Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szupermarket probléma... fórum

Szupermarket probléma... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
26. 129ec81188 (válaszként erre: 25. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 10:37

Jó, nem hamuzott rá a párizsimra, de akkor is!

Látom Te is harcias kis csajszi vagy!

25. cb82b220ce (válaszként erre: 24. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 10:35

Köszi! :-D Nem,nem műanyag a porszívó,nincs benne annyi erő :-) Hál Istennek,de minden egyes alakalommal amikor porszívózok kedvem lenne szétverni....

Ja a csemegepultosról annyi,hogy idióta....még neki állj feljebb...nem semmi.... cigis párizsi,új trend :-D

24. 129ec81188 (válaszként erre: 22. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 10:33
Elképzeltem,hogy porszívózol, s egyszer csak odacsévéli magát a porszívó a konnektorhoz, te pedig repülsz vele... :-DDD
23. 129ec81188 (válaszként erre: 20. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 10:30

Én nem tudtam, hogy a főnök az, de val.szinű a "nagy zajra" jött ki...ott állt a háta mögött, hallgatta, ahogy ordibál...én már sejtettem, hogy gond lesz, egy idő után már nem bírtam megállni kaján vigyor nélkül, ekkor fordult hátra, s a képére fagyott az ordítás :-DDD.

Akkor szólalt meg, hogy ő a vezető, mi a probléma?Elmodtam, mi a probléma...ez a hülye dugdosta a cigijét a háta mögé...a főnök adott nekem újabb párizsit (hogy később hogy rendezték le maguk közt nem tudom, biztos odaadták később valakinek az "én" párizsimat...) kb. még egy-két hétig volt az a csemegepultos az üzletben...de ha őt láttam, inkább nem kértem semmit, bár nem láttam cigit a kezében, s ő mindig gőgösen elfordította a fejét...még ő volt megsértődve...

22. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 10:23
Már egy ideje.az enyémnak nem az a baja h lóg a bele hanem az h beszippantja porszívózás közben...és úgy nem lehet porszívózni h nincs kábel.Én nem hagyom rájuk mert miért hagynám,hisz fizettem érte,csak még nem vittem el mert sokáig oda lesz....
21. 129ec81188 (válaszként erre: 17. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 10:21
Hát...mikor vetted? Csak 3 napig kötelesek kicserélni, v. visszaadni a pénzt...utána amíg garanciális, nem kicserélni kell, ha valami hibás? Igaz, ez nem motorikus, v. elektromos un. gyári hiba...ha te is meg tudod ragasztani, akkor lehet, hogy jobban jársz ha megragasztod...a mi porszívónk is csak kb. fél évig csévélte fel a vezetékét... :-) ..azóta "lóg a bele"...
20. cb82b220ce (válaszként erre: 18. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 10:21
és mi lett a vége?
19. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 4. - Reni79)
2009. aug. 27. 10:19
Én meg egyáltalán, mert a lejárt szavatosságú és megromlott húsáruikat újrahasznosítják a büféjükben. Jobb ha nem vesztek OTT grillcsirkét, sem mást. Durva dolgokat sütögetnek. Aki nagyon érzékeny annak egyszer betesz a gazdaságos grillcsirke.
2009. aug. 27. 10:16
Most jut eszembe...gyszer jártam úgy, egy kisebb közértben, hogy kértem 20dkg párizsit, s a csemegepultosnak ott lógott a cigi a szájában, majd leesett már róla a hamu...mikor szóltam még ő volt felháborodva. Megvártam mig becsomagolja a felvágottamat, majd kibontottam, s visszadobtam neki, hogy ez nem kell...el kezdett ordítozni...akkor jött ki hátulról a vezető...
17. cb82b220ce (válaszként erre: 16. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 10:15

Hahaha,ez jó poén volt :-) Segíthetek?ja bocsi...ez nem az én területem...Akkor ne kérdezősködj ismeretlen területen...

Nekem még egy problémám van mégpedig az h vettem egy porszívó ami most magától húzza vissza kábelt porszívózás közben meg hátul a kis rács folyton kiesik...úgy láttam kitágúlt a műanyag.Megkérdeztem mégis mennyi idő alatt csinálják meg...erre azt mondták,hogy 1 hónap....mi az isten ennyi?És mégis,hogy fogják kijavatani?Összeragasztják?azt én is megtudom tenni.Legszivesebben visszavinném és mondanám h dugják fel maguknak.Nem lehet visszautasítani?Hogy nekem ez a termék nem kell mert úgy se lesz jó?

2009. aug. 27. 10:12
Szerencsére nem...ennyire rossz nem...persze pofákat vágó undok pénztárosokkal úton útfélen találkozom...nekem is az a véleményem, ha én normális vagyok, velem is legyenek azok...de ha az említett üzletnél maradunk...mindig mindenhol vannak "segithetek?" emberek, de amint segítséget kérsz, kiderül, hogy az a terület, ahol áll, nem is az övé, s ő nem tud segíteni...
2009. aug. 27. 09:58
És nektek volt már valamilyen rossz tapasztalatotok?
2009. aug. 27. 09:42
De továbbra sem értem,hogy lehet,hogy nincs egy nyamvadt email cím...
13. cb82b220ce (válaszként erre: 11. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 09:36
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :-D
12. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - Any19)
2009. aug. 27. 09:35
igen,téged is megértelek,őket is részben.Felőlem válaszoljanak bunkón de csak akkor ha én is az voltam.Ellenkező esetben nem.Én csak utána kezdtem el vitatkozni miután még nekik állt feljebb...
11. 129ec81188 (válaszként erre: 4. - Reni79)
2009. aug. 27. 09:35

Fúúúúúúújjjjjjjjj!


Erről eszembe jutott egy vicc: a rendőr felesége csirklét belez, azt bedobja a WC-be, de elfelejti lehúzni. A férje hazamegy, elmegy WC-re, órákig bent ül, nyög, mikor kijön, mondja a feleségének: Te asszony, kisz@rtam a belemet! És fájt? Nem, csak amikor visszagyömöszöltem...


Bocs az OFF-ért!

10. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - 129ec81188)
2009. aug. 27. 09:34

Igen,az.Nem,nem vártam újabb 2 órát.A legjobban a 2 alkalmazott pofátlansága bosszantott,főleg a hapsié...aki egy idióta mert már máskor is megfigyeltem...meg a dumája...kinek képzeli magát?Akkor már jó,hogy én is veszekszem amikor hallom milyen ökörségeket mond...Nem győzi sütni...Bezzeg amikor nem akciós és 1200 valamennyi 1 db akkor tele van a pult és mindig sütnek fölül meg alúl is.Persze arra semmit sem mondott h ennyi erővel én is kifizethettem volna,mert tudta hogy hazudik.

Nem kértem főnököt meg ilyesmit,mert már én éreztem magam kellemetlen helyzetben.Szerettem volna egy emailt megírni csak azért mert jól esik de sajnos nem jött össze...

Szerintem mostantól megmaradok mindig a Lidinél,ott fogok kaját venni,ha meg vmi más kell,tusfürdő,sampon akkor irány a Dm.

2009. aug. 27. 09:33
Na ezt jól leírtam.Nem tudtam pontosa, hogy egy dolog hol található.:))
2009. aug. 27. 09:32
Na igen, vannak ilyenek.Nem nagyon lehet vele mit tenni.Ők már belefásultak ebbe a munkába sztem nem nagyon foglalkoznak a vevők kényelmével.:)Inkább röhögnek, hagy várjanak.Két hétig dolgoztam egy ilyen szupermarketben, de a vevők miatt eljöttem, mert olyan köcsögök voltak.Leparasztoztak mert nem tudtam h. hol van pontosan egy dolgot hol található, pedig csak épp pár napja voltam ott és amúgy is a játék osztályon dolgoztam.
2009. aug. 27. 09:31
Érdekes... Az a legbosszantóbb, hogy nem nagyon tudsz vele mit kezdeni... max a főnökét kéreted, de általában azokat sem érdekli a dolog túlságosan... átnyújtja Neked a vásárlók könyvét, ezzel lezártnak tekinti a dolgot. Te beírsz, egy hónap múlva levélben elnézést kérnek és megy tovább minden....
2009. aug. 27. 09:31
Látom már megírtad...ez durva...s akkor higgyük azt, hogy a vevőkért vannak a kereskedők...gondolom nem vártál újabb két órát...minimum bosszúság...esetleg a vezetőt lehet"kérni" ilyenkor...
5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Reni79)
2009. aug. 27. 09:30
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,nem semmi....lehet ezek után már én sem fogok
4. reni79 (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 09:29
Azóta nem veszek ott grillcsirkét amióta benne felejtették a teljes belső részét úgy volt megsütve!!!!
2009. aug. 27. 09:27
Írd ki a bánatod nekünk...
2009. aug. 27. 09:27

Történet:Tegnap elmentünk a Tecó-ba grill csirkét venni. Sütötték. . . várnunk kellett 30 percet, addig össze-vissza járkáltunk bent, mindent megnéztünk. . . mindig vissza-vissza mentünk h el ne késsük. Időbe oda értünk de voltak előttünk 2-en. Mindkét ember 2-2 csirkét vett. Utána kértem én de közbe láttam, hogy hátúl csomagolnak. Erre közölte a pasi, hogy már nincs. . . . Nem vagyok az a tipus aki leáll veszekedni de ezen nagyon felbasztam magam. . . nem azon h nem kaptam hanem h direkt megkérdeztem mikor lesz és vártunk fél órát. Mondom mi az h már nincs hisz látom , hogy ott csomagolják hátúl. . . . Erre a hapsi. . . igen, az már ki van fizetve. . . . MOndom igen?akkor ennyi erővel én is kifizethettem volna. . . . P

Persze a csomagoláson nem volt vonalkód meg ilyesmi. . . hát persze hogy "kifizették" már. . . Mondtam neki h ne vicceljen már, azok után, hogy látta hogy ott járkálunk.

Semmi bajom nem lett volna ha tudom h azért nem kaptam már mert lekéstem, na de könyörgöm, összesen 4 darabot raktak ki. . . Ő meg mondta, hogy nem győzi sütni. . . . Mit?azt a 10 db-ot?amikor így is csak az alsóba sütött? Vicc az egész. . .

Én elhiszem, hogy az alkalmazottnak is kell de mivel 2 óra múlva járt volna le a műszakja addig megint lett volna. . . És még mosollyal az arcán mondta, hogy majd 2 óra múlva megint lesz. . . . Teljesen leesett az állam hogy ezek mit képzelnek magukról. . .

2009. aug. 27. 09:24
Volt egy kis gondom az egyik "gazdaságos" szupermarkettel,írnék egy kedves emailt de egyszerűen nincs elérhetőség...Ilyen nincs...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook