Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szívesen ismerkednék szegediekkel/vásárhelyiekkel... fórum

Szívesen ismerkednék szegediekkel/vásárhelyiekkel... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 16. 11:17

Azért nem akarok túl korán elkezdeni keresgélni, mert október előtt úgy sem tudok elkezdeni dolgozni, márpedig nem 3 hónappal előre hirdetik meg az állásokat:( Augusztus elején szeretnék elkezdeni tájékozódni.


Bejárás meg...hát valahogy csak kibírom nyárig:)

2010. jún. 16. 11:13

Sziasztok!

Én is Vhelyről járok át Szegedre, de nagyon elviselhetetlen számomra. Nem akarlak elkeseríteni, ezért majd kitapasztalod, nem mondok többet:P. Főleg, ha a reggeli órákban indulsz. Suliidőben.


A munkát meg tényleg elkezdheted keresni, mert (bár én diák vagyok) az égadta világon semmi. Legalábbis a mi számunkra. Barátom gázszerelő, de neki se találunk szinte semmit. Már szinte minden alja munka jó lenne.


Amúgy jó kis hely az a Szeged, ha még nem jártál volna ott. Jókat lehet sétálni, nézelődni:)

2010. jún. 16. 11:00

Szia!

Én Szegeden lakom már sok éve. Szerintem a Dél-alföldi munkalehetőségeket ismerve kezdhetsz körülnézni. Az átjárás nem gáz, én is több évig jártam csak én Szegedről Vásárhelyre.

17. Marjann (válaszként erre: 15. - Veronika27)
2010. jún. 16. 10:57
Amiatt nem izgulok, mert szerintem Szegeden pont annyi az esély találni valamit, mint Pécsen.
2010. jún. 16. 10:56
Én középsuliban közgáz osztályba jártam! Szerettem, de a szakmát mégsem tudtam elvégezni! És emellett döntöttem! Nagyon nehéz tanulni, de nagyon szeretem!
15. Veronika27 (válaszként erre: 4. - Marjann)
2010. jún. 16. 10:55

Huh tényleg nem egyszerű.

Az álláskereséssel sem lesz egyszerű dolgod...

14. Marjann (válaszként erre: 13. - Barbara12)
2010. jún. 16. 10:54

-Mit mond a frissen végzett jogász a frissen végzett közgazdásznak?

-Egy BigMacet és egy sült krumplit kérek.


Természetesen mi, közgazdászok ezt pont fordítva szoktuk mesélni, de nem akartalak megbántani, ezért írtam jogász szemmel:) Mondjuk sajnos mindkét verzióban van igazság.

Azt persze tudni kell hozzá, hogy itt Pécsen a közgáz és a jogi egyetem van egymás mellett, ezért hagyományosan "utáljuk" egymást és folyton versengünk. Amúgy semmi bajom a jogosokkal, én képtelen lennék megtanulni amit ők:)

2010. jún. 16. 10:51
nem
12. Marjann (válaszként erre: 10. - Barbara12)
2010. jún. 16. 10:49

Hát csak találunk valamit:)


Na most eszembe jutott az örök klasszikus vicc a frissen végzett jogászról és a frissen végzett közgazdászról. Ismered?:)

2010. jún. 16. 10:46
Jogi asszisztens szakon vagyok felső fokon!
2010. jún. 16. 10:46
Sajnos nem lehet válogatni a melók között! Én jövőre végzek a sulival! Remélem majd találok valamit gyorsan!
9. Marjann (válaszként erre: 6. - Barbara12)
2010. jún. 16. 10:45
Te mit tanulsz?
2010. jún. 16. 10:43
Még nem kezdtem el munkát keresni. Mivel szept 30ig van állásom ezért úgy gondoltam, hogy még nem érdemes nekiállni. Egyébként közgazdász vagyok, valami irodai-marketinges-kommunikációs melót szeretnék. De nem lehetek nagyon válogatós a mai világban:)
2010. jún. 16. 10:42

Igen minden nap bejártam!

Nem gáz!

Meglehet szokni!

2010. jún. 16. 10:41
Van már kilátásban munkád Szegeden? Mivel foglalkozol?
5. Marjann (válaszként erre: 3. - Barbara12)
2010. jún. 16. 10:40

Szia:)

Minden nap bejársz Szegedre? Nekem ez a legnagyobb parám.

4. Marjann (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2010. jún. 16. 10:39

Szia!


Kicsit bonyolult a helyzet:) Párommal szeretnénk összeköltözni. Ő most vásárhelyen lakik, tavasszal vesz lakást Szegeden. Sajnos ő augusztustól fél évre elmegy külföldre, viszont nekem itt Pécsen októbertől nem lesz munkám. Úgy döntöttem, hogy jobb, ha addig is elmegyek Vásárhelyre. Amúgy is az a faramuci helyzet állt elő, hogy bár én itt élek Pécsen 25 éve, egy barátom sem maradt itt. Ennél még Csongrádban is több a barátom:)

2010. jún. 16. 10:38

Szia!

Én Vásárhelyen lakom és Szegeden járok suliba!

2010. jún. 16. 10:37

Szia!

Miért költözöl? Pasi, munkahely?:)

Én makói voltam, igaz már nem ott élek.

2010. jún. 16. 10:35

Sziasztok!


Úgy néz ki, hogy ősszel Hódmezővásárhelyre költözök, de Szegeden szeretnék dolgozni. Örülnék ha addigra lenne minél több ismerősöm a környékről:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook