Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek tényleg vannak olyan emberek, akik felhívják a sztárokat/celebeket és a halálukat kívánják? fórum

Szerintetek tényleg vannak olyan emberek, akik felhívják a sztárokat/celebeket és a halálukat kívánják? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 6. 11:35
Én is utálom a celebeket, de ilyet nem csinálnék.
21. Channa* (válaszként erre: 18. - Ádám7)
2022. aug. 27. 22:19

Az inkasszó a számlán 35 napig várakozik, azaz ha 21-én érkezett, akkor 22-től 35 napig várakozik arra, hogy teljesülhessen.

Ha ez idő alatt nem érkezik pénz és eljön a 35. nap, akkor törlődik, azaz a te esetedben 25-én visszament.


Nem, nem évült el. Fog küldeni újat a végrehajtó. Jellemzően, ahogy lejár a 35 nap, küldik az újat.

Ez a tartozásod mindaddig élni fog, amíg ki nem fizeted a végrehajtónak.


A számládat megtalálták, így bármikor érkezhet újabb inkasszó.


Jobban járnál, ha a végrehajtóval megegyeznél egy részletfizetésbe, mert ha nem teszed, akkor a tartozásod összege emelkedni fog és a számládat mindig inkasszálni fogják.


Sok sikert!

20. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Ádám7)
2022. aug. 27. 20:08
Na azt hittem pénz köll! Bocsi! 😀
19. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Ádám7)
2022. aug. 27. 20:07
Ezren fogunk ugrani neked! Főleg most ebben a szarságos helyzetben, amikor mindenki örül, hogy luk van a popóján! 🥳
2022. aug. 27. 20:06
Sziasztok tudom.nem.ide tartozik ez a tema de a segitsegetekre lenne szuksegem persze aki ert hozzá telenoros tartozasom van 170ezer ft julius 22 edike ota le van zarolva azaz incasso van a kártyán mèg a vègrehajtoval nem.egyeztettem de tegnap penteken az vettem eszre hogy le vontak hatralekot a bank 2400ft ot kb felhívtam a bankomat Budapest bankot es azt mondtak hogy nincs már incasso a bankszamlamon olyan kerdesem.lenne.hogy szerintetek elavult.vagy en.nem.tudok.masra gondolni kb 2 vagy 3 eves ez az ügy koszi a.valaszt
17. Channa* (válaszként erre: 4. - Babyapocakban)
2022. aug. 27. 19:57

Szerintem te simán megteszed.

Annyira rá vagy kattanva Norbiékra is, hogy képes vagy fórumot, szavazást, stb. indítani. Simán kinézem belőled, hogy fel is hívod és minden jót kívánsz nekik, ahogy itt is megteszed, hogy fröcsögsz rájuk.


Ehelyett foglalkozhatnál a saját dolgoddal is, de biztos olcsóbb lesz a kenyérén neked, ha itt köpködöd a celebeket:DDDDDD


Most Gabit, tegnap Norbit, előtte Rékát és mindenkit, mert frusztrál, hogy téged senki nem tart celebnek?


Szánalmas a hozzáállásod, a jólértesültséged és a mindentudásod a celebekről....

16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2022. aug. 27. 06:00
Úgy tűnik nem. TG-s posztokhoz én nem is merek semmit írni! Csak kommenteket olvasok! 😀
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2022. aug. 26. 22:57
Nagyon helyes. Nem igazán bírom Tóth Gabit, de azt nagyon jól tette, hogy ügyet csinált belőle. Remélem a több idióta tanult belőle.
2022. aug. 26. 19:56
Amúgy simán elképzelhető, hogy őnarancsos asszonyságát megfenyegették!
13. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Babyapocakban)
2022. aug. 26. 19:53
Ez a nő nem bír magával! Kulcsárék vannak porondon, valamivel magára kell terelni a figyelmet! Egyszer egy kommentelő a kislánya halálát kívánta, majd TG elintézte, hogy kirúgják ez miatt a munkahelyéről. 😀
12. Ildi
2022. aug. 26. 19:52
Tóth Gabi ..napraforgó....mindent a lóvéért...
2022. aug. 26. 19:50
De hogy nem veszi eszre hogy ezzel pont ellenkezo reakciot valt ki az emberekbol? Mondjuk faek egyszerusegu...szoval kb ez a valasz.
2022. aug. 26. 14:44

A sztárok és celebek mindig úgy módosítják a valóságot, hogy nekik kedvezzen. Ha sajnáltatni kell magukat, akkor a rosszat nagyítják fel, ha dicsekedni kell, akkor a jót.

Gabi most sajnáltatni akarta magát. Tudja ő jól, hogy (ha voltak is ilyen hívások,) inkább szitkozódások voltak, egyik sem komoly életveszélyes fenyegetés, mert akkor tett volna feljelentést. Arról meg nem szól a fáma... Tehát a sajnáltatás érdekében fel van nagyítva a téma.

9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 26. 14:36

Nem gondolom, hogy akiket a címben említesz, csevejt folytatnának ismeretlenekkel, akiknek a száma nincs a telefonjukon a kontaktok között.


A sztárok, celebek (vagy az általuk megbízottak) a közösségi oldalakon szoktak kommunikálni. És igen. Köztük is rengeteg a megosztó személyiség. Aztán ha elindul a lavina, az már nehezen megállítható. Van, amikor elhatalmasodnak az indulatok, és szinte már gyűlölködésbe torkollnak a kommentek.


Nem is kell nekünk a sztárokhoz, celebekhez menni egy kis feszültségért. Elég, ha néha a fórumozók kommentjeit olvassa az ember.

8. vigyefene (válaszként erre: 6. - _Berry_)
2022. aug. 26. 12:00

Nagyon egyszerű a számukat megszerezni.

[link]

2022. aug. 26. 11:50
Sajnos, rengeteg őrült van szabadlábon.
6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 26. 11:41
Kétlem, hogy közvetlenül felhívnák celebéket, ahhoz előbb a titkos számukat is tudni kellene.
2022. aug. 26. 10:04

Minden van. Az ismertség ezzel jár...

[link]

2022. aug. 26. 07:23

Biztos vannak ilyen hülyék, de egyik sem komoly fenyegetés, inkább értelmetlen fröcsögés.

Ha Gabira gondolsz, annyi esze nem volt a managerének, vagy kinek - mert nem őt személyesen hívogatták - hogy helyén kezeli az ilyen idegbetegeket és nem adja tovább Gabinak, miket mondanak?

2022. aug. 26. 07:08
Persze. Sok a hülye.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 26. 06:26
Vannak igen. Mindenféle ember él ezen a világon.
2022. aug. 26. 06:24
Nekem ez valahogy olyan elképzelhetetlen. Tudom, hogy sok az elmebeteg. Mégis, az egész szituációt nem tudom elképzelni. Én ugyan nem vagyok ismert ember, de ha olyan szám hív akit nem ismerek és már az első mondatokból kiderül, hogy semmi dolgunk egymással, simán elköszönök, és bontom a vonalat. Ha meg ezek visszatérő emberek, akkor feljelentés. Vagy túl naív vagyok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook