Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ilyenkor mi van? fórum

Szerintetek ilyenkor mi van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Marjann)
2015. jan. 26. 14:18
Tetszik? Beleestél? Vagy "csak " jó volt vele beszélgetni? :)
2015. jan. 26. 14:17
Már bocs,de ez egy idióta kis fityfasz.Keress olyat inkább,aki nem csak irogatni akar,hanem a valódi világra is kiváncsi.
2015. jan. 26. 14:17
Nem akarok ráakaszkodni. Csütörtökön jeleztem neki, hogy felőlem mehet a találka, gondolom értette, felfogta, hogy nem azért mondtam, mert nem szeretnék vele lenni. :( Én mindig úgy félek, hogy nyomulósnak, erőszakosnak, türelmetlennek tűnök, csak óvatoskodok állandóan.
2015. jan. 26. 14:17
Hagyd a fenébe az ilyen zűrös alakot!
2015. jan. 26. 14:17

Beígért programra nélküled megy el, nem szép. Ez már velem is megtörtént, az illetőnek nem is esett le, hogy ez milyen sértő. De kapott még egy esélyt, s nem bántam meg.

A fiúk másként működnek, mindent konkrétan meg kell kérdezni tőlük. Szerintem fontos vagy neki, hiszen ennyiszer keres. Talán azért ír inkább, mert azt bármikor lehet és Te is akkor olvasod, amikor tudod.

2015. jan. 26. 14:15
Istenem, nők...mindent túlkomplikálunk! Ha nem akarna tőled semmit, akkor miért reklamálna, hogy nem keresed? Egyszerűen írd meg neki, hogy három napő múlva, este 6kor ráérsz, megy-e veled kávézni, vagy bepótoljátok-e a mozit. Mit veszítesz vele?
2015. jan. 26. 14:09
Elolvasnám, de már kifolyik a szemem.
2015. jan. 26. 14:09
Egy hónapja ismerkedtem meg egy 24 éves fiúval, én 20 vagyok. Mivel vizsgaidőszakom volt, ezért csak egy héttel ezelőtt, előző vasárnap tudtunk beszélni. Addig minden nap rengeteget beszéltünk Facebookon, meg az utolsó héten már telefonon is, minden nap, vagy többször keveset, vagy egyhuzamban 1,5 órákat. Egy hete vasárnap találkoztunk ugye, vacsiztunk, ittunk, sétáltunk, a mozit lekéstük, szerintem nem sikerült rosszul, sokat beszélgettünk, nevettünk, hazakísért. Randi után 2,5 órával már írt is, de én már aludtam, illetve hétfőn is vagy 4x írt, de egész nap nem voltam netközelben, így este tudtunk beszélni csak. Azóta is minden nap beszélünk, minden reggel rám ír, keres, mikor munkában van, akkor is, ha hazafelé sétál, akkor is ír, ha esetleg a haverokkal iszogat, akkor is, otthonról is. Telefonon viszont azóta sem beszéltünk... Én nem nagyon kerestem őt, mert nem értettem, hogy mi van, mit akar, teljesen elkönyveltem, hogy nem akar velem találkozni. Szerdán este írta, hogy kicsit hanyagolom mostanában. Itt nagyjából megbeszéltük a dolgokat, abban maradtunk viccesen, hogy másnap, azaz csütörtökön óránként írok neki, hogy ne érezze magát elhanyagolva. Csütörtök de. 10-kor már írt, hogy na, nem írok óránként. Persze nem is írtam óránként, de igyekeztem többször írni neki, amikre reagált is. Csütörtök este már nagyon türelmetlen voltam, meg mindenki azt mondta, kérdezzek már rá, mi van. Én inkább azt írtam neki, hogy ha van kedve, akkor találkozhatnánk valamikor, de csak ha van, ha nincs, nehogy. Erre azt írta vissza, hogy "persze, összehozzuk :)"...Na, hát ez baromi biztató...írtam neki, hogy akkor nem kell, mire azt válaszolta, hogy de kell. Azóta sem hozta még fel. Amit még kihagytam az az, hogy még a randin beszéltük, sőt, előtte is, hogy mehetnék vele most szombaton, tegnapelőtt egy szülinapi buliba. Erről a randin beszéltünk utoljára, azóta sem. Pénteken felhoztam direkt a szombati napot, de nem konkrétan a bulit. Erre mondta, hogy ő lehet, nem megy szombaton sehová, mert nincs is kedve, meg nem is szólt még neki a házigazda, hogy mi lesz, hogy lesz, lesz-e valami. Oké. Erre szombat este 8-kor ír, hogy na, én mégis eljöttem a szülinapi buliba. Ezen kiakadtam... nem beszélve arról, hogy minden vasárnap focizik, tőlünk 2 percnyire van a stadion, tegnap is volt, és nem említette, hogy fussunk össze. Oké, mondjuk tegnap borzasztóan másnapos volt, nagyon bemart a buliban, focizni meg a halálos ágyáról is felkelne egyébként. Múlt héten meg folyamatosan azt hallgattam, hogy ő mennyire sz.rul érzi magát, mennyire gyenge, mennyire fáradt, semmit nem akar csinálni, mondta, hogy tuti az idő miatt. Viszont tegnap is megjegyezte, hogy egész nap el vagyok tűnve. Nem tudom már, mit gondoljak. Legszívesebben azonnal ráírnék, hogy ennek így nincs értelme, minden lány barátom ezt tanácsolja, viszont a fiú barátaim szerint meg elkapkodom, még csak egy hét telt el, várjak még legalább egy hetet. Lehet benne igazság, fogalmam sincs, neki milyen a hozzáállása, milyen a ritmusa, na de akkor is elég idegölő. Nem értek semmit. Ha akar valamit, miért nem lép? Ha pedig nem, miért keres még mindig, minden nap? Simán le tudna lépni csendben, főleg, ha úgy érzi, hogy elhanyagolom. Akkor örökre el tudna tűnni, még örülhetne is, hogy nem kell magyarázkodnia, mert én sem keresem annyit, de nem, ő még felhívja a figyelmet magára, hogy elhanyagolom, írjak neki gyakrabban. Mi van?? Szerintetek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook