Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szex és New York fórum

Szex és New York (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. nov. 10. 08:42
Ma is lesz,de ugy látszik csak egyedül vagyok,magammal meg nincs kedvem levelezni.
2007. nov. 3. 14:39
jó volt újra látni
2007. nov. 3. 13:02
Most kezdödik a viasaton a sex és new york!
2007. okt. 29. 14:42
A viasat 3-on újra adják a sex és new york-ot:-)))November 3-án 13-kor és 13,30-kor 2részt adnak le.Már nagyon várom,nem tudom megúni.
21. kitta73 (válaszként erre: 19. - 05c197c0d0)
2007. okt. 21. 12:20
Köszönöm szépen,ő az én szemem fénye Viktor
20. kitta73 (válaszként erre: 18. - 05c197c0d0)
2007. okt. 21. 12:19
Ez egy sorozat,ugy tudom hat évadja volt,de már befejeződött.A viasat 3-on ment ez a sorozat,lehet hogy még fogják ismételni,igaz már ismételték nem egyszer.További folytatása nem lesz,hiszen happy end-el lett vége.Viszont csinálnak belelőle egy mozifilm változatott,ugy tudom jövöre kezdik a forgatást.Viszont a sorozatott meglehet szerezni dvd-n,a hbo kiadta.
2007. okt. 21. 10:27
az a kis szoke a kisfiad? nagyon draga!;)
2007. okt. 21. 10:24
van egy nagy gond az almokkal. attol felek, ha egyszer meg is valositom, talan rajovok, hogy valojaban nem is erre vagytam. van egy kerdesem a szex es new york-kal kapcsolatban: folytatodik a sorozat, vagy ez csak egy film? jol ertettem? nagyon szeretnem, ha folytatodna.
2007. okt. 21. 09:43
Én is kisvárosban élek,de elvagyok. Nekem túl sok ember van a nagyvárosba,nehéz lenne megszokni.Nekem is megvan már a saját big-em,nem adnám már oda másért, és van egy két éves kisiunk is.Remélem sikerül valóra váltani az álmod:-)))
2007. okt. 21. 09:28
almodozunk. de azert remelem, hogy valaha majd azt a eletet fogom elni, amit szeretnek. egy kisvarosban lakom. de nagyban szeretnek. es van mar az eletemben valaki, aki hasonlit big-re!;)
2007. okt. 21. 09:10
Hát igen,de álmodozni lehet? Főleg big-el.hm:-)))
2007. okt. 21. 09:03
en nem csak egy par napra probalnam ki. hanem szivesen elnek ott New York-ban. de sajnos senki nem garantalja, hogy olyan elmenyekben volna reszem, mint a csajoknak. mert azert New York nem olyan biztonsagos, mint ahogy a sorozatban latjuk. kar... :(
2007. okt. 21. 08:56
Mesze van amerika,teljesen másképpen gondolkodnak. Sajnos magyarországon még meg kell tanulni sok embernek,hogy nem ciki szinglinek lenni. Mindenek megvan a maga szépsége. Szivesen kiprobálnám az életüket pár napra ott amerikába,de kérem Mr.Biget is!!De már nem cserélném már le az életem,boldog családba élek,most már igy jó:-)))
12. 05c197c0d0 (válaszként erre: 10. - Kitta73)
2007. okt. 20. 23:24
igen. laza a felfogasuk. hozzank kepest. mert azert nekik is vannak eloiteleteik. nem akarok tulozni, de szerintem az egesz vilag LEGALABB annyira lazan kene gondolkodjon, mint ok. ha lehet, megjobban.
2007. okt. 20. 23:18

a sorozat nem uj, viszont sajnalatos modon CSAK iden neztem meg minden egyes reszet. a neten viszont mindent elolvastam rola es megneztem , amit csak lehetett! jobb kesobb, mint soha. evek ota erre vartam!;)


a sorozat igenis valtoztat az emberen. legalabbis az en vilaglatasomon valtoztatott. carrie oltozkodesi stilusat elso perctol erdekesnek talaltam. ahogyan a

ruhadarabjait egymashoz illeszti. ugy tunhet, minden szabalyt megszeg, megis minden osszeillik. engem arra osztonzott, hogy barmit megengedjek magamnak, ha ruhakrol van szo. nehany evvel ezelott nagyon visszafogott voltam. a sotetebb szineket reszesitettem elonyben. de mindez megvaltozott! manapsag imadok mindent, ami szines.

es az egyetlen sotet szin, amit kedvelek, az a fekete.


velemenyem szerint az oltozkodesen kivul ez a sorozat meg arra tanit, hogy ne elegedjunk meg a ``selejtes aruval``, vagyis barmilyen pasikkal! mert jobbat erdemlunk nehany problemas, bunko allatnal. es megis a szerelem dolgaiban legyunk turelmesek... mert senki sem tokeletes! most carrie es big kapcsolatara gondolok. a pasi nem alkohololista, nem diller, nem szexmanias, nincs az anyja szoknyajahoz kotve (nem tartozik az ``elkerulendo problemas pasi`` kategoriaba). viszont neki is van nehany enyhe - en elnezem neki;)- hibaja: betegesen felti a szabadsagat, nem

kepes elkotelezni magat. de

carrienek vegul sikerult megszeliditeni ot!;) igaz, hat ev kellett hozza... de a turelem rozsat terem. ezt magyarazom magamnak is!!!:D


valojaban mind a negy csajt kedvelem a sorozatbol... ugy erzem, mind a negyukkel azonosulni tudok valamilyen teren.

2007. okt. 19. 15:11
Nagyon tetszik a gondolkodásuk.Mi magyarok nem vagyunk enyire lazák.
2007. okt. 19. 11:00
egyetértek,a legjobb sorozat, amit eddig kitaláltak, nagyon emberi, és jók a poénok is:-)
2007. okt. 19. 10:47
Vannak érdekesebb és unalmasabb részek is,de összeségében ugy jó ahogy van.Nagyon bírom a dumájukat,nagyon kitalálták ezt a sorozatott.
7. 74acb224ee (válaszként erre: 6. - Kitta73)
2007. okt. 19. 10:42
nekem megvan az összes rész a 6.évadig, azt sajna még nem sikerült megszereznem, pedig az a kedvencem:-)
2007. okt. 19. 10:38
Én nagyon szeretem őket,többször is megnéztem a sorozatott. Sajnálom.hogy végleg befejezték,de már nem nagyon tudták volna folytatni. Mondjuk én szívesen néztem volna,ahogy révbe érnek és gyerekekik születenek. De hát a szinglikről szólt és nem a családosokról.A moziverziót jövöre kezdik forgatni,és nagy kedvencem Mr.Big is elválalta a filmezést.Én már probáltam célozgatni a páromnak,hogy meglephetne a sorozattal.:-)))
2007. okt. 19. 10:23
tényleg jön a mozifilm? Nem is hallottam róla. Hurráááá, én már alig várom. A négy lány nélkül nem teljes az életem:-)))
2007. okt. 19. 09:49
Nagyon hiányzik egy ilyen film a palettáról. Mindegyik szereplő egy-egy karakter volt, mindenki magára találhatott. A film már előre döngeti a bevételi csúcsos kapukat!!!
3. kitta73 (válaszként erre: 2. - Daroki)
2007. szept. 30. 21:01
Hát tényleg jó lenne dvd-n,én is megvenném. Még a párommal is sikerült megszeretetnem,együtt néztük.Ha kijön a film,moziban a helyem!
2. daroki (válaszként erre: 1. - Kitta73)
2007. szept. 30. 20:55

Szia!


Én is csípázom a sorozatot.Amit nem értek,hogy miért nem adták ki DVD-n,mert van jó pár rész amit nem sikerült megnéznem:(((A filmet biztos megnézem majd:))

2007. szept. 30. 20:54

Sziasztok!

imádom ezt a sorozatott,mert napjainkban játszodik és mert rólunk szól.Sajnálom,hogy vége lett,de jön a mozifilm,már nagyon várom.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook