Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szex és New York 2 május 28-án a moziban!! fórum

Szex és New York 2 május 28-án a moziban!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. szofihugi (válaszként erre: 92. - Little)
2010. máj. 26. 21:40
Nem hangzik ovisan :) Nálunk is négyen vagyunk bár a szerepek nem ennyire leoszthatóak :) Én személy szerint Carrie-t érzem közel magamhoz... Újságírónak tanulok imádok vásárolni :) persz nem ez a fő... és igen, nekem is van egy Mr. Big-em.. hihetetlen de szinte pontosan ugyanazt csinálta meg velem mint Big Carrie-vel... de én lezártam azt a kapcsolatot, nálunk nem lett happy-end!
99. little
2010. máj. 26. 21:40

A filmet láttad?


Na, még mindig itt vagyok :)

98. Kyller
2010. máj. 26. 21:39

Erre nem merek valaszolni. Nem lattam annyi epizodot, hogy valamelyikukkel is azonosulni tudtam volna. Biztosan van olyan story ami hasonlo lehet az en kis csoro eletemben megtortent esemennyel.

A naplomban egyszer emlitettem, hogy kikolcsonzom az egesz sorozatot es csapok egy Sex and the City hetveget egy karton sorrel.

97. little
2010. máj. 26. 21:34

Itt van a fókuszban ma leadott anyag a filmről.

Ha valaki lemaradt volna róla, mint ahogy én is :(


[link]

96. little
2010. máj. 26. 21:33

Na, én lassan elteszem magam holnapra.


Aki holnap megnézi a filmet, nehogy eláruljon bármit is!!!


Jó éjt mindenkinek!

95. little (válaszként erre: 94. - Kyller)
2010. máj. 26. 21:31
Te, ha választanod kellene, kihez éreznéd magad legközelebb? Már amennyire ismered őket...
94. Kyller
2010. máj. 26. 21:29

Little, koszonom :)

Last, mar az elso hozzaszolasomban is azt kertem, hogy magyarazzatok el nekem. Nem vagyok hulye. Ertek egy par nyelven. Es nema gyereknek... Es igen, neked is koszonom, hogy megosztottad velem gondolataidat.

93. little
2010. máj. 26. 21:26
Ja, egyébként nem május 28-tól lesz a moziban, hanem 27-től. Holnap 27-e van!!!
92. little
2010. máj. 26. 21:23

:)


Nem konkrétan szereplő lehet az akiben valaki magára ismer, hanem olyan is lehet, hogy egyik szereplőnek ez a tulajdonsága, a másiknak meg az. Vagy éppen valamelyik esemény. Lehet valakit hagytak már úgy ott, mint Big Carrie-t. Vagy nehezen jött össze a baba, mint Charlotte-nak. stb.


Az én életemhez legközelebb egyébként Charlotte áll. Egyébként pedig mi, a legjobb barátnőim és én, 4-en vagyunk, és pont le lehet osztani közöttünk a szerepeket. Ez lehet ovisan hangzik, de tényleg. Van egy viszonylag szexmániás, van olyan típus mint Carrie és mint Miranda. Még a hajunk színe is olyan. Egyedül a Cariie hajszíne nem olyan mint a természetben rá hasonlító barátnőmé. :)

91. last (válaszként erre: 90. - Kyller)
2010. máj. 26. 21:21

Ha ezt szeretted volna hallani,akkor én is megmondhatom:

Carrie a sok zátonyra futott kapcsolata,szerelmi bánata,évődése és lököttsége miatt.

90. Kyller (válaszként erre: 89. - Little)
2010. máj. 26. 21:17

little, en kedvellek teged :)

Te vagy az elso aki megfogalmazta, hogy mit erzel, miert szereted a sorozatot es a filmet.

Te melyik "szereplo vagy"? Es miert o? Melyik tulajdonsaga az amit irigyelsz, vagy eppen hasonlit rad?

Elore is nagyon koszonom a valaszt :)

Akar privatban is, ha nem szeretned nyilvanossagra hozni.

89. little
2010. máj. 26. 21:12

Én meg úgy vagyok vele, hogy szeretek álmodozni.


Szeretem a szép ruhákat, cipőket, egzotikus tájakat, jó pasikat.Ezek mind együtt benne vannak a filmben. Tele van humorral, romantikával, de izgalmassá teszi az, hogy nem csak a szépről szól, mert van benne megcsalás, szakítás, stb. Mindenki megtalálja magát valamelyik szereplőben egy kicsit.


Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.


Ha konkrétan nem értesz valamit még miért tetszik sokunknak, akkor térj ki rá, de összességében szerintem ez a lényeg.

88. Kyller
2010. máj. 26. 21:08
Azt inkabb megnezem. Szeretem a sotet humort :) Nem tudom hogy otthon megy e a tv-ben, de van egy uj sorozat: Cougartown. Hatalmas :)
87. little (válaszként erre: 85. - Kyller)
2010. máj. 26. 21:02

Lehet ezt nem lehet elmagyarázni. Vagy legalább is ha elkezdenénk magyarázni, akkor azt nem értenéd meg akkor sem. Mert nem vagy vevő erre a műfajra. De ezt nem sértésként írtam. Csak neked más a stílusod.


Nekem például a Született Feleségek is nagyon bejön. Ahhoz hogy állsz?

86. last
2010. máj. 26. 20:57
Na,egész jól haladok a párom puhításával,csak meg kellett említenem pár szexuális "szolgáltatást" :))))
85. Kyller (válaszként erre: 84. - Szofihugi)
2010. máj. 26. 20:50

Nem tudok feldolgozni dolgokat, ha nem ertem oket. Es itt nem arrol van szo, hogy nem ertem amit mondanak, itt tobbrol van, szo, mint egyszeru dialogusrol.

Azt szeretnem megerteni, hogy mi a titkuk. Mitol ennyire sikeres a sorozat, az egesz Sex and the City sztori ahogy te fogalmaztal. Ha tobbrol van szo, akkor mi az?

84. szofihugi (válaszként erre: 71. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:36

Az egész Sex és New York sztori... a sorozat a film és minden ami erről szól, sokkal több ennél :

"legnagyobb problemajuk az, hogy eppen mit viseljenek, melyik vorosszonyeges esemenyen csinaljanak magukbol total idiotat es ki nyeri az "enyem a legfiatalabb faszi" versenyt. . . "

És én sajnállak Téged amiért ezt nem vagy képes feldolgozni....

83. last (válaszként erre: 82. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:31

Rosszul látod.Egyébként meg sok nő van aki nem magabiztos és biztatásra szorul.Szerintem nem önző.Nem értettem 1et azzal mikor Aidan-t csalta,sőt...

De sokan esnek ilyen hibákba!

82. Kyller (válaszként erre: 77. - Last)
2010. máj. 26. 20:26

Carrie es Mr Big szerelme... mond azt, hogy nincs igazam, vagy, hogy rosszul latom a dolgokat, de szamomra csak az jon le, hogy Carrie onzo, sajat maga sem hisz a kapcsolatukban es folyamatos biztatasra szorul. Mr Big neve utan mindig egy BIG kerdojel all.

Meg kell, hogy mondjam az igaza. Nem lattam minden reszt, csak egy toredeket. Nem mernek kulonben ilyen mereszen belepofatlankodni a rajongok forumaba. :)

Mint mondottam, azert vagyok itt, hogy megertsem oket, felfedjem a titkukat. Segitsetek :)

81. last
2010. máj. 26. 20:18
Szerintem majd fenn lesz az RTL oldalán
80. little
2010. máj. 26. 20:16
Ismétlik valamikor éjszaka?
2010. máj. 26. 20:15
igeeen én is néztem
78. little
2010. máj. 26. 20:14
Na, most adtak róla a fókuszban. Én meg lemaradtam.
77. last (válaszként erre: 75. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:13

Amivel azt hiszem legtöbben azonosultunk/mi,rajongók/az Carrie és Mr Big szerelme!

Igazam van?

76. little (válaszként erre: 75. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:13
Oké, bocs!
75. Kyller (válaszként erre: 73. - Little)
2010. máj. 26. 20:11

Kedves little,


En csak elmondtam, hogy miert nem szeretem. Eszembe sem jutott ocsarolni, mas (esetleg a te) lelkivilagaba belelepni.

Hogyha figyelmesen elolvastad volna a hozzaszolasomat en probalkozom megszeretni, felfedezni a szamomra pozitiv pontokat. Ezert kertem a rajongok segitheget, hogy szamukra mik azok...

Edesanyut hagyd ki a dologbol, mert ehhez szegenykemnek semmi koze!!!!!!

74. last (válaszként erre: 71. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:08
Nem haragszom 1általán!Nem túl fantázia dús,de IMÁDJUK!!!!!!!!!!!!!!:)
73. little (válaszként erre: 71. - Kyller)
2010. máj. 26. 20:05

Akkor ezek szerint gyerekkorodban te a meséket sem szeretted. Vagy nem olvasott neked anyukád.


Jól esik az embernek kicsit eltávolodni a valóságtól csak annyi időre amíg a filmet megnézi. Mellesleg tele van humorral.


Biztos nekem is van olyan sorozat vagy film amit te szeretsz és én nem. Mindenkinek más az ízlése, de nem kezdem el ócsárolni a te által kedvelteket. Ha nem tetszik, nem kell megnézni és a mozijegy árát kiadni rá.

72. little
2010. máj. 26. 20:02
Szavaztam :)
71. Kyller
2010. máj. 26. 20:01

En mar erzem, hogy nagyon sokan nem fognak engem itt kedvelni. Nem ez lesz az elso alkalom :)

Az igazsag az, hogy en ki nem allhatom a sorozatot es ezt az egesz SntC oruletet.

Szamomra csak egy rakas gazdag negyvenes no szorakozik Manhattanban. A szigetet nem hagytak el 25 eve es legnagyobb problemajuk az, hogy eppen mit viseljenek, melyik vorosszonyeges esemenyen csinaljanak magukbol total idiotat es ki nyeri az "enyem a legfiatalabb faszi" versenyt...

Szeretnem megerteni beteges lelkivilagukat, beleelni magam az egyes szemelyisegek borebe, de csak a gyomrom fordul fel akarhagyszor megprobalom. Szoval tenyleg nagyon szeretnem megerteni, hogy mi a sikeruk titka. :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook