Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek? Tolvai Reni fórum

Szerintetek? Tolvai Reni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
170. kékpille (válaszként erre: 169. - Mothertiger)
2012. jún. 17. 17:30

Nem fröcsögtem, pusztán a véleményem írtam le, amihez (úgy gondolom privát jogom van egy nyilvános fórumon!)


Te meg vedd le a "pösapp melltartódat" aztán nyilváníts véleményt bárkiről", kinek mi és hogyan áll jól, stb...

169. mothertiger (válaszként erre: 167. - Kékpille)
2012. jún. 17. 17:26

Akkor menjél, és szarjál máshova, ne itt fröcsögjél, légy szíves.

Stílusodhoz hasonlóan válaszoltam. Nem tudom, miért kell ennyire kivetkőznöd magadból. Ez csak egy fórum, bakker, mielőtt tovább személyeskednél itt...


Igyál valami jegeset, pihizzél, mielőtt elfüstölsz. :P

168. mothertiger (válaszként erre: 166. - Df2a740c00)
2012. jún. 17. 17:23
Nekik is van egy stílusuk.
167. kékpille (válaszként erre: 165. - Mothertiger)
2012. jún. 17. 17:22

Harcol a Batu Kán!

Olvass vissza, mit írtam eddig erről a témáról!

Lesz.rom Renit is és Gagát is!


Úgy kezdtem: mindenki azt vesz fel, amit akar!


Neked, és a többieknek meg ez legyen a legnagyobb problémája, hogy ki milyen ruhában virít a címlapon!


Kevésbé agresszívan (ahogy kérted): SZAROK RÁ!!!

2012. jún. 17. 17:18

Egyébként én mindig nagyon csodálkoztam Lakatos Márkon. A szexuális beállítottsága engem egyáltalán nem érdekel, de szerintem borzalmasan néz(ett) ki. Az a göndörített hosszú haj, borosta és kihúzott szem.. jajjj. Aztán pont ma láttam valami régebbi músorban piszkosszürke-rózsaszín farmernaciban, szerintem az se volt valami nyerő.

Szóval én inkább olyan stylistot néznék szívesebben a tvben, aki le tud nyűgözni az öltözködésével.

2012. jún. 17. 17:17

Hékás, hátrább az agarakkal... THX.


Neked Gaga egy senki, másnak meg Reni egy senki. Úgy harcolsz itt, mintha az életed függne rajta. Vegyél vissza egy kicsit, és próbálj kevésbé agresszíven fogalmazni. Ismét THX...

164. kékpille (válaszként erre: 163. - Mothertiger)
2012. jún. 17. 17:13

Csinálták, vagy csinálta, nekem mindegy, számomra akkor is SENKI!!


Műanyag az egész nő az előadásaival egyeteben! (számomra!!)


Van ez ellen bármi kifogásod??

163. mothertiger (válaszként erre: 161. - Kékpille)
2012. jún. 17. 17:10
Azért olvass utána... Ha valaki tehetségtelen, azt hiába "csinálják" meg, sosem fut be. Olyan szintre meg végképp nem, mint Lady Gaga. Azért sokat adott ő abba, hogy olyan legyen, amilyen!
162. kékpille (válaszként erre: 160. - Michelle.r)
2012. jún. 17. 16:56

Na.. ezt a nőcit már vártam megemlíteni..!


Erről csak annyit írnék, hogy (inkább) büszke vagyok a túlsúlyomra..!!!

161. kékpille (válaszként erre: 158. - Michelle.r)
2012. jún. 17. 16:53

Neked tehetséges, nekem SENKI!!!


Megcsinálta?.. megcsinálták..

2012. jún. 17. 16:47
Egyébként azt hiszem, ha Christy Turlington - aki a szakmai szerint a legtökéletesebb alakú modell - netán Rubint Réka jelent volna meg, akinek szintén nem sok szégyellni valója van a testét illetően, ráadásul neki még színben is passzolt volna - akkor sem lett volna elég jó, nemde?
159. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 152. - E16fe97baf)
2012. jún. 17. 16:44

A plasztik lányok és T. Reni között azért reméljük, van még néhány fokozat:)

Azért az várható volt, hogy nem fog tetszeni mindenkinek, annyira nem jó nő (vagyis szerintem semennyire nem az). Csak ő hiszi azt, és nagyon el van szállva magától.

158. michelle.r (válaszként erre: 157. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:40

Én nem vagyok olyan nagy tudású, hogy megállapítsam, ki az, aki emberileg senki. De ha Gagáról beszélsz, ő egy nagyon tehetséges zenész, aki a számai jó részét maga írja. Egyszer nézd meg a videóját, amikor egy szál zongora mellett, csak úgy énekel, semmi keverés, meg vokál, meg ilyenek.

Hogy mekkora provokatőr, ahhoz semmi közöm, de több interjút olvastam róla, ahol szülei, tanárai nyilatkozták, hogy kisiskolás kora óta zenésznek készül. Megcsinálta azt, amit akart.

Ezt szerintem kevesen mondhatják el magukról.


Tolvai Reninek pedig szintén van még ideje, alig 20 éves.

157. kékpille (válaszként erre: 156. - Df2a740c00)
2012. jún. 17. 16:36

"szerintem pont annyit látunk belőle, mint amit láttatni akarnak, és amit látunk is, egy kreálmány, sok köze nincs a valósághoz. "


Tanultál valamit, EZ jelenti a cafatot (nálunk, parasztoknál..)egy műnő, egy emberileg senki, aki a VALAMILYÉVEL akar érvényesülni, és a sok ostoba segítségével érvényesül is!!

156. df2a740c00 (válaszként erre: 138. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:30

Azt nem tudom, hogy cafat (micsoda szó:)) vagy sem, de szerintem pont annyit látunk belőle, mint amit láttatni akarnak, és amit látunk is, egy kreálmány, sok köze nincs a valósághoz.


Na, jól elkanyarodtunk:)

2012. jún. 17. 16:29
Bocsi, de egyébként ki ez a Tolvai Reni??
154. zebracsikó (válaszként erre: 153. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:22
előzményezés nélkül kellett volna írnom, bocs
153. kékpille (válaszként erre: 151. - Zebracsikó)
2012. jún. 17. 16:21
Állítottam én ilyet bárhol??????
2012. jún. 17. 16:20
lányok ne csináljátok már! miért baj, hogy egy valós húsvér, szép, fiatal, természetes lány a testét vállalja...miért csak a plasztik lányok mutathatják meg a természetellenesen kerek, zsírtalanra szívott vagy éheztetett, megcsinált, túlmisztifikált formáikat? jóóó nyilván mindenki azt csinál magával amit akar és amiben jól érzi magát! és hogy ki tervezte a ruháját, lényegtelen, felvette, viselte...legalább nem felejtjük el hogy milyen is egy természetes női test, hiszen a médiából már csak a "ferde tökéletesség" folyik
151. zebracsikó (válaszként erre: 140. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:18

Nem Lakatos Márk volt Tolvai Renáta stylistja.


Nem érdemes idekeverni őt, mert ehhez semmi köze nem volt sem neki, sem a hovatartozásának...

2012. jún. 17. 16:15
na most kezdjétek el a reni pasiját cigózni is és hoxa majd leharapja a fejeteket:D
149. mothertiger (válaszként erre: 147. - 91d4989ab9)
2012. jún. 17. 16:15
Köszi a tippet, már évek óta ezt alkalmazom! :DDD
148. mothertiger (válaszként erre: 142. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:14

Engem nyugodtan öltöztethetne az a b.zi, csak nekem ne kerüljön egyetlen fillérembe se! :)))


Egyébiránt annak a "b.zinak" állítom, hogy több ízlése van, mint némely embernek. A nemi hovatartozásáért meg lenézni... bocsi, de kritikán aluli. :P

147. 91d4989ab9 (válaszként erre: 144. - Mothertiger)
2012. jún. 17. 16:14
földigérőt vegyél abból tuti nem lóg ki:d
2012. jún. 17. 16:13
:D még mindig erről megy a duma?:D hát nagyon jó kis ruha ez ha ennyit beszéltek róla mikor nem is ő nyert:D
145. michelle.r (válaszként erre: 142. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:12

Szégyelld magad ;). Húzd azt a futócipőt most, és büntető Cooper, igen, most a 40 fokban :P


Egyébként ez a kis b.uzi hetente sok önbizalomhiánnyal küszködő, molett, dagi, sőt kifejezetten kövér, össze-vissza álló fogó és nem a legjobb formáját hozó nőnek adja vissza a bizalmát és juttatja olyan lehetőségekhez, amihez a saját lehetőségeik alapján sose jutna.


Eszembe nem jutna egy ember a szexuális beállítottsága alapján megítélni.

144. mothertiger (válaszként erre: 137. - Df2a740c00)
2012. jún. 17. 16:11

Mégis előbb fogják rá mondani, hogy díva, mint Renire bármikor... :P :)


Engem olyan szinten nem érdekel a Reni meg a ruhája, mint az, hogy ki csináltatott épp a "celebek" közül szilikoncicit, vagy kinek ki a pasija/csaja.

Az meg végképp nem érdekel, hogy ki mit vesz fel; örülök, ha magamnak meg tudok venni egy normális göncöt.

Ja, és előnyös, ha nem lóg ki belőle a cicim... :D

2012. jún. 17. 16:10

Persze, ha a sapiens csak úgy véletlenül maradt le, az más ;))


A ruha egyébként nekem sem tetszik és szerintem sem a testalkatához, sem a színeihez nem illik.


Viszont azt gondolom, hogy egy 20 éves "gyerek", akinek van még ideje fejlődni, minden szinten, még énekesként is. És az használjon rá mindenféle jelzőket, aki legalább úgy tud énekelni, mint ő.

142. kékpille (válaszként erre: 141. - Michelle.r)
2012. jún. 17. 16:09

Igazad van, elnézésedet kérem , a kérdésed és a válaszomom között tényleg nincs semmi összefüggés!


Mindenesetre én soha nem öltöznék úgy (mégha előnyös lenne is), ahogy egy b.zi diktálja!


Inkább a farmer és futócipő...


KÖSZI..!

141. michelle.r (válaszként erre: 140. - Kékpille)
2012. jún. 17. 16:03

Mi az összefüggés a kérdésem és a válaszod között?

Úgy értem, elég lett volna Zsókától annyi, hogy L.M. egy stylist.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook