Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális élet nagyobb fogyás után. fórum

Szexuális élet nagyobb fogyás után. (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. skate77 (válaszként erre: 21. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:21
Többet érez mint lát! Nem gondolod? Vagy a szexben sem engedsz neki mindent, amit szeretne, és te is akarnád, csak a kilók tartanak vissza?
23. d560948772 (válaszként erre: 20. - 62cc0f78ae)
2010. márc. 29. 13:21
Húszonéves még csak, miért lenne gondja a bőrével? :O
2010. márc. 29. 13:21
És ha a fogyástól megereszkedik pl. a melled, akkor mit fogsz csinálni? Bocs, nem kötözködni akarok, de szerintem minden agyban dől el. Én se vagyok tökéletes... korántsem, túl nagyok a melleim, széles a csípőm, van egy kis pocakom és x lábam van. :-) ennek ellenére ha látom a férjem szemében azt a fajta tüzet, ami csak úgy sosogja a fülembe, hogy én vagyok a legszebb és legcsodálatosabb. Szerintem ennél nem kell nagyobb önbizalomnövelő.
21. Lailani (válaszként erre: 19. - Cb82b220ce)
2010. márc. 29. 13:20

Nem, nem vagyok :)))

Olyankor annyira nem zavar a "bálnaságom", de csak úgy pőrén nem állnák elé ::P:)

20. 62cc0f78ae (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:20

Szia! Ha úgy érzed, valóban a súlyod a gond, merj változtatni! De igazuk van a lányoknak, akkor az lenne a gond, hogy nem olyan feszes a bőröd, a melled...


De onnan kéne elindulnod, hogy ez is TE vagy, husisan is ugyanolyan jó nő vagy, mint vékonyan!


Az, hogy élvezed-e a szexet, egyáltalán nem biztos, hogy kapcsoladban van a kilóid számával! Az nem baj, ha még jobb, még szebb akarsz lenni (nők vagyunk:D), de el kell azt hinned, hogy így is szép vagy és dögös! Aztán egyszercsak azt veszed észre, hogy sokkal lazább vagy:)


Sok sikert! :)

19. cb82b220ce (válaszként erre: 15. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:16
Pedig hát nem mindegy hogy lát meztelenül vagy érez meztelenül?Mert gondolom nem vagy felöltözve amikor szeretkeztek.
18. d560948772 (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:16
Igen, általában valóban nagyobb a szexuális vágy fogyás után... csinosnak érzi magát a nő, vonzónak... és így is viselkedik, ettől pedig a férfi is még vonzóbbnak látja. :o))
17. bared
2010. márc. 29. 13:15
az egyik barátnőm beiratkozott egy pszichodráma csoportba... nem ragozom, hülyének néztük..a második alkalom után ő is magát....aztén azt mondta becsületből végig járja ha már kifizette... lement a 12 alkalom, és mintha kicserélték volna... egy csomó mindenre fény derült, mi mit okoz nála, amire nemhogy mi, de még ő sem gondolt volna soha az életben! helyretette benne a dolgokat, és azóta minden oké))
16. 7403648b63 (válaszként erre: 12. - Bared)
2010. márc. 29. 13:15
Persze mindenkinél más.Én nagyon kövér vagyok még magamhoz képest is.Tehát csak a magam nevében nyilatkozom.Én megnéztem a képeket szerintem a forum kiírója nagyon szép.Van olyan aki még engem is szépnek lát.Nem ez a lényeg még sem számomra hanem,hogy magamnak jó legyek.Én ezt tapasztaltam.Leírtam hát nektek.puszi
2010. márc. 29. 13:14

Nagyon szépen köszönöm!

Tündérek vagytok, hogy ilyen sok választ kaptam Tőletek :)


Nagyon szépen köszönöm a bókokat is!


Tudom, hogy igazatok van, hogy ez nálam inkább lelki eredetű, probléma lehet. Ezért gondoltam arra, hogy ha végre összekapnám magam és végre elfogadnám magam, akkor jobb lenne minden :)


Mert milyen dolog már, hogy egy éve vagyunk együtt és még sose mertem meztelenül elé állni :(


Ezért is szeretném a fogyást, hogy akkor hátha több önbizalmam lenne :)

2010. márc. 29. 13:14
Miért van az, hogy a legtöbb nő csak 40 kg-osan érzi jól magát???? Persze, biztos vannak olyan férfiak, akik a ropit szeretik, de azok egyék csak azt. (elnézést, ha valakit megbántottam). A férfiakat nem érdekli, hogy hány centis a combod. Őket az összhatás izgatja, ami nálad szerintem meg is van! És ez a lényeg. Aki ilyen problémával küzd, az olvassa el Barbara Keesling Jó kislányok, rossz kislányok (csábítás és gyönyör) című könyvét!
13. skate77 (válaszként erre: 12. - Bared)
2010. márc. 29. 13:13
Igaz, mert hiába fogy majd le, ha lelkileg nem fogadja el magát. De egy tök jó csak, és tényleg sokkal tutibb mint 18 évesen. hiába volt vékony, a szemében nem volt élet, a mostani képeihez képest!
12. bared (válaszként erre: 11. - 7403648b63)
2010. márc. 29. 13:11
hiszek neked, de ettől függetlenül, még mindig nem látom teljes megoldásnak nála a fogyást...
11. 7403648b63 (válaszként erre: 5. - Bared)
2010. márc. 29. 13:10
Én két éve fogytam harminc kilót vissza hiztam egy nem várt esemény miatt.Nem részletezném.Szóval tapasztalatból tudom,hogy sokkal jobb volt minden a sex is.Mert több volt az önbizalmam.Megint le szeretnék fogyni most kezdtem el lement eddig hat kiló de nekem még nagy út van odáig.Attól függ ki mekkora.Én példának okéért nem fogyok le soha 70kilóra mert akkor a börőmet húzhatnám magam után .De tudom nekem mennyi fogyás kell ahhoz,hogy jól érezzem magam a börőmbe.Minden más lett harminc kiló minussal.Testileg lelkileg egyaránt.
2010. márc. 29. 13:09
Szerintem is jól nézel ki,a párod meg szeret,elfogad.Veled van a gond elsősorban!Na de azt írtad,hogy makacs vagy,akkor rajta!!!Fogyjál,mozogjál,higgyél benne,és menni fog!
9. bared (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:09
nem akarok a lelkedbe gázolni, de szerintem most sokkal szebb vagy, mint 18 évesen..és ezt nagyon komolyan gondolom!!!
8. skate77 (válaszként erre: 5. - Bared)
2010. márc. 29. 13:07
Nagyon egyetértünk:)))
7. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Lailani)
2010. márc. 29. 13:07
Szia :-) Ez jó ok lehetne a fogyásra de szerintem nálad inkább lelkieredetű.Annyira görcsölsz rajta hogy azért olyan...Amikor meg nem agyalsz nincs semmi gond.MIndent kikell tapasztalni,megtanulni egymástól.Sajnos vannak olyan esetek is amikor ilyen téren 2 ember egyáltalán nem passzol.Persze nem azt mondom hogy ez az oka de nem hiszem azt hogy csak azért mert nem szereted magad.Én sem vagyok oda magamért mégis a szexuális életünk teljesen jó.
2010. márc. 29. 13:06
Ne viccel! tök jó csajszi vagy! Pár kiló túlsúly? Ne csináld. Hisz szeret, így szeret ahogy vagy. Ne a kilókkal küzd, hanem fogadd el magad. Úgy ahogy vagy, és boldog leszel nagyon. Aztán ha sikerül lefogyni úgy is jó, de egy életvidám, aranyos lány vagy. Ennyi idősen ne fordulj be. Minden kerek lehet hidd el. Tudom, hogy nehéz, én majdnem harminc voltam, amikor efogadtam magam, de sikerült, és azóta boldog életet élek!:))) Hajrá. A szerelem Ajándék, mondták nekem egyszer és igaz, ne hagyd elveszni a kilók miatt.
2010. márc. 29. 13:06

nem segítene...én 5 éve még ne voltam kövér...aztán beteg lettem, és akezlés+betegség miatt 120 kg-ra híztam...semmi baj a házaséletünkkel, pedig jóval fiatalabb a férjem.. amíg magaddal nem leszel jóban, nem fog menni..

és a fogyás nem megoldás...azzal ereszkedik a bőröd, a melled, a hasad...bár nem tudom, hány kg vagy igazából... akkor meg azzal lesz bajod((

meg kell tanulnod szeretni önmagad...ez a titka((

4. Ekka
2010. márc. 29. 13:05

Az egyik csatornán van egy műsor. Címe: Asztaltól az ágyig!!

Na, itt a nők "vágya" megnőtt a fogyás után.., legalábbis ezt mondják;)

2010. márc. 29. 13:04

Szia!

Nekem is szükségem lenne fogyásra! Én is undorodom magamtól és ez kihat a libidómra.

Kb egy hete eldöntöttem, hogy változtatok az étrendemen. Talán be is válik. Nem fogyizom, csak megpróbálok odafigyelni arra, hogy mit eszek!

2010. márc. 29. 13:04
Egy cipőben járunk.
2010. márc. 29. 13:01

Sziasztok!


Mondhatni végső "elkeseredésemben" fordulok hozzátok.


Nagyon szeretem a párom és ő is engem, de sajnos szexuális téren nem teljes a harmónia. Sokat beszélgettünk már erről és sok mindent megpróbáltunk, változtatunk, de sajnos nem javul a dolog.


Úgy érzem, hogy az én mentalitásomban van a hiba, leginkább talán abban, hogy képtelen vagyok elfogadni magam és teljesen feloldódni, átadni magam.


Ezért arra lennék kíváncsi, hogy miben és mennyire változott meg a szexuális életetek egy nagyobb fogyás után?


Sok ösztönzést kerestem eddig a fogyásra, de valahol mindig feladtam. Viszont ha a fogyás segítene a szexuális életünkön, akkor nem lenne több kifogásom.


Nagyon szeretem a párom és nem szeretném elveszíteni. :(



Kérlek osszátok meg velem a tapasztalatotokat! :)


Előre is köszönöm!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook