Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés után a szexuális étvágy csökkenése? fórum

Szülés után a szexuális étvágy csökkenése? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 24. 16:53

Már azt hittem csak nekem van ilyen problémám.

Nálunk a kicsi 2,5 éves, de még mindig ellennék szex nélkül. Vannak ritkán alkalmak mikor én is szeretném. Meg sokszor csak az a baj hogy lusta vagyok nekikezdeni. Mikor már benne vagyunk akkor már elvagyok, de előtte még a gondolatától is rosszul tudnék lenni.

2011. márc. 24. 16:39

Az első gyerek után nekem is csökkent valamivel az étvágyam,de aztán pár hónap alatt helyreállt.

A második gyerekkel már a terhesség alatt úgy megugrott a libidóm hogy én sem tudtam hova tenni,apa örült neki.:)

Szülés után 3 héttel én úgy kivántam hogy ihajjj!!

Persze rendes sex nem volt csak "rendetlen"értitek....

azóta is minden rendben,szerencsére!

De én a helyedben megpróbálnék valami homeós cuccot hátha van erre is mert azzal nem árthatsz magadnak.Nekünk beváltak homeós dolgok más téren,megfázásra.....

2011. márc. 24. 16:36

Hááát nem vagyok úgy "besózva, mint szülés előtt. Sokszor kidőlök, mire a gyerek ágyba kerül. Apa már volt, hogy megjegyezte, hogy nem fér hozzám a gyerektől. Azon kívül engem is frusztrál a agy súlyfelesleg, pedig terhesség előtt sem voltam nádszálkisasszony.

Azért meg szoktuk oldani. Mostanában többször összebújunk csak úgy minden célzat nélkül, ami nagyon jól esett:)

Szóval én úgy gondolom, hogy ha nem is lesz azonos mértékű, már azért elindultunk az úton:) Sok türelem kell magunkhoz és egymáshoz is, ez azért merőben más helyzet, mikor még csak ketten voltunk és habzsoltuk az élvezeteket:)

2011. márc. 24. 16:25
Nálunk is hasonló a helyzet a fiam április 7.én tölti az 1évet a terhesség alatt nem volt szexuális téren semmi változás,de miután megszületett 6hétig ugye nem lehet nemi életet élni ehhez vagy hozzá szoktam vagy nemtudom de nem hiányzik a szex viszont a párom mindig mondja h legyen de nem csinál belőle problémát ha van hozzá kedvem,akkor szólok neki kb.hetente egyszer van nemi életünk,de mintha jönne vissza a régi kerék vágás hát majd meglátjuk mi lesz belőle...eddig egy szobába voltunk és hát minden apró hangra neszre felkelt Dávid vasárnap költöztünk át külön szobába mi is szabaddak legyünk
2011. márc. 24. 16:16

Sziasztok.

Azért írok mert úgy gondolom egy elég átlag gondal küzdök még pedig azzal hogy elémúlt a láűnyom három és fél évers és nekem nincs szexuális étvágyam csak ritkán. Szülés elött minden rendben volt,de aztán felrántottam majdnem 30-kilót így nem igazán szerettem mutogatni a férjem elött magam. Majd jött a külön alvás is mert csak egy szobát tudtunk fűteni a télen és mostanában jó ha havonta egyszer együtt vagyunk. Attól félek ennek a házasságom fogja kárát látni és egyszer csak talál majd a férjem olyat aki sokkal többet ad mint amit én tudok adni neki.ha együtt vagyunk az mind kettőnknek nagyon nagyon jó. Kérlek segítsetek ez normális vagy csak én vagyok így elszúrva genetikailag? Msánál hogy működik a szölés utáni szex. Ja és lassan negyven leszek:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook