Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinte dac és hiszti, szerintem erőltetés... fórum

Szerinte dac és hiszti, szerintem erőltetés... (beszélgetős fórum)


1 2
19. e799f80651 (válaszként erre: 17. - 2104cc91e8)
2009. szept. 11. 11:56

én meg ezzel értek egyet

ha nem működik a kompromisszum készség akkor a kapcsolat sem

vagy a párod nem szokott érted semmit se tenni ami neki kicsit kellemetlen?

18. mimmo33 (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2009. szept. 11. 11:52

Egyetértek.

Felesleges magadra erőltetni a dolgot Ilyen hozzáállással tuti nem fogod magad jó érezni.

Mióta vagytok együtt?

2009. szept. 11. 11:51

Ha sokszor mondasz nemet akkor majd lesz ott esetleg valaki aki mindíg ott lesz, netán kimutatja azt is, hogy tetszik neki pl. az a fajta autósport amit a párod szeret és .......

(lehet folytatni a gondolatot)!

Én azt gondolom, hogy igenis mutasd meg Magad, hogy van a Te Párodnak társa, nehogy esetleg azt gondolják, hogy jé, ez a Pasi (ahogy ma mondják!) mindíg egyedül van, szabad préda!

16. b0fafa2b64 (válaszként erre: 8. - Delike)
2009. szept. 11. 11:45

Ezek szerint még ilyen jellegűn nem is voltál! Jól értem?

Nem szabad így neki indulni! Kelj úgy fel, hogy igen is jól fogom érezni magam, és ezzel a párodnak is örömet szerzel! Aztán a következő hétvégére szervezz te valami nyugisabb programot! CSAK kettőtöknek!!!! Megéri!

15. 40163fd81d (válaszként erre: 2. - Delike)
2009. szept. 11. 11:41

Nem értelek.Miért stresszeled magad emiatt?

Ha nincs kedved,egyszerűen mondj nemet.

14. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - Delike)
2009. szept. 11. 11:39

Én azért is elmennék!!!!!!!

Én így vagyok a birtoklási vágyammal,vagy mi ez?!

13. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Delike)
2009. szept. 11. 11:37
Ha egyedül nem tudod magad túltenni a dolgon,akkor kérj seitséget.Először családtagok,bnők..és ha még úgy se menne ,akkor talá (biztos) egy pszcihologus tud seiteni.
12. delike
2009. szept. 11. 11:32
De azt a görcsös ellentmondást nem tudom magamból kiűzni és nagyon sok mindent megkeserít...
11. a9338a7669 (válaszként erre: 8. - Delike)
2009. szept. 11. 11:30
Ne érezd magad "csak egy barátnőnek", hanem "A barátnőnek". A párodnak úgyis te vagy a legfontosabb, az egyetlen, húzd ki magad, és gondolj erre, és könnyebb lesz. Szerintem :)
10. delike
2009. szept. 11. 11:28

A kép régi, azóta sokkal több van rajtam és elég sok mindent eltakar a ruha...

Nulla az önbizalmam, ezt is tudom...


Aranyosak vagytok!

9. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. szept. 11. 11:27

Én is pont ezt akartam írni,hogy semmi gond a külselyével.:)

És az is igaz, h magába kell lerendeznie a dolgokat,nem kell az exektől félni (persze könnyű mondani,az én barátomnak nincs ex csaja):D az meg h mennyivel volt csinosabb vagy szebb...mindenkinek más a szép:) semmivel sem többek ők mint te:)

8. delike (válaszként erre: 3. - B0fafa2b64)
2009. szept. 11. 11:26

Egy terepjárózás. Rengeteg emberrel. Szeretem az autósportot, minden hétvégén ott vagyok, csak egy kicsit más jellegűn.

Olyan, mintha védtelennek érezném magam idegen környezetben, ahol nem a magam ura vagyok, csak egy "barátnő".

7. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Delike)
2009. szept. 11. 11:25

Egy kicsit több, sőt sokkal több önbizalmadnak kellene lenni, mert Te egy kimondottan gyönyörű kis hölgy vagy !!


Ha Téged választott a Párod annak biztosan oka volt, légy büszke erre és Magadra!!!

2009. szept. 11. 11:24

Csinos vagy! Nem tudom mi a problémád magaddal! Ne légy kishitű!


Csak azért nem akarsz elmenni, mert már a volt barátnőit is elvitte ide? Ne viccelj! Már csak azért is menj el!

5. a9338a7669 (válaszként erre: 2. - Delike)
2009. szept. 11. 11:23

Miért leszel ideges? Pl. hogy meg kell jelenni sok ember előtt?

Amúgy szerintem a külsőddel semmi gond nincs, csinos, helyes leányzót láttam képen :) Legyen önbizalmad!

2009. szept. 11. 11:23

Megnéztem a fényképedet, szerintem rendben vagy:) Csini csajszi, hogy milyen volt az előző barátnő, ki nem sz@rja le:D Most veled van, örülj neki, legyél magabiztos és menj vele bátran, legyen rád büszke.

Ezeket a dolgokat viszont neked kell a fejedben (magadnak) helyrerakni, ebben max. szakember segíthet.

3. b0fafa2b64 (válaszként erre: 1. - Delike)
2009. szept. 11. 11:21
Mi az amit annyira rád akar erőltetni???
2009. szept. 11. 11:21

Az aktuális eset, hogy el szeretne vinni egy rendezvényre, ami neki nagyon fontos és "biztos" jó lesz, de annyiszor próbált már meggyőzni, hogy csak ideges leszek, akárhányszor csak szóba jön.

Főleg, hogy előttem ott voltak vele a volt barátnői.

A Párom egy nagyon megbízható és nyugodt férfi, csodálatos ember, semmi rosszat nem tudok róla mondani...

2009. szept. 11. 11:18

A párom gyakran próbál olyan dolgokra rávenni, amitől idegenkedek és elutasítom, majd mikor már kezdek megbékélni a dologgal, továbbra is próbál rávenni, akkor úgy érzem, hogy erőlteti rám és ettől én úgy érzem, hogy megfulladok, szinte félek attól a dologtól és azért sem megyek bele.

Alapvetően nem vagyok egyszerű eset, ezek a gyermekkori hisztihez hasonló dolgok, csak most komoly traumákat okoz és a kapcsolatomra is rá fog menni, amit nem akarok, hiszen nekem Ő a legfontosabb és tiszta szívemből szeretem! Frusztrál a külsőm is, az a jó pár plusz kiló, ami rajtam van. Na meg hát a tipikus téma, hogy az ex barátnő sokkal szebb és csinosabb volt nálam...


Kérlek, Titeket, próbáljatok adni nekem tanácsokat, hogy mit tegyek, hogy le tudjam ezeket vetkezni magamról!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook