Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek, ti mit tennétek? fórum

Szerintetek, ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:36
ki neked a fontos? a gyereked meg a férjed és a békétek, vagy az ismerős?
12. bd55e3f068 (válaszként erre: 11. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:36
Bármikor mondhatsz nemet, és ha a kölcsönzés rendszeressé és számodra kellemetlené válik, akkor ne azzal törődj, hogy ő mit érez!
11. contactcc (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2013. máj. 8. 15:34

Igen, most így lépetem, a következmény, hogy hallgatom a morgást.


Tudom, hogy mivel adtam, a másik alkalommal is elő fog fordulni, hogy fog kérni, de nem tudom mit tegyek majd akkor.

2013. máj. 8. 15:31
Ez nem az a helyzet, amikor kölcsön kell adni. Engem még úgy tanítottak, hogy kölcsönkérni szégyen. Tudom, hogy vannak helyzetek, amikor elkerülhetetlen, na de akkor se egy épphogy boldoguló kisgyerekes családtól. Az ég szerelmére!
2013. máj. 8. 15:31

Lehet, hogy megunta a folyamatos kölcsönt. Nem is lehet elvárni senkitől.

Mi sohasem adunk kölcsön. Ha adunk, akkor azt úgy, hogy nem kérjük vissza. 1x adtunk "kölcsön" címén, mert a rászoruló nem akarta elfogadni másképp, de megbeszéltük, hogy akkor adja vissza, ha tényleg lesz miből. - azóta sem kaptuk vissza

8. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:30
Ha megbízható az illető, netán még hálás is, és nem is nagy az összeg, én kiharcolnám otthon az igazam.
7. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:30
majd ő azt eldönti, megbántódik-e, vagy megérti.
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:29

Nem érzed rosszul.


Mivel nem látsz a jövőbe, így nem tudod, hogy visszaadja-e a pénzt, vagy történik valami, ami miatt nem tudja.


Mindkét lehetőség mellett vannak érvek és ellenérvek.


Nincs jó megoldás.


Megoldás van, amit meglépsz és el kell fogadni a következményeit.

5. contactcc (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2013. máj. 8. 15:28
de ez nem olyan lenne, h. megbántom???
2013. máj. 8. 15:27

köszönöm, nem tudom, nekem úgy természetes, hogy ha van, akkor miért a szekrénybe álljon, ha tudok valakin segíteni.


Ennyire rosszul érzem ezt ezek szerint???

2013. máj. 8. 15:27
én megmondanám a rokonnak, hogy sajnálom, de nincs köztünk véleményegyezés, így nem adunk kölcsön pénzt
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Contactcc)
2013. máj. 8. 15:26

én nemn adnék kölcsön a félretett pénzből senkinek, ez nem az a világ most, mégha jószándékú és vissza is akarná adni bármi közbejöhet...


a feleség örüljön hogy ilyen férje van, nem egy puha...:)

2013. máj. 8. 15:23

Sziasztok!


Ti mit tennétek ilyen helyzetben. Van egy három fős család, 1 kiskorú gyermekkel, mind a két szülő dolgozik, de félretenni nem tudnak, épphogy elég hónap végéig. Viszont a korábban félretett pénzhez nem nyúlnak, csak biztonsági tartalék, egy közeli rokon kis összeget kér kölcsön(korábban is kért, mindig vissza adta), viszont nem tetszik a férjnek,veszekedik és közli, hogy megmondja az illekesnek, hogy el lehet felejteni, hogy kérjen kölcsön.


Nagyon rossz a feleségnek. Mit tennétek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook