Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek vegyek vagy ne vegyek? fórum

Szerintetek vegyek vagy ne vegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 13. 07:07
Vegyel.
2012. dec. 13. 07:05

Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni.


Kicsit több mint 1 hónapja abba hagytam a f.gátlót,úgy gondoltuk itt az idő kezeltetnem magam mivel pco-s vagyok - ezt már 2 éve tudom és az IR most lett fix- az inzulonomnak viszont nagyon rossz lett az eredménye. A f.gátlót a 10. szem után hagytam abba, rá 5 napra megjött, tudom hogy normális bár nem számítottam rá.

Most december 3.-án hétfőn jöttem haza külföldről, ekkor kellett volna ismét megjönnie, párommal egész héten együtt voltunk. Szerdán elkezdett fájni a hasam mint amikor megakarna jönni és a melleim, eléggé érzékenyek lettek, de ez is normális tudom. Gyógyszer előtt nagyon sokat szenvedtem ezekkel mikor peteérés időszak volt, bár a 2 évvel ezelőtti dokim szerint alig vagy egyáltalán nem volt peteérésem..

Szombaton voltam az új orvosomnál, aki gyulladást állapított meg. Kaptam Kliont és mivel mondtam hogy fáj a hasam a mellem gondolván megfog jönni hamarosan azt mondta várjuk meg a menzeszt utána kezdjem a KLiont.

De itt van már 13.-a és menzesz sehol, a mellem még fáj a hasam már nem, állandóan pisi ingerem van, de nem olyan mint amikor felvagyok fázva.

Én arra tippelek hogy a gyulladás miatt sem akar megjönni na meg gyógyszer elhagyása után a felborult hormon is normális..

Kérdésem az lenne szerintetek érdemes venni terhességi tesztet vagy teljesen felesleges? Én nem igazán bízom benne hogy babás lennék máris a rossz eredményeim miatt, de ha nem jön meg elkellene kezdenem a kliont mert a gyulladás nem szűnik meg magától.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook