Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted melyik turkáló a legjobb Pesten? fórum

Szerinted melyik turkáló a legjobb Pesten? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 18. 12:51
A pesti nő az Irányi utca 10-ben. Nagyon igényes a bolt és a kínálat is. Csak ajánlani tudom. Keressétek őket facebookon :)
2013. szept. 22. 22:39

Háda/Nagy Lajos király útja

Maggies/Oktogon

2013. szept. 22. 22:18

Személy szerint a Hádát nem nagyon kedvelem. Talán Corvin Plázában lévő Háza üzletben még elfogadható a választék, és nagy az üzlet.


Amit ajánlani tudok, nem nagy hely, JÓ CUCCOK VANNAK az üzletben. CREAM a neve, sajnos nem tudom pontosan milyen utcában található, talán a Corvin közben van. Lényeg, ha szemben állasz a Corvin mozival, akkor a mozitól jobbra található, ott található egy tejbár és utána jön a turkáló. Szuterén helyiségben van, pár lépcsőn kell lemenni, viszont van utcai kirakata. Többször vásároltam ott, és állíthatom, hogy vadi-új dolgokat vettem. Érdemes kipróbálni.

2012. jún. 8. 15:31
Gigaturi :))) Én csak nézelődni járok oda,de egy vagyont ott bírnék amúgy hagyni,ha lenne miből :))
2012. jún. 5. 12:07
én a hádát szeretem
2012. jún. 5. 12:05
Szerinted melyik turkáló a legjobb Pesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook