Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találkozásom egy nagyszerű, idős nénivel fórum

Találkozásom egy nagyszerű, idős nénivel (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Találkozásom egy nagyszerű, idős nénivel

1 2
2011. jan. 21. 16:24
Elérzékenyültem a cikkeden, csodálatosak az idősek, ők nem olyan puhányok, mint mi már, a mai fiatalok, sok nehézségen túljutottak, sokan zokszó nélkül.
2011. jan. 21. 16:18
Nagyon szeretem az idöseket,mert bölcsek és van mit tanulnunk tölük,nekem az öreg 74 éves barátnöm jutott eszembe erröl a cikkről.Nagyon szépen le irtad a cikket,nekem megható és közben szép történet volt,köszönöm.
2011. jan. 21. 16:17
úgy tetszett ez a cikk:)))végre egy igazán vidám kis történet:)
2011. jan. 21. 16:15
hát azért mindig akad egy egy igazi jó példa...ugyan azt mondjuk egyre kevesebb de valószínű nem igy van ebből mindig kevés is volt
2011. jan. 21. 16:08
A hosszú utazás alatt akaratlanul is beszélgetésbe kezd az ember.
Én most egy egyszerű embert ismertem meg és egy tanulságos életutat mutat a beszélgetésünk leírása. Mindig érdekelt mások élete, szerettem hallgatni az idős emberek elbeszéléseit. Még ha ki is színeződött a régmúlt történet az idők távlatából. Gyerekkorom téli estéken ilyen történetek hallgatásából is állt. Szomszédok jöttek a cipész Édesapám késő éjszakákat dolgozott. Édesanyám font a guzsajon és beszélgettünk. Talán már kívülről ismertem a háborús történeteket, mégis érdekes volt. A családok őseinek életéről is sokat hallottam.
Most egy igaz, szép élettörténetet mondok el.

Ugrás a teljes írásra: Találkozásom egy nagyszerű, idős nénivel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook