Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek manapság mennyire ítélik el, ha a párkapcsolatban a nő az idősebb? fórum

Szerintetek manapság mennyire ítélik el, ha a párkapcsolatban a nő az idősebb? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Cuczy (válaszként erre: 1. - 11762da391)
2008. okt. 25. 23:02

Szia!

A nővérem 7 éve van együtt egy nála 5 évvel fiatalabb pasival.

Baromi jól elvannak!

Az ismeretségük elején a srác anyja és nővére állandóan fújtak rá! Elmondták aminek csak lehetett, hogy ilyen meg olyan k, meg hogy "vénlány létére fiatalabb fiúkkal kezd ki."

De aztán az élet meghozta az elégtételt a nővérem számára! :)))

Tavasszal lebukott a srác nővére, mert kiderült, hogy 6 hónapos terhes, egy nála 8 évvel fiatalabb csávótól, akit még csak 1 éve sem ismert, és be sem mutatta a szüleinek, természetesen házasok sem voltak.

Amikor a nővérem ezt megtudta, csak rántott a vállán, mondván: ez nem az ő problémája.

(Pedig megszólhatta volna ő is azokat, akik korábban őt szólták meg.)

2008. okt. 25. 22:44

aki elítél az lehet,hogy irigy. Én is gondoltam már rá,ha látok egy fiatalabb jó pasit,hogy de jó lenne,ha ...

Ha nektek így jó, légy boldog,amíg teheted!Ne érdekeljenek a károgók.

2008. okt. 25. 21:02
Ebbe bele szólni nem lehet ez annyira magán ügy ha szeretik egymást legyenek nagyon boldogok.
2008. okt. 25. 20:29
nem lehet elitélni senkit. ez mindenkinek a magánügye!
2008. okt. 3. 21:39
Én nem értek vele egyet, de nem szólok bele, mert nem tartozik rám. Ami tény: ÉN SOHA NEM ÁLLNÉK ÖSSZE FIATALABBAL. :-) (még ha csak 1-2 évről lenne is szó, akkor sem)
2008. szept. 29. 00:19
immáron 34 éve megvagyunk. Mindenkinek kivánok ilyet. Mert Hála-Istennek renben van minden köztünk
2008. szept. 19. 17:53
Nincs ezzel semmi gond.
16. o.andi
2008. szept. 19. 17:22
IGAZÁN NEM SZÁMIT
2008. szept. 15. 22:18

Szia ladybird-girl!


Szerintem nem leítélendő, bár attól is függ, hogy hány évesek, illetve mennyivel idősebb a lány/nő. Szerintem 2 év teljesen optimális még, az egyik barátnőm is egy nála 2 évvel fiatalabb fiúval volt együtt hosszú évekig! Ez nem is volt baj, csak az, hogy a lány 17 volt, a fiú pedig 15, amikor összejöttek, és bár a lány nagyon komolyan gondolta, a fiú szórakozni, csapongani vágyott, ami természetes is, ezért szétmentek! Szóval ha nem vagytok együtt túl régóta, akkor ebből még bármi is lehet! Én nagyon boldog, hosszú és szép szerelmet kívánok Nektek! :)

2008. szept. 15. 14:13
Csak kiváncsi voltam a véleményekre.:) Amugy én is úgy gondolom, h nem számít, h mások mit gondolnak, ha mi jól érezzük magunkat az adott kapcsolatban, kortól függetlenül. Úgy gondolom, hogy ha csak a sok ellenvélemény miatt hagynánk fel egy kapcsolattal, az elég gyenge jellemre utalna.. Az én barátom is fiatalabb tőlem 2évvel, és elég sok kritikát kapok emiatt, ami az elején bántott, és dühített, de már nem érdekel, mert az érzelmeimről senki sem dönthet, csak véleményezheti (bár megjegyzem, azzal se ér el sokat..:) ) de örülök h itt sokkal pozitívabb a fogadtatása a dolognak:)
2008. szept. 14. 20:41
Egyre több ilyen kapcsolat van. Sztem tök természetes.
12. filmes
2008. szept. 14. 20:06
Semennyire. Legalábbis aki nem prűd. Nem ez számít.
11. Giggio
2008. szept. 11. 11:08

szerintem nem számít sem így, sem úgy, a lényeg, hogy jól megértsék egymást - persze van egy-két maradi, aki ezen megbotránkozik, de az olyanokkal meg nem kell foglalkozni


viszont, ha az egyik kiskorú, a másik meg közel a 40-hez az nem feltétlenül egészséges dolog - ott valakivel valami nem feltétlenül van teljesen rendben pszichológiailag - persze vannak kivételek, de akkor is érdemes elgondolkodni rajta



egyébként, miért kérdezed??

2008. szept. 11. 11:08
Semennyire. Ki mászkál a személyi igazolványával a nyakában? Én is idősebb vagyok a páromnál 3 évvel. .... aztán addig-addig fiatalodtam hozzá, hogy most meg min.öttel fiatalabbnak nézek ki mint ő. :o))
2008. szept. 11. 11:03
Én is idősebb vagyok a páromnál 2 évvel. Soha nem érdekelt.
2008. szept. 11. 10:58

Szerintem minél idősebbek annál kevésbé számít.

Te még 20 éves vagy, hát elég érdekes lennél egy 16 éves fiúval. De ugyan ez 30 évesen egy 26 éves fiúval már nem annyira furi, később meg még kevésbé számít.

Mennyivel fiatalabb a srác az is fontos, egy két év nem számít ilyen korban, főleg ha érettebb a fiú mint a kora.

2008. szept. 10. 20:21
Semennyire, nem az számit, ha két ember szereti egymást.
2008. szept. 10. 20:20
Én mostanában csak olyan párokat ismerek meg akiknél a nő az idősebb.
2008. szept. 10. 20:16

Sokkal kevésbé ,mint régebben.

Én úgy veszem észre a korlátoltság már nem hétköznapi jelenség.

2008. szept. 10. 20:16
Egyáltalán nem. Lassan ez lesz majd az elfogadott. Bár én nem vagyok ennek a híve.
2008. szept. 10. 20:16

Szerintem kisebb közösségekben még megszólhatják, de többnyire manapság már mindenki megy a maga dolga után,és nem foglalkozik vele.

Persze sokat számít, hogy például milyen élethelyzetben vannak, mennyivel idősebb...stb.

Egyébként meg, ki a fenét érdekel mások véleménye, ha te jól érzed magad, és tiszták a szándékaid?!

2008. szept. 10. 20:16
Manapság már mindent lehet. Ha agyilag egy szinten van a pár akkor nem hiszem hogy a kor jelentene bármit is.
2008. szept. 10. 20:13
Szerintetek manapság mennyire ítélik el, ha a párkapcsolatban a nő az idősebb?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook