsit ez is megfordult a fejembe, jól bántál vele, azért volt nyugodt. És nem kereste előző gazdiját, jól érezte magát nálatok. Nagyon sajnálom hogy így történt. Nem valami kocsmából kótorgott el mikor utadba került ?
2009. jan. 28. 11:29
visszaadtam a kutyát, jelentkezett a gazdija! egy igazi hálátlan, undoríto ember! jött, rátette a pórázt, mondta kosz és elment! és nem arrol van szo, hogy pénz, hanem az elv, egy rohadt csokor virágot hozhatott volna, hamár majd egy hétig vigyáztam a kutyájára, etettem, itattam, bolhairtás, féregtelenítés stb!semmni! legkozelebb meggondolom, hogy felteszem a netre ha találok egy kutyát!hihetetlenek az emberek!boldog vagyok, hogy boldog a kutya, de lehet, hog nem véletlenul szokott meg! sírtam, mert hiányzik, nagyon megszerettem Vito-t! :(
14. Zarahell (válaszként erre: 13. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 25. 00:24

Gyönyörű kutya!!! :) Örülök, hogy megtartod!


Van egy gazdira váró 4 éves kan basenji is. :(

Sajnos a gazdija lemondott róla, Angliába megy, úgy tudom...

Nem kell még egy? :D

2009. jan. 25. 00:07
koszonom! és nagyon hálás vagyok érte! :)
2009. jan. 24. 12:53
Kiválasztott, hidd el ! Álmod teljsült teljesen váratlanul. Sok sikert.
2009. jan. 24. 08:39
eddig ugy néz ki, hoy igen, nem jeletnkezett senki, ma plakátolnak az ismerosok! anyám már teljesen belezugott! okos kutya, ül-fekszik-pacsit ad ha mondod neki, megáll, szobatiszta mi kell még! szerdán megyunk oltasért, kombi(feszettség meg féregtelenítésre), oszt meglátjuk! :D imádom, Ő Isten ajándéka nekem! :D teszek fel képet róla az adatlapomra!
2009. jan. 23. 22:52
Tied lesz ??
2009. jan. 23. 22:31
helyett, kiderült, hogy HUSKY!
2009. jan. 23. 17:42
perse, hogy orulok, régota szerettem volna kutyát, de anyám nem akarta, mert nincs kert, de van egy szép udvar, de beleszeretett most nagyon! már a bátyámat kérdezi, hogy mit szolsz hozza?
2009. jan. 23. 17:37
Lehet hogy a kutyus kiválasztott téged... Rossz helye nem lehetett, mert azt írtad "túl szép". Anyagilag be tudod vállalni, egyéb körülmény sincs ellene szomszéd stb, Tartsd meg. Bocs hogy a messzi távolról belekotyogok. Ahogy írsz róla mintha örülnél ennek az ajándéknak...
2009. jan. 23. 17:11

arra vittem sétálni, hátha hazamegy, de nem! direkt azt akartam, hogy o vezessen, hátha valamelyik házat vagy lépcsoházat vagy valamit felismer de semmi!még megyek az allatorvoshoz vele ami itt van, hátha ott ismerik!



nem tudom miért nem viszik állatmenhelyre, de mondjuk én nem viszm, mert ahhoz tul szép, és egészséges h ott legyen, nem hiszem, hogy jo helye lenne ott!

2009. jan. 23. 17:00
Fővárosba akad állatmenhely ha valaki nem tudja tovább gondozni miért nem viszi oda ?? Kicsit messze lakunk egymástól. külömben biztosan elfogadnám. Persze a társasházba szomszédok biztosan nem örülnének neki...
2009. jan. 23. 16:59

vidd arra sétálni,aol találtad!

hátha fellismeri valaki.

2009. jan. 23. 16:49
Tudom, hogy sokszor előfordul ilyen, mi is erre gondoltuk, hogy ott volt addig a kávézóban amig nem látja azt, hogy jó helyre került., és utana elmnet!bármi lehet!itt van nálunk, sok vizet nem zavar, csöndes a hangját nem lehet hallani! csak nagyon szomorú az a baj!eszik-iszik-sétál-alszik! ennyit csinal!imádom meg minden, te tudom, hogy neki meg hiányzik a gazdija!két hét mulva max kap egy kombo oltást, féregtelenítésre meg veszettségre!mást nem tudunk csinalni! csinaljak az ismerosok a plakátokat, hátha!sok embert megkérdeztunk, de ha ismeri is valaki a kutyát látásbol, nem tudja, hogy hol lakik!
2009. jan. 23. 16:45
Szép tőled hogy magadhoz vetted addig is míg a gazdája nem jelentkezik. Nem lehet hogy nem tudja tovább gondozni ? És ott felejtette valahol ? Bocs de sokszor előfordult ilyen is..
2009. jan. 23. 16:36
Sziasztok! találtunk egy malamutot, de az is lehet, hogy szibériai husky kutyust! 5-6 éves kan kutya,szükés barna színu, se chip, se tetovalas! ha valakinek hiányzik, vagy tudja, hogy esetleg kié lehet, irjon privit!szobatiszta, egészséges, jól nevelt okos kutya!várom a jelentkezéseket, mert sokáig nem maradhat nálam! menhelyre meg nem viszem!koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook